pompy abs, abs pump

wiercenie studni

szukanie milosci przez internet i na zywo w miesci

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
mario88
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2009-11-08, 23:11

szukanie milosci przez internet i na zywo w miesci

Post autor: mario88 »

Zauważyłem ,że od jakiegos czasu mam problemy ze znalezieniem swojej drugiej polowki(miłosci).
Nie miałem tego kiedys.Kiedys szukałem i udawało sie znalesc,a niewiem czemu teraz nie moge czyszby dziewczyny byly inne chamskie i nietylko,patrzace na wyglad,kase itp.?
Jak widze jakąs dziewczyne boje sie podejsc by mnie nie skrytykowała nie powiedziala w formie przeklęnstwa itp.By nie odzrucała mnie.Bo wiem ze mój charakter jest inny,sobowosc jak ztym walczyc
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Zaręczam Ci,że Twoja druga połówka gdzieś istnieje,ale widocznie jeszcze nie nadeszła odpowiednia pora,abyście się mieli spotkać.Musisz czekać cierpliwie na swoją szansę.A swoją drogą masz jakieś dziwne zapatrywania jeśli chodzi o dziewczyny,skąd masz taką pewność,że jeśli podejdziesz,skrytykuje Ciebie,czy wulgarnie się odezwie.Nie wszystkie są takie,zapewniam.Powodzenia i głowa do góry.
Awatar użytkownika
Cebulka
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2010-12-22, 15:03

Post autor: Cebulka »

Może to ciut kontrowersyjne co teraz powiem ale dopóki nie zaczniesz mieć gdzieś ich opinii i nie zaczniesz być sobą nie zważając na konsekwencje to się nie uda na żywo i wirtualnie znaleźć partnerki :]
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Może zaboli to co powiem, ale jesteś strasznie żałosny i infantylny w tym momencie.

Co to znaczy, że kiedyś mogłeś znaleźć a teraz nie możesz? Drugą połówkę ma się jedną. Dziewczyny się nie zmieniły, może jedynie dojrzały, a Ty zatrzymałeś się na etapie wyrywania dziewczyn przez karteczki, czy nie wiem. Człowieku dorośnij! Tak jak napisała Cebulka, póki nie zaczniesz być sobą, nie zdobędziesz trochę pewności siebie nie masz szans na związek.
Aha, a jak chcesz dziewczynę wyrwać w necie to popracuj nad ortografią.

Zastawiam się w ogóle czy czytając te posty, czy tak nierozgarnięta osoba naprawdę może istnieć, czy przypadkiem ten profil nie jest tylko prowokacją.
Awatar użytkownika
Elfica
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-09-29, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Elfica »

Ej no to się w sumie często zdarza, wielu i starszych facetów tłumaczy fakt, że nie mogą sobie znaleźć dziewczyny tym, że teraz te kobiety lecą tylko na kasę i fury. Przecież nie będą szukać powodów w sobie. :p
Awatar użytkownika
Cebulka
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2010-12-22, 15:03

Post autor: Cebulka »

Mam nadzieję, że mnie nie zlinczujecie za to co powiem :P Ale wiecie co dziewczyny jak się patrzy na poziom intelektualno-emocjonalny młodych kobiet to niestety muszę powiedzieć, że spada drastycznie w dół...
Awatar użytkownika
Elfica
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-09-29, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Elfica »

A że niby mężczyzn nie spada? Ja myślę, że to nie kwestia tego, że młodsi od nas są coraz głupsi tylko że my jesteśmy coraz starsi. Jak miałam ze 13 lat to też pewnie nie za wiele mądrych rzeczy mówiłam. I nie trzeba być wcale starym prykiem, wystarczy mieć o 5 lat więcej niż gimnazjaliści, żeby ich zachowanie wydawało się głupie. Każde pokolenia narzeka na poprzednie i Ty się po prostu wpisujesz w ten schemat. A że tak spytam złośliwie ile masz lat?
ann9
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2011-12-18, 20:29
Kontakt:

Post autor: ann9 »

A mówią, że to ponoć dziewczyny szybciej dojrzewają... :)
Pozdrawiam, Anna
Sprawdź solidne plexi! Wszystko odbywa się na wymiar, podajesz wymiary, które Cię interesują i gotowe: http://plexinawymiar.pl/
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Spada, nie spada - w tym temacie to nie ma nic do rzeczy. On próbuje wciąż poderwać raczej dziewczyny z jednego rocznika, więc to nie istotne czy co pokolenie to głupsze.
Awatar użytkownika
buds449
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2011-11-24, 15:08
Lokalizacja: Katowice

Post autor: buds449 »

a może za dużo masz kompleksów, żeby podejść i normalnie zagadać. ja też myślałam, że drugą połowę ma się tylko jedną, a tu się okazuje, że jesteś typem, który przebiera i wybiera w pannach:D trochę to mało dojrzałe, może właśnie dziewczyny to dostrzegły i nie chcą kogoś, kto jest niestały w uczuciach?
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Otóż to,może jesteś za bardzo wybredny?. Ale nawet dobrze,że taki jesteś,ponieważ odpowiedniej dziewczyny szuka się dość długo.Ale nie możesz być taki skromny.Śmiało podchodź jeśli któraś Tobie się podoba i niekoniecznie musisz jej kadzić,że jest ładna,zgrabna,bo takie numery nie przejdą.Mów co Ci w danym momencie dyktuje Twoje serce,tylko szczerze i otwarcie i grzecznie do tego podchodząc,poderwiesz dziewczynę.Z góry niczego nie możesz zakładać,bo może akurat trafisz na tę jedyną. :)
Awatar użytkownika
misterpop
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2011-12-09, 11:00

Post autor: misterpop »

Jeśli masz problem z poderwaniem dziewczyny, to polecam szkolenie z flirtowania, które odbędzie się w dniach 9-10, listopada w Warszawie gdzie gościem specjalnym będzie znany uwodziciel Kalibabka, zwany Tulipanem, który uwiódł w swoim życiu ponad 3 tys. kobiet - http://www.szkolaflirtu.pl/
Ciekawaswiata
-#
-#
Posty: 75
Rejestracja: 2011-11-15, 14:19

Post autor: Ciekawaswiata »

Dobre :) ja bym takim playboyom nie wierzyla, każdy ma swój urok i dziewczynie musisz sie spodobać takim jakim jesteś, troche wiecej odwagi do dzieła! :)
on23
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2014-05-05, 10:17
Kontakt:

Post autor: on23 »

Właśnie połówkę ma się jedną i najlepiej na całe życie. Nie wolno skakać z kwiatka na kwiatek. Nie bój się zobaczysz, że pewnego dnia i do Ciebie uśmiechnie się szczęście i znajdziesz tą jedyną.
kata89
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-05-08, 11:12

Post autor: kata89 »

Więcej odwagi. nie wszystkie dziewczyny lecą na kasę, przeklinają, wyzywają. Tak samo jak nie wszyscy faceci są skończonymi chamami:). Są wyjątki naprawdę warto zaryzykować i powalczyć o własne szczęście. spróbuj:).
Myjnia samochodowa http://myjnia-express.pl
ODPOWIEDZ