pompy abs, abs pump

wiercenie studni

"Bo wygląd się nie liczy"

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
kidding ?
-#
-#
Posty: 68
Rejestracja: 2011-11-26, 20:13

Post autor: kidding ? »

Nigdy nie byłam osoba, która czekała na księcia z bajki a pomarzyć to i owszem się zdarzało. W każdym bądź razie najważniejsze jest dla mnie wnętrze, ale musi mnie facet pociągać i wyglądem. Nie sposób być z kimś, zbliżyć się do kogoś kto mnie odrzuca. :)
Awatar użytkownika
Who's your dad?
-#
-#
Posty: 113
Rejestracja: 2011-11-20, 23:08
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Who's your dad? »

Wygląd jest najważniejszy przy pierwszym kontakcie. Potem nie odgrywa takiej wielkiej roli, ale oczywiście nie przesadzajmy, z tym że nie ma znaczenia totalnie. Choćby nawet dziewczyna była najmądrzejsza na świacie ale była pasztetem to chyba nie znam nikogo kto by się z taką umówił.
Awatar użytkownika
kidding ?
-#
-#
Posty: 68
Rejestracja: 2011-11-26, 20:13

Post autor: kidding ? »

pasztetem
Nigdy nie widziałam kobiety wyglądającej jak pasztet. :> Jak można tak nazywać kobietę? Rozumiem, może nie każdy grzeszy urodą, ale bez przesady :P
Awatar użytkownika
Who's your dad?
-#
-#
Posty: 113
Rejestracja: 2011-11-20, 23:08
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Who's your dad? »

Nigdy nie widziałam kobiety wyglądającej jak pasztet. :> Jak można tak nazywać kobietę? Rozumiem, może nie każdy grzeszy urodą, ale bez przesady :P
Pasztet to pojęcie względne. Dla każdego faceta istnieją kanony wg. których ocenia czy kobieta jest pasztetem czy nie i z takową się nie umówi. Ale są i takie, który mieszczą się w kanonach większości facetów......Kobiety też tak mają. Nie powiesz, że nie :D
Awatar użytkownika
kidding ?
-#
-#
Posty: 68
Rejestracja: 2011-11-26, 20:13

Post autor: kidding ? »

Nie powiesz, że nie
Jeżeli już takie coś istniało (u mnie) to raczej za czasów gimnazjum teraz trochę inaczej myślę i określam :> Tak czy inaczej ogólnie racja, istnieje takie coś. :P
Awatar użytkownika
edziuniek
-#
-#
Posty: 223
Rejestracja: 2011-11-26, 21:16

Post autor: edziuniek »

W każdym bądź razie najważniejsze jest dla mnie wnętrze
Jakie ty masz seksowne lewe płuco i fajną wątrobe xD
Awatar użytkownika
Who's your dad?
-#
-#
Posty: 113
Rejestracja: 2011-11-20, 23:08
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Who's your dad? »

fajną wątrobe xD
bo przepita... LD
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

Wygląd bardzo liczy się przy pierwszym wrażeniu. Po wyglądzie możemy ocenić, czy dana osoba jest zadbana, po mimice - jaki ma nastrój i czy warto zagadywać, po ubraniu i innych cechach - jakiej muzyki słucha. Ale to nie powinno przesądzać, charakter jest najważniejszy, jednak po dokładniejszym poznaniu. Nie chciałabym umawiać się z atrakcyjnym chłopakiem, który ma pustkę w głowie,
Awatar użytkownika
kidding ?
-#
-#
Posty: 68
Rejestracja: 2011-11-26, 20:13

Post autor: kidding ? »

Jakie ty masz seksowne lewe płuco i fajną wątrobe xD
Płuco może i tak, ale wątrobę raczej nie koniecznie. :>
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Już chyba tu coś pisałam, ale myślę sobie jeszcze...
Tak jak pisze Lyssa i jeszce...

Liczy się, ale nie chodzi o to czego nie możemy zmienić, tylko na przykład, żeby jakoś tam o siebie dbać. Jeśli spotykam sie z kimś na kim mi zależy, to przygotowanie sie do tego spotkania jest w pewien sposób okazaniem tego.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Cześć. Zawsze będę powtarzałam, że nie wygląd jest ważny, tylko to co ktoś ma w głowie i sobą reprezentuje. Chociaż wygląd też ma znaczenie, tzn, czystość nie markowe ciuchy. Pa
Awatar użytkownika
Cranche
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-02-04, 19:50

Post autor: Cranche »

Wygląd to pierwsze co widzimy, więc znaczenie jakieś tam ma. Bo takie typowe zauroczenie, jak u nastolatków "ohhh, jaki on piękny" to jest typowe lecenie na gładką cerę, lśniące włoski i słodkie oczka. Trzeba dojrzeć, żeby uwarzać wnętrze za istotniejsze.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Oczywiście, ..och jaki on piekny... tak sobie mozna też i powiedzieć, ale taki piekny ,nie oznacza wcale inteligentnego,bo przeważnie tacy są bardzo zarozumiali.Ważny jest wygląd ,ale przeważnie liczy się sposób zachowania ,kultura i wiedza.Pa. :)
Michaju
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2012-02-14, 18:27
Lokalizacja: to?

Post autor: Michaju »

Niby osoba musi wyglądać dobrze i nas pociągać byśmy myśleli o poważniejszych planach względem niej. Moim zdaniem jeśli dana osoba posiada bardzo ciekawy charakter i potrafi go "przekazać" to na pewno nie liczy się wygląd i nie musi wyglądać jakoś super cudnie. W końcu nie wiążemy się z osobami dla ich powłok cielesnych. Ładny wygląd jest tylko takim - "umilaczem"
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Otóz to - człowieka kocha się za coś i należy go akceptować takim,jakim on jest.Nie kocha się za atrakcyjne opakowanie,ale za to kim się jest i co ma się w głowie. :)

[ Dodano: 2012-03-15, 09:42 ]
I wygląd się liczy i charakter i to co ma się w środku.Wszystko w całości jest bardzo ważne dla każdego z nas.
ODPOWIEDZ