pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kiedy i jak?

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
duży_miś
-#
-#
Posty: 67
Rejestracja: 2011-06-15, 21:11

Kiedy i jak?

Post autor: duży_miś »

Oczywiste jest raczej to, że nie mówi się tak od razu, co się czuje, ale kiedy można to wyznać i jak to zrobić, żeby nie spotkać się z odrzuceniem?
Może powiecie, jak to u was wyglądało?
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Mówisz kiedy masz taką potrzebę, kiedy jesteś tego pewien. Gwarancji, że nie zostaniesz odrzucony nigdy nie masz, proste.
Awatar użytkownika
Axmar
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2011-12-13, 22:33

Post autor: Axmar »

Niestety u mnie jeszcze do tego nie doszło. Widzisz Ty w wieku 15 lat już wygrywasz życie i masz szansę więc lepiej ją wykorzystaj. Z pewnością nic nie stracisz. Zyskać możesz wiele, zmiany statusu związku na FB i wiele innych, piękna sprawa.
Lacoste24_pl
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2012-02-22, 21:32

Post autor: Lacoste24_pl »

Zawsze można spróbować , za to się nie płaci ale lepiej przemyśleć wszystkie za i przeciw niż potem żałować całe życie.
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

W pewnym sensie się płaci ;) Ale do odważnych świat nalezy!
parafina
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2012-07-03, 09:12

Post autor: parafina »

Ja mówię to co myślę, zawsze. Przez to nie mam wielu znajomych ale... nie mam sobie nic do zarzucenia i jestem szczęśliwa:)
Awatar użytkownika
Elfica
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-09-29, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Elfica »

Lepiej powiedzieć i żałować niż nie powiedzieć i żałować, z takiego założenia wychodzę.
Awatar użytkownika
ewitka
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2012-08-23, 10:52

Post autor: ewitka »

jak czujesz, tak jak widzisz u drugiej osoby iskierki w oczach to wal smialo ;) Ja usłyszałam po 2 niecałych miesiacach, spontanicznie w praku. Trzymał mnie mocno za reke , jak zapytałam, dlaczego tak kurczowo trzyma mnie za treke, moze rozlznic spokojnie, a on' wiesz dlaczego tak mcno cie trzymam- bo cie kocham" ;)
Justyś88
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2012-09-03, 14:29

Post autor: Justyś88 »

Musisz być w 100% pewny co czujesz.... jeśli przyjdzie odpowiednia okazja skorzystaj z niej!
Garden Trading na White House Design.
Martysia
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2012-10-23, 14:13

Post autor: Martysia »

ewitka pisze:jak czujesz, tak jak widzisz u drugiej osoby iskierki w oczach to wal smialo ;) Ja usłyszałam po 2 niecałych miesiacach, spontanicznie w praku. Trzymał mnie mocno za reke , jak zapytałam, dlaczego tak kurczowo trzyma mnie za treke, moze rozlznic spokojnie, a on' wiesz dlaczego tak mcno cie trzymam- bo cie kocham" ;)
Słodka historia - aż mnie ciarki przeszły :) uwielbiam takie romantyczne chwile.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

W Jak poznałem waszą matkę był o tym fajny cytat. Coś w stylu, że najpierw się o tym myśli, potem się myśli, że się wie, potem się wie, ale nie można tego powiedzieć, a potem nie można już tego dłużej ukrywać.
Kiedy dochodzę do tego ostatniego etapu walę prosto z mostu. Gwarancji, że nie zostanę odrzucona nie mam, ale dusić tego w sobie nie można. Poza tym, jeżeli jest się w związku i chce się powiedzieć 'kocham' wszelkie wahania znikają. To najnaturalniejsza rzecz na świecie.
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Post autor: natii89 »

Kiedy naprawdę jesteś pewny tego uczucia to mów. Jeśli jesteście ze sobą już dłuższy czas ona pewnie na to czeka :)
Aleksandra_090
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2012-10-26, 10:44

Post autor: Aleksandra_090 »

Jeśli jest się pewnym to nie ma na co czekać!
Magda.W.
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2012-11-06, 12:48

Post autor: Magda.W. »

Sam przychodzi moment kiedy można to powiedzieć - wg mnie ważne aby ta druga osoba wiedziała co czujecie.
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Przychodzi taka chwila, że chciałoby się wykrzyczeć słowa, a one nie dają się nawet wyszeptać. Jednocześnie jednak każdy milimetr ciała aż krzyczy, żeby wymówić te magiczne słowa. I to jest właśnie ta chwila. Ja zbierałam się do wyznania miłości przez całe długie popołudnie... Dopiero kiedy On miał jechać do domu i wiedziałam, że nie zobaczę Go przez 5 dni, uznałam, że czas to powiedzieć, bo nie mogę dłużej czekać. Tak się wtedy bałam Jego reakcji, a On patrząc mi w oczy odpowiedział: "Jeszcze od nikogo tego nie słyszałem i cieszę się, że właśnie Ty mi to mówisz. Ja też Cię kocham" :D Często sami sobie stwarzamy jakieś niepotrzebne stresy :)
ODPOWIEDZ