pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Portale randkowe

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Portale randkowe

Post autor: Empatia »

Co sądzicie o takich portalach jak np. Sympatia. Może macie na takiej stronie konto?
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Ciężko mi cokolwiek powiedzieć na ten temat, bo nie obcowałam z takimi portalami.
Myślę jednak, że to może być dobry sposób na poznanie kogoś interesującego i zawiązanie znajomości.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

A ja miałam styczność z takimi portalami. Kilka lat temu zarejestrowałam się na jakiś randkach (nie pamiętam dokładnie adresu) i w ogóle nie mogłam się połapać. Szybko skasowałam konto. Moja przyjaciółka z ciekawości założyła sobie konto na Sympatii i równie szybko zrezygnowała. Okazało się, że żeby mieć dostęp do znacznej większości opcji trzeba płacić i to nie małe pieniądze. Kilka tygodni temu zobaczyłam reklamę nowego portalu be2, czy cos takiego. Pomyślałam:"Co mi szkodzi." Po jednym dni skasowałam konto, bo:
1.nie podobała mi się grafika;
2.nie mogłam się połapać co i jak;
3.zaczęło mi się to wydawać bezsensu.
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

mi się nie podobają takie portale bo ludzie robią tam sobie jaja ;|
z reszta jaki sens jest w byciu z kims przez internet. przyjemniej jest randkowac w realu :P
Fioletowa:*Fotografk
-#
-#
Posty: 104
Rejestracja: 2009-10-17, 22:25

Post autor: Fioletowa:*Fotografk »

Mam 1 konto na Randki24 i jest głupie ;Pciągle się pytają czy nie mam ochoty na sex.Najlepszym portalem jest fotka.pl ;Dchociaż też sa tam debile ale w mniejszych ilościach;D
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Ja mam konto na fotce Chociaż dawno już z niego nie korzystałam Muszę jednak stwierdzić na właśnie tam poznałam swojego faceta :P
Fioletowa:*Fotografk
-#
-#
Posty: 104
Rejestracja: 2009-10-17, 22:25

Post autor: Fioletowa:*Fotografk »

;D a ja przyjaciela ;DOstatnio dodałam tam zdjęcai choć ostatnio rzadko co mi się zdarzało ana randki24 mam zupełnie nie swoje dane więc o mnie realnie mogą se jedynie pomarzyć
Awatar użytkownika
Ray
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2009-10-28, 09:15
Lokalizacja: Komputer

Post autor: Ray »

Jest to bezsensowny vortal mający na początku pomagać w poznawaniu swojej sympatii, a stał się vortalem ze zgrają dzieci oceniających bezsensownymi komentarzami wygląd osób wstawiających zdjęcia.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
server
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2009-09-19, 07:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: server »

Moim zdaniem to niewiele pomoże...
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Nie korzystam z takich portali, więc nie wiem o nich zbyt dużo.
Ale wydaje mi się, że ludzie często robią sobie z tego jaja. I grają na czyichś uczuciach. Albo koloryzują i zbyt dużo sobie dodają.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Osobiście nie miałam styczności z takimi portalami, ale moja przyjaciółka była zarejestrowana na kilku. Jeden był całkiem fajny, poznała tam kilka ciekawych osób z okolicy, z którymi potem spotkała się w realu. Natomiast wadą niektórych portali randkowych jest fakt, że trzeba płacić za większość usług.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Osobiście takich kont nie posiadałam. Jeszcze jak przyrodni miał małe pojęcie o tym, zakładam mu konta na sympatii, mkontaktcie, randce i na czymś tam jeszcze. Nie powiem same w sobie takie portale są dobre, ale na większość trzeba wykupować członkostwa , które nie są tanie. Z przyrodnim jedno dość dobrze zauważyliśmy, mało osób tak naprawdę szuka miłości, przyjaźni czy filtru są tam albo dla zabawy czy zabicia nudy i tylko "od tak" popisać nawet, gdy ich opisy sugerują inaczej.
Awatar użytkownika
ślepa0uliczka
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2009-11-06, 11:12
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: ślepa0uliczka »

A ja powiem tak: Trafiłam na pewien portal przypadkowo, tzn założyła mi konto kolezanka, wstawila moje zdjęcie [wiedziałam o tym] i tak jakoś. I we wakacje weszłam tylko, zeby usunąć mój profil. No ale w skrzynce zobaczyłam wiadomość. Coś tam odpisałam pewnemu Panu X i zaczęliśmy ze sobą pisać. Tego samego dnia prześlismy na gg, a konto usunelam. Myslalam, ze to tylko chwilowa znajomosc, ale tak nie bylo. Pisalismy codziennie, o wszystkim. Czułam, ze dojdzie do tego, że bedzie chcial się spotkać. A ja w sumie go lubilam, tyle, ze nie bylam do tego przekonana, bo to zupelnie co innego. Po miesiacu pisania, on zaproponowal spotkanie. Ja jednak mialam jakas bariere i zgodziłam się na spotkanie po dwóch miesiącach. Uwazalam, ze to idiotyczne spotykac sie z sobą poznaną przez internet. Idąc na umówione miejsce byłam troszkę przerazona, ale myslalam sobie `to tylko glupie spotkanie`. No i... spotkaliśmy się raz, drugi raz, trzeci itd Spotkań było tysiące... a dziś? Jesteśmy ze sobą szczęśliwi ;)
a więc? Te wszystkie portale to gluopta, a ja nie wierzylam w to, co robię. Ale teraz nie załuje ;]]
mario88
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2009-11-08, 23:11

Post autor: mario88 »

Powiem tak:Zlozylem sam na koncie sympatia.pl ale taka sobie strona jest.A z kolegami zalozylismy na portalu fotka.pl jest najlepszy portal randkowy fotka.pl,a zalozylem sam drugie konto na portalu linkpolonia.pl tez jest dobry portal .Z kolegami wypatrzylismy jeszce fotoflirt ale beznadziejny jest fotoflirt.Najlepszy jest blizutko.pl..Buziaczki.pl to beznadziejny portal randkowy wedlug mnie.Najlepszymi portalami randkowymi sa:linkpolonia.pl,blizutko.pl,fotka.pl,sms-kontakty.pl.,jakiejeszce strony sa z randkami by poznac niewiem,moze ktos sie jeszce orientuje? :P
anuta
-#
-#
Posty: 65
Rejestracja: 2010-07-05, 08:52

Post autor: anuta »

Mam konto tylko serwisie http://sympatie.eu/ Na pozostałych mnie nie ma - tutaj nie muszę płacić. Serwisy randkowe są ok. Fajne osoby można poznać. Ja poznałem dziewczynę... z bloku obok, której wcześniej na oczy nie widziałem.
ODPOWIEDZ