pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Zdrada przez internet

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
Lejdi0710
-#
-#
Posty: 93
Rejestracja: 2010-11-15, 11:50

Zdrada przez internet

Post autor: Lejdi0710 »

Znalazłam tutaj kilka tematów o miłości przez internet, jednak takiego nie widziałam.

Czy według was "dyskretna znajomość" z kimś poznanym w internecie jest zdradą?
Chodzi mi tu o pisanie czułych wiadomości na gg czy czacie pod niewiedzę partnera.

Gdybyście dowiedzieli się, że wasz partner od dłuższego czasu romansuje z kimś w taki sposób to jaka była by wasza reakcja?
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

oczywiście zerwałabym z chłopakiem jeśli zrobił by coś takiego...
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Lejdi0710 pisze:"dyskretna znajomość" z kimś poznanym w internecie jest zdradą?
Owszem, u mnie bez dwóch zdań.
Jeśli mój partner szuka nowych wyzwań tego typu to beze mnie. Bo w jaki sposób mam ufać osobie, która nawet wirtualnie nie umie dotrzymać wierności?
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Oczywiście, że to zdrada, nie mam co do tego wątpliwości. Takie zachowanie, nawet w internecie, nie jest normalne. Nie mam nic przeciwko znajomość partnera w internecie, o ile nie są aż tak zażyłe. Chociaż, przypuszczam, że jeżeli byłaby to ukrywana przede mną bliższa przyjaźń z osobnikiem płci przeciwnej, to pewnie też miałabym pretensje.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Sądzę, że tutaj nieistotny jest sposób. Czy przez Internet, czy przez komórkę, czy może w realu - liczą się uczucia i intencje. Jeśli ktoś jest w związku i mimo to próbuje wypełniać jakieś braki internetem, coś najwyraźniej nie gra. Zdrada? Owszem.
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

kashmira pisze:Jeśli mój partner szuka nowych wyzwań tego typu to beze mnie.
Dokładnie! Dla mnie znaczyłoby to, że mu nie wystarczam i szuka czegoś nowego, nowych wrażeń, nieważne czy w sieci, czy w realu.
Wiadomo, że świata wirtualnego nie można traktować zbyt poważnie, nie przeszkadzałoby mi gdyby chłopak znalazł sobie w sieci jakąś koleżankę i wymieniał z nią parę zdań typu co u Ciebie?. Co innego też jeśli wiedziałabym, że ona mieszka sobie gdzieś na końcu Polski/świata [ :mrgreen: ]. Jednak znajomość opierająca się na jakichś cyberkach, czułych słówkach, wymianie zdjęciami i powtarzanie jakaś to ty piękna, ah, a jakie masz oczy - to odpada. Jednak o takiej zdradzie trudno raczej się dowiedzieć. ;)
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Czasem relacje wirtualne mogą być dużo głębsze niż te wytworzone w realu. Osobie której nie widzimy łatwiej jest zwierzyć się z pewnych rzeczy.
A zdrada nie tyczy się tylko fizyczności, ale również duszy i umysłu, dlatego obie zdrady są dla mnie równoznaczne.
Awatar użytkownika
Tienne_ami
-#
-#
Posty: 135
Rejestracja: 2011-01-15, 19:58

Post autor: Tienne_ami »

Tandetna pisze:Czasem relacje wirtualne mogą być dużo głębsze niż te wytworzone w realu. Osobie której nie widzimy łatwiej jest zwierzyć się z pewnych rzeczy.
A zdrada nie tyczy się tylko fizyczności, ale również duszy i umysłu, dlatego obie zdrady są dla mnie równoznaczne.
kashmira pisze:Jeśli mój partner szuka nowych wyzwań tego typu to beze mnie.
Dokładnie.
ToMaSz
-#
-#
Posty: 64
Rejestracja: 2011-02-17, 01:15
Lokalizacja: Z piekła rodem

Post autor: ToMaSz »

Nie mo co tu gdybać bo to jest ewidatny przykład zdrady. I nie ma co się tu rozczulać nad takim partnerem/partnerką
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

Moim zdaniem tak.Jest to na pewno pewien rodzaj zdrady. Może nie jest tak bolący jak zdrada fizyczna.
Niemniej jest to nieodpowiednie zachowanie i wiele osób na pewno się z tym nie pogodzi.
Wiele osób niestety ale szuka kochanek i kochanków na portalach internetowych. Tutaj jest artykuł na ten temat:
http://www.bezpiecznyromans.pl/poradnik ... ns-milosc/
Możecie się z nim zapoznać. Jest to również sposob na romans.
- Źle pan wygląda - zawyrokował.
- Niestrawność - odparłem.
- A co panu zaszkodziło?
- Życie.
GalMonica
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2014-08-19, 15:30

Post autor: GalMonica »

Zdrada taka sama, jak każda inna - w związku ważna jest również lojalność wobec partnera i uczciwość, a jeśli ktoś romansuje online, tzn. że nie można mu ufać.
jukli
-#
-#
Posty: 219
Rejestracja: 2015-02-10, 11:48

Post autor: jukli »

jasne że to zdrada, już sam fakt że się nad tym zastanawiasz świadczy o tym że wiesz że to raczej nie jest w porządku
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Post autor: esen »

Zdrada to też myślenie o innych.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

każdy inaczej pojmuje zdradę. Dla mnie zdrada w sensie związku partnerskiego to stosunek fizyczny. Rozmowy nie są wg mnie zdradą. Wiadomo, byłoby mi przykro gdybym się dowiedziała o takiej rzeczy ale załatwiłabym to poprzez rozmowę i więcej do tematu nie wracała.
Ppakkd
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-08-28, 12:20
Kontakt:

Post autor: Ppakkd »

Czegoś tu nie rozumiem. Jak można zdradzić przez Internet? Chyba nie fizycznie...
ODPOWIEDZ