pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Moja dziewczyna ma zakaz spotykania sie ze mna pomocy

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Naimad
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2011-11-25, 19:52

Moja dziewczyna ma zakaz spotykania sie ze mna pomocy

Post autor: Naimad »

Witam wszystkich mam 18 lat i mam problem którego nie potrafie sam rozwiązać wiec pomyślałem ze takie forum może mi w czymś pomóc
A wiec tak od dzieciństwa chodziłem z pewna dziewczyna do szkoły później jak każdy poszedł w swoja strone do szkoły średniej to po roku zaczeliśmy pisać i zaczeło między nami iskrzyć po wielkich staraniach udało sie nam jej rodzina i w szczególności mama mnie strasznie nie lubi i zakazywała sie jej spotykać ze mna lecz i tak sie czasami spotykaliśmy ale nie za często ostatnio byłem u jej kuzyna z którym znam sie tez od dziecka i cos wypilismy sobie jego babcia powiedziała jej mamie ze siedziałem u niego i piłem jej mama stwierdziła ze jestem alkoholikiem bo on zawsze jak wracał z imprezy albo cos to był pijany i zawsze mówił ze był u mnie nawet jak tak nie było teraz pisze z nia i pytam dlaczego nie chcesz sie spotykac a ona bo nie moge mature mam ja mówie to przeciez tygodniowo te 2-3 godziny chyba można znaleźć o ile bys chciała a ona nie bo mama mi nie pozwoli wychodzic powiedziała mi ze po maturze bede sie mogła z toba spotykac a wtedy ona pójdzie na studia i moim zdaniem nic sie nie zmieni powiedzcie mi co mam robic bo czuje sie jak to by był zwiazek na odległosc widujemy sie czasami w autobusie lub na miescie to wszystko... a dla mnie to jest za mało co mam robic rozstać sie z nia czy coś??
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

1. Weź napisz jakoś normalnie, ze znakami interpunkcyjnymi (przecinkami, kropkami, znakami zapytania etc.). Bo jakoś ciężko mi się czyta, od razu wszystko, przez co nie rozumiem, co napisałeś. I niestety Ci w tym momencie nie pomogę.
Potem może spróbuję...
Awatar użytkownika
Who's your dad?
-#
-#
Posty: 113
Rejestracja: 2011-11-20, 23:08
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Who's your dad? »

yyyyy....tak jak Lyssa. Napisz ze znakami interpunkcyjnymi bo na razie to jeden wielki bełkot.
Awatar użytkownika
PannaPsycho
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2011-11-25, 16:53

Post autor: PannaPsycho »

Oj ja także nic z tego nie zrozumiałam , prócz tego że masz 18 lat :lol:
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Okej, jedna uwaga o interpunkcji wystarczy, nie trzeba pisać kolejnych postów, jeżeli nie pomagacie
Awatar użytkownika
kidding ?
-#
-#
Posty: 68
Rejestracja: 2011-11-26, 20:13

Post autor: kidding ? »

Hm, to chyba jestem inna bo ogarniam. :>

Jak rozumiem Twoja dziewczyna ma bądź zbliża się do 18-stki?
Cóż, widzę, że i mama stanowi problem i ta dziewczyna jakoś nie okazuje tego, że jej zależy. Wygląda to tak, albo ona boi się mamy, albo coś kręci i nie chce się z Tobą spotykać. :) Powiedz mi, jej mama powiedziała Ci prosto w oczy kiedykolwiek, że Cie nie lubi, itp ?
ODPOWIEDZ