pompy abs, abs pump

wiercenie studni

"Bo wygląd się nie liczy"

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
georgina
-#
-#
Posty: 29
Rejestracja: 2011-06-22, 22:00

Post autor: georgina »

Wygląd się liczy.
Szczególnie zwracam uwagę na to, czy osoba jest zadbana.Znam wielu ludzi, którzy niespecjalnie grzeszą urodą, ale potrafią przywiązać wagę do ogólnego wyglądu zewnętrznego i sprawić, że wyglądają świetnie. Często są dla mnie bardziej atrakcyjni, niż osoby z "ładną buźką", które o siebie nie dbają.
Jak wielu użytkowników wcześniej pisało, wygląd stwarza pierwsze wrażenie. I choćby nasze przypuszczenia okazały się mylne, zawsze będziemy pamiętać o tym, jaki dana osoba stworzyła wizerunek siebie na początku znajomości.
Awatar użytkownika
DI
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2011-06-24, 17:25

Post autor: DI »

Liczy się jedno i drugie. Na początku zwracamy uwagę na wygląd, dopiero gdy wygląd nas zainteresuje, można zacząć poznawać charakter. W powaznych związkach charakter jest ważniejszy, ale to nie oznacza, że przestaję zwracać uwagę na wygląd- trzeba dbać o siebie bo wygląd też o nas świadczy.
Franca Pajka
-#
-#
Posty: 41
Rejestracja: 2011-06-30, 00:02
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Franca Pajka »

Wiem, że tak nie powinno być, ale pierwsze na co zwracam uwagę to wygląd. Dopiero później kiedy mam okazję bliżej poznać daną osobę i jest ona sympatyczna i interesująca, wygląd przestaje się dla mnie liczyć.

Znam taki szczególny przypadek chłopaka, który nie jest zniewalająco przystojny i na pierwszy rzut oka każdy patrzy na niego trochę krytycznie, ale kiedy porozmawia z nim przez - powiedzmy - pięć minut diametralnie zmienia o nim zdanie. I to dzięki niemu nauczyłam się, że nie mogę oceniać książki po okładce, chociaż czasami nie mogę się powstrzymać.
duży_miś
-#
-#
Posty: 67
Rejestracja: 2011-06-15, 21:11

Post autor: duży_miś »

Ja najpierw patrzę na wnętrze.
aylin233
-#
-#
Posty: 45
Rejestracja: 2011-07-14, 19:07

Post autor: aylin233 »

Ja mam jakoś taki fajny charakter ze nigdy nie patrze na wygląd,a u chłopaków tylko wtedy kiedy zainteresuje mnie ich charakter,z wyjątkiem tych z którymi nie rozmawiam
duży_miś
-#
-#
Posty: 67
Rejestracja: 2011-06-15, 21:11

Post autor: duży_miś »

8) Podzielam twoje zdanie, ale ja tak mam z dziewczynami, oczywiście. ;)
aylin233
-#
-#
Posty: 45
Rejestracja: 2011-07-14, 19:07

Post autor: aylin233 »

Z dziewczynami jeżeli sa nie zniechacaja mnie tym a jeżeli ładne to też ok nie zazdroszcze,a nawet łatwiej jest mi powiedziec komplement,a podobno działa to w obydwie strony
Awatar użytkownika
IdealnieIdealna
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2011-07-14, 17:13
Lokalizacja: Poznań

Post autor: IdealnieIdealna »

Ja uważam, że wygląd jest ważny, lecz nie najważniejszy. Charakter również jest ważny, nawet powiedziałabym trochę ważniejszy niż wygląd, ale w dzisiejszych czasach niewiele ważniejszy, bym powiedziała.
aylin233
-#
-#
Posty: 45
Rejestracja: 2011-07-14, 19:07

Post autor: aylin233 »

IdealnieIdealna, Jak to?a jeżeli ktoś zbrzydnie bez wzgledu na powód a charakter ma okropny to co wtedy?Albo jak to Ty byś miała zbrzydnąć?chyba że Ty szukasz ludzi tylko na jakiś czas a na starość nie chcesz mieć faceta przy sobie bo jeżeli nie oboje to jedno z was może zostać "paskudą"
Awatar użytkownika
IdealnieIdealna
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2011-07-14, 17:13
Lokalizacja: Poznań

Post autor: IdealnieIdealna »

Jeżeli ktoś zbrzydnie bez względu na powód, również charakter ma nie za fajny, to drugie można lekko podbudować, poćwiczyć nad charakterem. Natomiast wygląd można też poprawić malując się itd :) Aylin233 być może mnie źle zrozumiałaś. Ja napisałam, że wygląd jest ważny, ale NIE NAJWAŻNIEJSZY :) Lecz to charakter postawiłabym bardziej na pierwszym miejscu :)
Belatrix
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2011-07-30, 20:12

Post autor: Belatrix »

Widząc osobę w tramwaju pierwsze co mi się rzuca w oczy to to jak jest ubrana i jak wygląda .
A pokochac mogłabym nawet świnie , bo dla mnie liczy się wnętrze anie jak wygląda w tych sprawach , jak się zakochujemy nie patrzymy na wygląd . :wink:
Awatar użytkownika
Andzik
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2011-08-16, 18:20

Post autor: Andzik »

Oczywiście wygląd ma jakieś znaczenie. Dla mnie nie ważny jest wygląd, ktoś może być szczupły itp., ale tak naprawdę nie można się z nim dogadać bo ma pustkę w głowie.
WybebeszonyTrup
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2011-08-17, 13:04

Post autor: WybebeszonyTrup »

Przysłowie to wymyślił ktoś pokroju mutanta. Wygląd się liczy, jest najważniejszy bo każdy pierwsze na to patrzy.
Awatar użytkownika
Sol_Angelica
-#
-#
Posty: 494
Rejestracja: 2009-07-23, 22:46

Post autor: Sol_Angelica »

I tak i nie, jeśli kogoś naprawdę kochamy to wg mnie wygląd się nie liczy, bo kochamy go takim jakim jest. Ale z drugiej strony, ciężko jest pokochać kogoś kto nam się nie podoba, bo wtedy ciężko jest nam się zbliżyć do tej osoby... Więc w zasadzie wygląd się liczy ;D
Alonek
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2011-09-05, 15:45

Post autor: Alonek »

Zdecydowanie się nie liczy :) Najważniejsze jest wnętrze , dopiero potem patrzymy na wygląd. To jedyny przepis na udany związek moim zdaniem :)
ODPOWIEDZ