pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wymarzona randka

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
GossipGirl
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2015-02-19, 12:09

Post autor: GossipGirl »

jeśli mamy ją z kim spędzić, to każde miejsce czy sceneria może sprawić ze bedzie wymarzona. A jesli mogłabym wybierać jednak miejsce to wyludniona plaża, piwko i morze, siedzieć sobie i nie musieć się nigdzie spieszyć :) zachód słońca nie jest obowiązkowy;)
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Przy zachodzie słońca romantyczna jest każda randka. Nie tylko ta na plaży, ale też w górach, pod namiotami nad jeziorem i na dachu bloku.
awokado
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2015-02-24, 12:09

Post autor: awokado »

wycieczka rowerowa za miasto a potem piknik, najlepiej gdzieś nad jeziorem czy rzeką :)
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Post autor: esen »

O tak. Albo kino :)
Awatar użytkownika
Samscan
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-03-11, 22:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Samscan »

esen pisze:O tak. Albo kino :)
Moja też ;D
serafinkoncki
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2015-02-24, 22:34

Post autor: serafinkoncki »

Mój pokój :evil:
jukli
-#
-#
Posty: 219
Rejestracja: 2015-02-10, 11:48

Post autor: jukli »

Rzeczywiście, w dobrym towarzystwie, nawet w pokoju może być fajnie:)
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Zanim randka, najpierw trzeba mić kogo na nią zaprosić. Przeczytałam na kedu.pl jak podrywać dziewczyne z klasy. Odsyłam do lektury tego artykułu. Moim zdaniem warto.
Fraxxtar
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-08-13, 10:19

Post autor: Fraxxtar »

Moja wymarzona randka już sie odbyła. Była na plaży przy zachodzie słońca.





_________
www.gabinetzdrowie.pl/zdrowe-odzywianie-to-podstawa/
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

na randce najważniejsze jest żeby się dobrze rozmawiało bo jak rozmowa się nie klei to cała randka do...
herbatka25
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2015-12-11, 09:34

Post autor: herbatka25 »

famme_fatale pisze:na randce najważniejsze jest żeby się dobrze rozmawiało bo jak rozmowa się nie klei to cała randka do...
Zgadzam się. Rozmowa to podstawa.
Nicolas
-#
-#
Posty: 80
Rejestracja: 2016-05-23, 14:08

Post autor: Nicolas »

Moja narzeczona do dziś wspomina randkę w parku linowym. Byliśmy dokładnie tutaj: http://parklinowyjachranka.pl
Ubawiliśmy się ja dzieci, trasy dobrze przygotowane.

Po świetnej zabawie zwiedziliśmy okolicę i wypożyczyliśmy sprzęt wodny z Portu Jachranka.

Może warto zrobić drugiej połowie niespodziankę i zabrać w to miejsce.
simplebjuti
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2015-05-18, 19:46

Post autor: simplebjuti »

każda randka jest fajna jeśli jest się zakochanym :) liczy się czas spędzony razem :) czasem nawet wspólne wygłupy w parku mogą być idealną wymarzoną randką :) ale jak już o marzeniach mówimy to moja wymarzona wersja to wspólny spacer brzegiem morza o zachodzie słońca ze zbieraniem muszelek i rysowaniem serduszek na piasku :)
Najlepsze materace - blog z ciekawostkami o materacach :)
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

Każda randka będzie fajna jeśli obie strony wiedzą jak się zachować i co mówić. Tutaj zwykle najwięcej wpadek zaliczają panowie. Dlatego proponuję wam poczytać sobie o komplementach dla niej na botaak, z którego dowiecie się jakie komplementy są najmilej słyszane prze wszystkie panie.
Kasia67
-#
-#
Posty: 86
Rejestracja: 2016-05-21, 21:33

Post autor: Kasia67 »

Ja z chłopakiem na pierwszej randce byliśmy na rybach. W sumie nie miała być to randka tylko zwykłe spotkanie. Nagle znajomi wypadli i zostaliśmy sami. Bardzo romantycznie, przy zachodzie słońca. Zawsze pamiętam o tym, że mój chłopak ma bzika na punkcie rybek (zresztą dzięki temu jesteśmy teraz razem). NIedługo ma urodziny i zastanawiałam się czy takie ubranie termiczne, będzie doskonałe na ryby? http://wedkarskikrakow.pl/traper-bielizna-termiczna-thermo-active/
ODPOWIEDZ