pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Zdrada przez internet

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

jak dla mnie zdrada ma miejsce wtedy kiedy jest fizyczny kontakt. Flirtu przez Internet nie nazwałabym zdradą.
Tarkanska
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-09-24, 10:30
Kontakt:

Post autor: Tarkanska »

Ja nie uznaje zdrady internetowej. Uznaje tylko zdradę fizyczną i od zawsze miałam takie podejście.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

no to mamy podobne zdanie.
maszyna12
-#
-#
Posty: 68
Rejestracja: 2014-10-29, 15:32
Kontakt:

Re: Zdrada przez internet

Post autor: maszyna12 »

Lejdi0710 pisze:Znalazłam tutaj kilka tematów o miłości przez internet, jednak takiego nie widziałam.

Czy według was "dyskretna znajomość" z kimś poznanym w internecie jest zdradą?
Chodzi mi tu o pisanie czułych wiadomości na gg czy czacie pod niewiedzę partnera.

Gdybyście dowiedzieli się, że wasz partner od dłuższego czasu romansuje z kimś w taki sposób to jaka była by wasza reakcja?
To też jest zdrada - emocjonalna. Zamiast inwestować siebie i swoje uczucia w wasz związek robi to w kontakcie z kimś innym.
Dobre firmy charakteryzują się szybkością działania i dobrą obsługą klienta - wystarczy spojrzeć na druk na szkle
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

jak dla mnie to nie jest żadna zdrada bo nie ma bezpośredniego kontaktu fizycznego.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Przez internet to też zdrada, szczególnie jeżeli jest to ewidentnie widoczne po wypowiedziach. Gdyby mój facet napisał jakiejś obcej dziewczynie w internecie, że "ją kocha, wielbi itp" to nawet fakt, że nie mieliby fizycznego kontaktu nie miałoby znaczenie. Zdrada to zdrada - słowna czy fizyczna.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

ja wiem swoje
ODPOWIEDZ