pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Przyjaźń "damsko-męska"

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Dobrze, ale czy wobec tego to, że odczuwam do niego pociąg coś zmienia? Ta przyjaźń jest gorsza?
A tak już baj de łej, 'normalnego' przyjaciela też mam. Kiedyś do mnie, co prawda, startował, ale nawet tego nie zauważyłam. -.-' Od tamtej pory mamy czystą sytuację. A poza tym on ma dziewczynę, którą uwielbia. Tak więc po raz kolejny - przyjaźń damsko-męska istnieje.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Też uważam, że przyjaźń damsko-męska jest możliwa.
Sama mam przyjaciela, z którym znam się jakieś 8 lat. Od zawsze jesteśmy przyjaciółmi. Fakt, że.. On wolałby żeby było to coś więcej niż przyjaźń, ale jest wyrozumiały. Nadal jesteśmy przyjaciółmi.
W takiej przyjaźni jest coś fajnego. Jest zupełnie inna niż przyjaźń ludzi tej samej płci.
Awatar użytkownika
nikon
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2009-08-06, 20:25
Lokalizacja: Białystok

Post autor: nikon »

Wszystko jest możliwe.
ale moim zdaniem przyjazn będzie ale zawsze będzie w niej watek zauroczenia czegoś więcej jakiegoś głębszego uczucia bardziej w stronę miłości.
Awatar użytkownika
An.
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2009-08-07, 16:47
Lokalizacja: Wawa

Post autor: An. »

Całkowicie zgadzam się z nikon. Choć... wyjątki się zdarzają ;3
Awatar użytkownika
HungryLady
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2009-08-16, 23:48

Post autor: HungryLady »

W moim przypadku właśnie tak było. Byłam z moim kochanym przyjaciółmi przez ponad 1,5 roku.
Arisa
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2009-08-07, 11:25

Post autor: Arisa »

Mój najlepszy przyjaciel jest właśnie płci przeciwnej :)
Łączy nas tylko przyjaźń. Zero zauroczenia.
Widocznie jesteśmy właśnie tym wyjątkiem.
Awatar użytkownika
myszaa
-#
-#
Posty: 56
Rejestracja: 2009-09-19, 12:20
Lokalizacja: wiedziałeś?

Post autor: myszaa »

tak, istnieje. mam takich dwóch przyjaciół. znamy się dwa lata. ufamy sobie. nie wyobrazamy sobie, zeby to co nas laczy moglo przerodzic sie w cos wiecej;)
Awatar użytkownika
You_Like?
-#
-#
Posty: 221
Rejestracja: 2009-09-21, 18:45

Post autor: You_Like? »

Nie wierzę w przyjaźń nie ma dla mnie już szczerej dobrej przyjaźni ,ale jeżeli dla kogoś tam istnieje to i istnieje damsko męska nawet jeżeli druga strona się pod kocha w Tobie bądź jesteście parą bo jak wiadomo w związkach przyjaźń też istnieje.
Awatar użytkownika
pesca
-#
-#
Posty: 284
Rejestracja: 2009-09-23, 18:28

Post autor: pesca »

myszaa pisze:tak, istnieje. mam takich dwóch przyjaciół. znamy się dwa lata. ufamy sobie. nie wyobrazamy sobie, zeby to co nas laczy moglo przerodzic sie w cos wiecej;)
Wybacz, ale 2 lata to praktycznie nic. Znam parę, która przyjaźniła się ok. 10 lat, potem coś do siebie poczuli, sratata, pobrali się i mają dzieci. A też mówili 'my tylko przyjaciółmi jesteśmy'.

Z reszta ja na własnej skórze się też przekonałam, ze taka przyjaźń nie istenieje. Albo inaczej, istnieje do czasu. Do czasu gdy któraś ze stron nie poczuje czegoś więcej. Albo dopóki nie wylądują w łóżku. :]
Awatar użytkownika
myszaa
-#
-#
Posty: 56
Rejestracja: 2009-09-19, 12:20
Lokalizacja: wiedziałeś?

Post autor: myszaa »

pesca pisze:
myszaa pisze:tak, istnieje. mam takich dwóch przyjaciół. znamy się dwa lata. ufamy sobie. nie wyobrazamy sobie, zeby to co nas laczy moglo przerodzic sie w cos wiecej;)
Wybacz, ale 2 lata to praktycznie nic. Znam parę, która przyjaźniła się ok. 10 lat, potem coś do siebie poczuli, sratata, pobrali się i mają dzieci. A też mówili 'my tylko przyjaciółmi jesteśmy'.

Z reszta ja na własnej skórze się też przekonałam, ze taka przyjaźń nie istenieje. Albo inaczej, istnieje do czasu. Do czasu gdy któraś ze stron nie poczuje czegoś więcej. Albo dopóki nie wylądują w łóżku. :]
no dobrze, moze i moj przyklad jest za krotki, skoro tak uwazasz(chociaz i tak sadze, ze dajmy na tu nawet roczni znajomi okaza sie lepszymi przyjaciolmi, niz tacy, ktorzy znaja sie 5,10 lat ;])

i tak wierze w taka przyjazn, moja mama ma np takiego przyjaciela od podstawowki, i jakos nie ciagnie ich do siebie, ani nic. i nigdy nie ciagnelo.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

pesca pisze:. Albo dopóki nie wylądują w łóżku.
Każda przyjaźń jest inna nawet jeśli uważasz, że taka istnieję do czasu ok, ale nie pakuj każdej w tej sam worek a staż jest tu mało istotny, bo jeśli ma zaiskrzyć to zaiskrzy za rok czy za 10 lat. Często związku zaczynają się od przyjaźni, chociaż dla mnie miłość zaczyna się od miłość, która powinna być oparta na przyjaźni.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Istnieje .
Bardzo możliwe , że przerodzi się w miłość .
Dla mnie miłość to rodzaj przyjaźni z troszkę zwiększona dawką niektórych rzeczy i pakietami gratisowymi:)
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

Arisa pisze:Mój najlepszy przyjaciel jest właśnie płci przeciwnej
mój też :D
i jest to TYLKO przyjaźń.
i to się nie zmieni ;)
mam chłopaka z resztą ;)
i też można powiedzieć ze jestesmy takimi wyjątkami i kazdy sie nam dziwi ... ale cóż :D
Fioletowa:*Fotografk
-#
-#
Posty: 104
Rejestracja: 2009-10-17, 22:25

Post autor: Fioletowa:*Fotografk »

Mam 3 przyjaciół więc istnieje przyjażń damsko-męska
mario88
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2009-11-08, 23:11

Post autor: mario88 »

Przyjażń damsko-meska istnieje,ale ztym wyjatkiem ze mozna sie zakochac.Miałem kiedys kolezanke o imieniu joasia,byliśmy przyjaciolmi,ale pewnego dnia zakochalismy sie kiedys ale rozstalismy sie,i teraz znowu sie kumplujemy ale bez milosci bo znalazla swoja milosc.Jak to zrozumiec glowie sie nadtym jak to sie stalo i dlaczego tak musialo byc?
ODPOWIEDZ