pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wiek

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Wiek

Post autor: maadzia13 »

Dobra. Temat stary i oklepany:P Ale widzę, że u nas go chyba nie ma :D
Czy różnica wieku między partnerami ma znaczenie? Jaka według Was powinna być ta różnica wiekowa? Przyjęło się tak, że to chłopak ma być starszy od dziewczyny... Zgadzacie się z tym? A może wiek naprawdę nie gra roli w związku? I druga sprawa... czy w wieku około 12 lat, można być naprawdę zakochanym? :P
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

czy w wieku około 12 lat, można być naprawdę zakochanym? :P
nie nie i nie:)



co do pierwszej części: różnica z całą pewnością ma znaczenie ale nie zawsze jest ono duże:)
dziewczyna chce mieć starszego chłopaka bo tak jest chyba najrozsądniej i najlepiej.
Powiem tak, nigdy ale to nigdy nie chciałabym być z chłopakiem młodszym od siebie blee.
Awatar użytkownika
LadyNicole
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2009-03-07, 16:26
Lokalizacja: Z nikąd

Post autor: LadyNicole »

A ja mam chłopaka w swoim wieku, choć jakby się uprzeć to nawet o pół roku młodszego (ja-maj, on-listopad) i w zasadzie to było wyzwanie, bo w wielu sprawach był bardzo dziecinny, ale bardzo się zmienił i wszyscy mówią, że przy moim boku wydoroślał.
w sumie uważam, że lepiej jest mieć starszego chłopaka i to tak nawet o 3 lata, bo wtedy jest łatwiej, ale wiadomo... serce nie sługa ;) a w wieku 12 lat nie można być zakochanym, bo wtedy się chyba jeszcze nie wie co to w ogóle znaczy...
Awatar użytkownika
Marta
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2009-03-06, 10:26

Post autor: Marta »

Wiek gra sporą rolę, bo jak każdy wie, chłopcy (prawie wszyscy) są zacofani jakieś 3lata. Więc jeśli jest się z np. w swoim wieku lub rok starszym to praktycznie okazuje się że on jest na poziomie niższym niż Ty. W wieku 12 lat? Uważam, że nie, no ale kto wie.. Ja się "zakochałam" w wieku 7lat i byłam z tym chłopakiem do 14stu więc.. ;)
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

maadzia13 pisze:czy w wieku około 12 lat, można być naprawdę zakochanym?
Kiedyś w tym wieku myślałam, że spotkała mnie miłość mojego życia :P
Mówią, że wiek nie gra żadnej różnicy w związku, jeśli oboje ludzi się kocha wiek nie jest istotny. Zauważyłam, ze wiele kobiet wybiera dużo starszych mężczyzn od siebie. Może czują się przy nich bardziej bezpieczniej, nie wiem. Dla mnie górna granica to 5 lat, raczej nie wyobrażam sobie być z młodszym od siebie facetem. Ale znam takie związki kiedy facet jest młodszy i są to szczęśliwe związki.
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Post autor: Nocturn »

Różnica wieku problemem być nie musi, ale to wszystko zależy od tego, ile lat mają osoby w związku. U ludzi którzy mają jeden 12 a drugi 19 lat miłości nie wróżę, nie ma szans. Ale ta sama różnica - 7 lat, u 27 letniego faceta i 20 letniej babki - żaden problem? Żaden.

A co do tego, że facet powinien być starszy - to jeszcze z przeszłości się wzięło, ale z tego co widzę, to na szczęście zaczyna się zacierać. Coraz częściej spotykam związki, gdzie kobieta jest starsza, nawet o kilka lat ;)
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Tak jak napisał Nocturn, różnica wieku ma znaczenie, tylko wtedy jeśli pary są dość młode.
Pomiędzy moimi rodzicami jest 9 lat różnicy i są ze sobą szczęśliwi.

Młodszy chłopak? hmm.. Teraz ciśnie mi się na usta, że zdecydowanie nie, ale kto wie... może Amor właśnie z takim będzie mnie chciał dopasować ;)
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

Ja mam 12 lat...hmm.. Moim zdaniem można się zakochać ale dużo zależy od tej osoby...poprzedni rok był dosyć trudny i musiałam szybko dorosnąć do problemów które tak naprawde nie powinny mnie dotyczyć...ale teraz jest ok wszystko się zmieniło nawed nie słucham tej samej muzyki i uwarzam że mogłabym się tak naprawde zakochać ale musiałabym kogoś odpowiedniego spotkać ;)

A co do różnicy wieku to z tym chyba nie ma większego problemu, ale ja bym nie chciała być starsza od mojego chłopaka...
niewidzialna
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2009-01-26, 15:18

Post autor: niewidzialna »

To zalezy ja mam 16 lat i wolabym miec chlopaka starszego a bron Boze mlodszego to ja powinnam byc wiecnzie mloda dla swojego partnera a nie on dla mnie :D hehe uwazam ze wiek tan naprawde nie gra roli w milosci ale zapewne w moim wieku nie moglabym miec faceta ktory ma lat 22 to juz zbyt duza przepasc gdyz im czlowiek starszy tym ma inne potrzeby... jednym slowem zgadzam sie z Nocturn ;p
W wieku 12 lat wg mnie nie istnieje milosc tylko i wylacznie zauroczenie danej osoby chociaz... roznie to bywa moj brat zaczal chodzic z dziewczyna gdy miala 13 lat i juz sa ze soba 6 lat wiec... jak widac wszystko mozliwe ale dla mnie sa to wyjatki, ktore zdarzaja sie baaardzo zadko...
ewelina
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2009-03-22, 14:01

Post autor: ewelina »

nie wyobrażam sobie mieć chłopaka młodszego od siebie... dziwnie bym się czuła no ale jak się jest naprawde zakochanym to nie patrzy na to czy chłopak jest młodszy...
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Post autor: Nocturn »

nie wyobrażam sobie mieć chłopaka młodszego od siebie... dziwnie bym się czuła no ale jak się jest naprawde zakochanym to nie patrzy na to czy chłopak jest młodszy...
A ile masz lat?

Jeżeli 14/15/16 to nie dziwmy się, że wizja młodszego faceta jest straszna, bo w końcu taki 14/15 latek to jeszcze dziecko...ale jeżeli mówimy o wieku lat dziestu np. ona 25 a on 20 to da się znieść, serio.
rescue me
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2009-03-22, 17:05

Post autor: rescue me »

necturn no masz racje... mam 14 lat i po przemyśleniu tego co napisałam i wyobrażeniu sobie tego za kilka lat no to jednak można mieć faceta młodszego...
z resztą moja mama jest starsza od taty o rok...
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

^^^ znam przypadek gdzie kobieta jest starsza o ok. 12 lat...
Ale ja swojego zdania w tej sprawie nie zmieniam ja nie chciałabym być starsza
Awatar użytkownika
Liseq
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2009-03-24, 14:28

Post autor: Liseq »

Wiek jest malo wazny, ale bez przesady.
Jesli jakas hot 12-latka 'kocha' 17-latka, to dla mnie troche smieszne.
jacek321.34
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2009-02-15, 13:28

Post autor: jacek321.34 »

W miłości niema wieku,ale bez przesady.
ODPOWIEDZ