pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wymarzona randka

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
iryska123
-#
-#
Posty: 201
Rejestracja: 2016-06-09, 14:46

Post autor: iryska123 »

Dal mnie wymarzona to taka, na której nie ucieknę do domu. ;)
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Panowie, radziłabym Wam poczytać o tym, jakich chłopaków lubią dziewczyny: http://faar.pl/jakich-chlopakow-lubia-dziewczyny/ . Dzięki temu będziecie wiedzieć, jak powinniście zachowywać się na randce. To może Wam pomóc.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

To ja z kolei, polecam do poczytania artykuł na tekstowym tematy do rozmowy z dziewczyną, z którego dowiecie się na jakie tematy najlepiej rozmawiać z dziewczyną, jakich unikać i generalnie co zrobić aby rozmowa się kleiła.
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

Dla mnie wymarzona randka to taka, która w ogóle dojdzie do skutku :/
Awatar użytkownika
hubwielki
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-04-28, 15:18
Lokalizacja: Ciechocinek

Post autor: hubwielki »

Myślę, że warto poszperać w tym temacie w Internecie. Jest to najlepsze możliwe rozwiązanie ;)
Jak to możliwe, że efekty tak wielkich wysiłków, tylu cnót można w ciągu jednej nocy zamienić w ten wielki kłąb dymu, który wędrując w górę, robi się coraz cieńszy i ginie, wchłaniany przez wielkie, unicestwiające niebiosa?
jeremy
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2018-07-05, 17:33

Re: Wymarzona randka

Post autor: jeremy »

Poszedlem z mala na molo...
Awatar użytkownika
Aleksander02
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-08-27, 22:14

Re: Wymarzona randka

Post autor: Aleksander02 »

Bardzo interesujące są te porady :) Dzięki wielkie, na pewno z nich skorzystam :)
Najbardziej wiarygodne kłamstwa to te, które mają w sobie choć ziarnko prawdy
Elzunia
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2018-08-14, 15:12

Re: Wymarzona randka

Post autor: Elzunia »

Moja wymarzona randka? W kinie w starym stylu, jak na przykład OH Kino, potem spacer i kawa, ewentualnie kolacja. Już niedługo... <3
Awatar użytkownika
Kompan10
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-10-12, 18:15

Re: Wymarzona randka

Post autor: Kompan10 »

Nie mam zbytnio doświadczenia w tym zakresie. Dlatego też nie będę w stanie pomóc.
Zbyt wielu ludzi przecenia to, kim nie jest i nie docenia tego, kim jest – Malcolm Forbes
Młodziutka
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2018-12-30, 12:26

Re: Wymarzona randka

Post autor: Młodziutka »

A z kim ta randka ? Ja na razie szukam odpowiedniego partnera bo to podstawa do wymarzonej randki. Pomyślałam o ogłoszeniach matrymonialnych na tym portalu randkowym > https://randkuj.my z którego korzysta na prawdę wielu ludzi, dzięki czemu znajdę tego jedynego na tą wymarzoną randkę.
Awatar użytkownika
maya122
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2019-02-05, 11:02

Re: Wymarzona randka

Post autor: maya122 »

Ja się niestety na tym nie znam. Nie będę w stanie pomóc.
Milczenie było zawsze jej pancerzem ochronnym.
meski
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2019-01-18, 11:04

Re: Wymarzona randka

Post autor: meski »

Ja to nie wiem, czy jest sens opisywać wymarzoną randkę. Tak naprawdę rzadko się zdarza, by jakiś facet stanął na wysokości zadania i sprawił, by taka wymarzona randka się odbyła. Ja to nawet zaręczyn i ślubu nie miałam w 100 procentach takiego, jak chciałam. Dlatego nic Wam nie powiem na ten temat. Jedynie może wspomnę, że w Bubbles Bar Warszawa podobno jest przyjemnie. Koleżanka niedawno była na fajnej randce i poleca. Mówi, że można się potem po Krakowskim Przedmieściu przejść.
Jalelka
-#
-#
Posty: 36
Rejestracja: 2019-03-28, 18:12

Re: Wymarzona randka

Post autor: Jalelka »

Ja nie wiem czy wymarzona ale na pewno dziwną randkę miała moja koleżanka. Zalogowała się na portalu randkowym erodate. Facet ją rzucił i postanowiła z kimś się umówić jemu na złość. Ten z którym się umówiła praktycznie na sex okazał się niepoprawnym romantykiem ;-) Przyszedł z różami i myślał że wyszedł na głupka...Nie wyszedł są razem ;-)
ODPOWIEDZ