pompy abs, abs pump

wiercenie studni

"Bo wygląd się nie liczy"

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
duży_miś
-#
-#
Posty: 67
Rejestracja: 2011-06-15, 21:11

Post autor: duży_miś »

Tak wam się miło dyskutuje, a ja wam zadam takie pytanie. Nie musicie mi odpowiadać. Odpowiedzcie sobie samym.
Do tych którzy twierdzą że wygląd się liczy - jakbyście się czuli gdyby waszą miłość po uszy odrzucono z powodu wyglądu.?co by było gdyby ktoś was odrzucił np. za duży nos, kolor włosów, tusze, czy styl ubierania?
Do tych co myślą, że wygląd się nie liczy - czy mogli byście się spotykać z kimś kto ubiera się niechlujnie, jest krościasty, gruby, albo bardzo chudy, a o włosy dba jak Einstein?
tiruriru
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2012-03-08, 18:46
Lokalizacja: Łódź

Post autor: tiruriru »

liczy się w jakimś stopniu, bo z zaniedbanym facetem to bym się nie umówiła nigdy. Ale jeśli dba o siebie (ładnie pachnie, jest normalnie ubrany) to reszta się nie liczy
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Wygląd zewnętrzny / nos, uszy,kolor włosów/ nie powiniec mieć żadnego znaczenia,Bo wszystko można skorygoweać ewentualnie operacyjnie.Ale jeśli kogoś si8ę kocha,to pewno nie za to,że ma duże uszy,ale za to jaki jest ogólnie/ miły,sympatyczny,mądry,pracowity, kochany/ włosy mozna przefarbbować. Chociaż pewnie,że wygląd też jest bardzo ważny,ale ważniejsze są moim zdaniem inne wartości. A najważniejsza w tym wszystkim jest mądra, trwała i gorąca miłość. Pa.
Awatar użytkownika
ravitta.
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2012-05-10, 17:53
Lokalizacja: ślesin

Post autor: ravitta. »

Wygląd też jest ważny, bo ta osoba musi nas pociągać.
Przynajmniej takie jest moje zdanie.
Nie ma chyba osoby, która patrzy tylko na charakter u płci przeciwnej.
Charakter jest kluczowy, ale wygląd też jest ważny.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Chyba bardziej zwracam uwagę na charakter.
Wiadomo, obejrzę się za przystojnym facetem, ale odpada od razu, jeżeli nie potrafi ze mną fajnie pogadać i/lub okazuje się, że ma charakter, który mi nie pasuje.
Często mam tak, że spotykam faceta, który może i jest nienachalnej urody, ale swoim charakterem i sposobem bycia potrafi sprawić, że wpatruję się w niego jak w obrazek.
Ola44
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-05-15, 15:07

Post autor: Ola44 »

wygląd wiele mówi o człowieku, więc to że się nie liczy to nie prawda. Jednak to jak ktoś wygląda nie upoważnia nas jeszcze do wydawania osądów na jego temat...
Justyś88
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2012-09-03, 14:29

Post autor: Justyś88 »

Wygląd jest ważny, ale nie najważniejszy ... zresztą jeśli zakochamy się w czyimś charakterze to i jego wygląd pokochamy ...
Garden Trading na White House Design.
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

Wygląd to pierwsze, co zwraca uwagę. Dla mnie to oczywiste.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

wygląd jest ważny ale bez przesady, nie najważniejszy.
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

Oczywiście trzeba też brać pod uwagę, że dobry wygląd z czasem przeminie.
Lapras
-#
-#
Posty: 41
Rejestracja: 2016-08-09, 11:42

Post autor: Lapras »

Ja sobie kupiłem teraz okulary marki RayBan : http://www.tenatelli.com/blog/2017/08/1 ... i-ray-ban/ żeby podreślić swój wygląd i nadać trochę prestiżu takie gadanie z tym wyglądem a tak na prawdę pierwsze na co patrzymy to wygląd dlatego warto o niego dbać.
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

O tym właśnie mówię.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

wygląd jest trochę ważny nie oszukujmy się, fizycznie też chcemy się komuś podobać i dobrze żeby nam też się podobał.
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Jestem kobietą jednak uważam, ze wygląd ma ogromne znaczenie, dlatego sama staram się dbać o to by ubierać się w miarę modnie, więc śledzę takie strony jak http://www.szafamamy.pl/sklep-interneto ... ta-oferte/
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

Post autor: glamko »

Wiadomo, że wygląd nie jest jedyną rzeczą na która się patrzy, zdecydowanie ważniejsze jest to co ma się w środku, pisze nawet o tym Maria Bucardi w swoich książkach, podobno najlepsza jest - "Magia miłosna" https://mariabucardi.pl/ która stała się bestselerem i zapisała się na zawsze w kulturze polskiej
ODPOWIEDZ