pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Zaręczyny w Krakowie

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
songo
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2012-04-04, 19:17

Zaręczyny w Krakowie

Post autor: songo »

Zaczynam ten wątek ponieważ w okolicy lipca zamierzam się oświadczyć mojej wybrance, na myśl przychodzi mi tylko Kraków. Wszystko pięknie, ładnie, ale z Krakowa znam tylko rynek. Proszę Was o jakieś pomysły na miejsce pasujące na oświadczyny w Krakowie. Czytałem o kładce bernadka, co myślicie?
Lacoste24_pl
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2012-02-22, 21:32

Post autor: Lacoste24_pl »

Ja polecam Błonie, rynek, albo wybrać jakiś Park. Zależy co twoja dziewczyna lubi, czy tłok czy bardziej imntymnosć:)
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

dobre sugeste -niektóre dziewczyny lubią jak dużo osób widzi i bije brawo, a iine się speszą, więc trzeba indywidualnie podejść do temuatyu ;P
Martysia
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2012-10-23, 14:13

Post autor: Martysia »

W życiu nie chciałabym żeby facet poprosił mnie o rękę na oczach tłumów... to jest intymna sprawa i powinna być intymną chwilą!
Magda.W.
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2012-11-06, 12:48

Post autor: Magda.W. »

wygadany boj pisze:dobre sugeste -niektóre dziewczyny lubią jak dużo osób widzi i bije brawo, a iine się speszą, więc trzeba indywidualnie podejść do temuatyu ;P
Chyba tylko takie które uważają się za gwiazdy - ja bym się ze wstydu spaliła, taka szopka.
Eskaa
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2012-11-19, 20:58

Post autor: Eskaa »

Kraków to świetne miejsce. Należy tylko zrobić odpowiedni klimat :D
Kasia67
-#
-#
Posty: 86
Rejestracja: 2016-05-21, 21:33

Post autor: Kasia67 »

A może dobrym pomysłem byłoby wynajęcie pięknego i luksusowego apartamentu tylko dla dwojga? (http://aurorakrakow.pl/artykuly/o-apartamentach/romantyczne-noclegi-dla-dwojga/). Kupić czerwone wino, płatki róż rozsypać na łóżku i będzie jak w najlepszym romantycznym, filmie! Albo pójść na romantyczny spacer po Rynku wieczorem, i uklęknąć na jego środku w piękną gwiaździstą noc?
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Bardzo dobry pomysł. Jestem pewna, że każda kobieta się ucieszy z czegoś takiego.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

Kraków jest piękny więc takir zaręczyny na pewno miałaby swój urok.
Awatar użytkownika
semiher
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2018-11-28, 22:31

Re: Zaręczyny w Krakowie

Post autor: semiher »

Ja się raczej niestety słabo na tym znam. Dlatego też nie będę w stanie pomóc.
Nie jesteśmy po to, by spożywać urok świata, ale po to, by go tworzyć i przetaczać jak skałę złotą"
forb
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2019-02-25, 20:37
Kontakt:

Re: Zaręczyny w Krakowie

Post autor: forb »

Ja bym wybrał Kopiec Kościuszki
ODPOWIEDZ