pompy abs, abs pump

wiercenie studni

nagłe olśnienie

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Emili
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2010-09-25, 13:53

nagłe olśnienie

Post autor: Emili »

Witam wszystkich ;)
Ostatnio byłam na półmetku z kolegą. Znam go chyba 10 lat. Nie przyjaźniłam się z nim aż tak bardzo więc zdziwiłam się , że zaprosił akurat mnie. Zwłaszcza , że ma wiele koleżanek. Impreza była nawet udana. Cały czas mam w pamięci jak stoimy i przytula mnie w pasie. Albo jak tańczymy wolne kawałki policzek przy policzku. Przez chwile pomyślałam, że mogło by być tak zawsze. Wszystko byłoby świetnie gdyby nie jedna godzina . Poszedł do kolegów a mnie zostawił samą. Wprawdzie byłam z jego znajomymi ale... Czuła się źle. Po godzinie wrócił. Starałam się zachowywać jak gdyby nigdy nic. Bawiliśmy dalej. Przez ten czas zrozumiałam , że ja go bardzo lubię. Dotarło to do mnie tak niespodziewanie. Po półmetku czekaliśmy chwile na jego kolegę. Miał po nas przyjechać. Trochę mnie ignorował. Rozmawiał ze swoimi znajomymi. Nie wiem co sądzić o jego skrajnym zachowaniu. W jednej chwili przytula w drugiej ignoruje. Następnego dnia nie myślałam o niczym innym tylko o Nim. Napisałam do niego smsa 'jak po półmetku? ' Odpisał mi po kilku godzinach. Nie wiem co dalej. Za miesiąc mam swój półmetek . Mam go zaprosić ?
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Emili, nie mozesz oczekiwac, że facet będzie przy tobie 24 godziny na dobe. Kiedyś pójdzie do kolegów innym razem do rodziny..
Myślę jednak, że mimo wszystko powinniaś sie z nim spotykac przed twoim półmetkiem żeby, że tak powiem 'rozeznać sie w terenie', tj. zobaczysz jak bedzie sie zachowywał, a wtedy zdecydujesz czy go zaprosic ;)
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Facet to facet. Nie będzie trwał przyklejony do Ciebie jak guma do żucia przytwierdzona do szkolnej ławki przez jakiegoś 'kulturalnego' ucznia (sorry za porównanie). Musi mieć jakąś swobodę i jakkolwiek
Heroine. pisze:nie mozesz oczekiwac, że facet będzie przy tobie 24 godziny na dobe.
Czy masz go zaprosić? Hm. Jeżeli czujesz, że chcesz - czemu nie? Możesz rzucić luźną propozycję. Jego reakcja być może też będzie jakimś wskaźnikiem co do emocji, które z Tobą wiąże.
Awatar użytkownika
miz
-#
-#
Posty: 177
Rejestracja: 2010-10-09, 13:39
Lokalizacja: ja jestem?

Post autor: miz »

Chciałem przeprosić za jego zachowanie (my już tacy po prostu jesteśmy), nie wiem, czy słyszałaś o czym gadał z kumplami, ale jeśli nie słyszałaś, to może poszedł się "pochwalić Toba". Ręki nie dam sobie uciąć, ale jeśli
czujesz, że chcesz - czemu nie?
.
Awatar użytkownika
Kanonimka
-#
-#
Posty: 111
Rejestracja: 2010-09-30, 16:37

Post autor: Kanonimka »

Emili pisze:Mam go zaprosić ?
Jeśli bardzo chcesz. Nie chcę być pesymistką, ale jakoś mi się to nie widzi. Mimo wszystko życzę powodzenia. Podobno kto nie ryzykuje, ten nie ma ;)
Sandra5412856
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2010-10-08, 19:57

Post autor: Sandra5412856 »

Zaproś.
Ciekawe czy sam przyjdzie czy z nową koleżanką jak sam to znaczy że on też Cie lubi.
plgranisama
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2015-06-22, 09:42

Post autor: plgranisama »

Lepiej później niż wcale :D
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

kolejne love story bez happy endu
Awatar użytkownika
semiher
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2018-11-28, 22:31

Re: nagłe olśnienie

Post autor: semiher »

Ja bym zostawił ten temat specjaliście. Wydaje mi się, że to będzie najlepsze możliwe rozwiązanie.
Nie jesteśmy po to, by spożywać urok świata, ale po to, by go tworzyć i przetaczać jak skałę złotą"
ODPOWIEDZ