pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Przyjaźń "damsko-męska"

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Fajnie się czyta Wasze posty, też wydaje mi się,że wcześniej czy później przyjaźń przeradza się w coś większego. Ale możliwe,że są wyjątki. Przecież nie jest powiedziane,że chłopak nie może się przyjaźnić z dziewczyną,taka przyjażź jest jak najbardziej możliwa. Tylko,że jeśli ktoś z boku na to patrzy ,nie uwierzy,że to tylko przyjażń i tłumacz tu takiemu,że nie jesteś żyrafą. Pozdrowienia. :)
Lacoste24_pl
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2012-02-22, 21:32

Re: Przyjaźń "damsko-męska"

Post autor: Lacoste24_pl »

Empatia pisze:Istnieje czy nie? Przeradza się w późniejszą miłość?
Istnieje i może trwać nawet do końca życia. Wszystko zależy od naszego podejścia, ponieważ czasami gdy dwie osoby wiedzą o sobie praktycznie wszystko, stają się sobie bardzo bliskie, a ta więź przeradza się w miłość. Najtrudniejsza i bardzo rzadko się zdarza się przyjaźń pomiędzy byłymi partnerami.
Awatar użytkownika
Sarmiczek
-#
-#
Posty: 25
Rejestracja: 2012-05-25, 13:42
Lokalizacja: Z daleka...

Post autor: Sarmiczek »

Co do przyjaźni to według mnie takowa może zajść, jeśli obojgu ludziom niczego w swoich związkach nie brakuje. W innym przypadku zazwyczaj drugiej stronie zaczyna zależeć, czy to wcześniej, czy też później. Ale i zależy to od charakterów, bo mogą być po prostu osoby, które nas nie pociągają a zarazem świetnie nam się z nimi rozmawia.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Przyjaźń damsko-męska

Post autor: dobrodziejka »

Pewno,że jest możliwa,co nie znaczy,że zaraz musi się przeradzać w coś mocniejszego, chociaż i takie rzeczy się zdarzają.Ale można też przyjaźnić sie całymi latami i tylko na tym poprzestać.To też jest możliwe.
Magda.W.
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2012-11-06, 12:48

Post autor: Magda.W. »

To jest indywidualna sprawa każdej relacji, nie można jednoznacznie powiedzieć że zawsze jest tak czy inaczej ....
Lacoste24_pl
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2012-02-22, 21:32

Post autor: Lacoste24_pl »

Nie ma czegoś takiego. Nie istnieje taka przyjaźń. I znam na to kilka żywych przykładów.
gruzekk
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2012-12-12, 13:48

Post autor: gruzekk »

Ja wierzę w przyjaźń damsko męską. Sam mam taką przyjaciółkę i wiem, że nie mógłbym z nią być tak jak ona ze mną, ponieważ nasze relację są prawie takie same jak rodzeństwa.
klekov
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2016-07-13, 14:07

Post autor: klekov »

Przyjaźń damsko-męska jest możliwa :)
maszyna12
-#
-#
Posty: 68
Rejestracja: 2014-10-29, 15:32
Kontakt:

Post autor: maszyna12 »

Pewnie jest możliwa, ale wśród dzieci :lol:
Dobre firmy charakteryzują się szybkością działania i dobrą obsługą klienta - wystarczy spojrzeć na druk na szkle
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

nieprawda, nie opowidajcie takich bzdur
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Jest możliwa jak najbardziej. Sama mam przyjaciela, który jest mężczyzną i jesteśmy tylko i aż przyjaciółmi.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

ktoś kto nigdy takiej przyjaźni nie zaznał, to tego nie zrozumie.
iryska123
-#
-#
Posty: 201
Rejestracja: 2016-06-09, 14:46

Post autor: iryska123 »

Taka przyjaźń nie istnieje, zawiodłam się chyba 4 razy :) zawsze musiała odmówić choć podobno traktował mnie jak koleżankę/przyjaciółkę...
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

taka przyjaźń się zdarza aczkolwiek rzadko.
izabelka
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2016-08-08, 23:06

Post autor: izabelka »

Na pewno rzadko, ale pewnie występuje przyjaźń damsko-męska. u mnie się nie sprawdziło, bo po pewnym czasie mój przyjaciel zaczął sobie myśleć, że miedzy nami coś może być.
ODPOWIEDZ