pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Ślub

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Ślub

Post autor: Empatia »

Wiem, jeszcze mamy na to czas ;D

Ale jaki ślub chcecie wziąć? Kościelny? Cywilny? I to, i to? Chcecie, aby był huczny czy może skromny, w gronie najbliższych?

Taki ogólny temat o ślubie ;)
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Chcę mieć skromny ślub. Rodzinny. Kościelny. Wesele i te sprawy, ale jak najmniej osób i SKROMNIE.
Awatar użytkownika
An.
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2009-08-07, 16:47
Lokalizacja: Wawa

Post autor: An. »

Ja chciałabym wziąśc ten i ten x) Marze o takim hucznym weselu... zabawie na maxa x3 Choć nie raz tez myślałam o takim czymś, że byłabym tylko ja .. i on. I nikt więcej. Żeby to się stało na plaży, przy zachodzie słońca...
Awatar użytkownika
Barbie
-#
-#
Posty: 130
Rejestracja: 2009-08-01, 11:50

Post autor: Barbie »

Kościelny ... I takie skromne wesele, ale znając moich rodziców będą chcieli chuczną imprezę w gronie znajomych i rodziny ;]
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

O ile nastąpi w ogóle ten ślub :roll:
Wezmę ślub konkordatowy na pewno skromny z najbliższą rodzinną i znajomymi, ostatnio byłam na dużym dość hucznym weselu i średnio mi się podobał. We wtorek z kumpelą byliśmy na chwile w sklepie sukni ślubnych, już sobie nawet suknie upatrzyłam ;p
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Pracuję przy dekoracjach kościołów/sal weselnych, więc trochę się napatrzyłam i wiem na pewno jak mój ślub nie będzie wyglądał.
Nie chcę tandetnych ozdób, nie chcę remizy, nie chcę piejącego kościelnego. Nie chcę tandetnej sukni, nie chcę tipsów i oklepanych zdjęć.
Czy cywilny, czy kościelny. Zależy od partnera. Ja osobiście jestem za cywilnym, ale jeżeli trafi mi się bardzo wierzący narzeczony, to okej - mogę brać kościelny, jako osoba niewierząca.
Skromnie. Rodzina i najbliżsi przyjaciele. Skromna suknia, prosta, bez fikuśnych dodatków. W kościele tylko kwiaty. I jakiś kwartet smyczkowy grający marsza. Kościelne organy mnie przerażają.
Wesele w jakiejś eleganckiej restauracji, chociaż kapela weselna musi być.
Ot i wszystko.
Awatar użytkownika
Klamerka
-#
-#
Posty: 350
Rejestracja: 2009-08-06, 18:37

Post autor: Klamerka »

Kościelny. Huczny w gronie najbliższych. Niech wiedzą wszyscy że wychodzę za mąż, a co mi tam! :mrgreen:
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Marzy mi sie kościelny ślub Chciałabym żeby był huczny i żebym wyglądałam najładniej jak tylko można wyglądać :P Hmm Narazie mam tylko welon bo z ślubu chyba nic nie wyjdzie Tak to jest w naszym kościele katolickim Ktoś jest innej wiary i już zaczynają się schody Nienawidzę tego Nienawidzę tego że jakiś ksiądz zniszczył mi moje marzenia :/
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Cywilny i kameralny. Ślub ma być tylko uwięczeniem naszej miłości, a nie czymś w rodzaju 'pokaż się, a zastaw się'.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Ja już mam plan w mojej głowie, ale znając życie, wszystko potoczy się inaczej...
Ślub kościelny. Świadek i świadkowa lub dwie dziewczyny - moja siostra i ktoś z rodzeństwa mojego partnera. Kościół ubrany bez żadnego przepychu, ale ponieważ kocham kwiaty, musi ich trochę być. Storczyki, róże i coś tam jeszcze, a wszystko w kolorach biało-różowych, herbaciane, o ;) Moja mama od zawsze mi obiecuję, że wynajmie Panią, która zaśpiewa Ave Maria i mam nadzieję, że swoją obietnicę spełni. Ja to już nawet salę, kamerzystę, fotografa i orkiestrę mam upatrzoną, tylko kandydata na męża brak :D
Chciałabym mieć huczne wesele, żeby wszyscy bawili się świetnie i po latach wspominali dobrze ;) I poprawiny obowiązkowe. Może już zacznę zbierać na moje wesele, co?:)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Mówiąc szczerze, nie wiem, jak chciałabym, żeby wyglądał moj ślub. Najlepiej, gdybym w ogóle go nie brała. :unsure:
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

psychiczna pisze:Ślub ma być tylko uwięczeniem naszej miłości, a nie czymś w rodzaju 'pokaż się, a zastaw się'.
Zgadzam się, ale ślub jest raz w życiu (no nie zawsze, ale z jedną osobą jest jeden) i chce ten dzień wspominać z uśmiechem i łezką szczęścia w oku. Chce, aby wszystko, w miarę możliwości, było takie jakie sobie wymarzyłam, a w szczególności ten "gość" stojący obok mnie przy ołtarzu :)
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Niki pisze:Mówiąc szczerze, nie wiem, jak chciałabym, żeby wyglądał moj ślub. Najlepiej, gdybym w ogóle go nie brała. :unsure:
Skąd ta desperacja??? W sumie to jak chodziłam jeszcze do gimnazjum zarzekałam się że nigdy ślubu nie wezmę a teraz jakbym bardzo chciała to ciągle coś stoi na przeszkodzie Najpierw skonczyło się na planowaniu ślubu ( na całe szczęście ) a teraz na przeszkodzie stoi religia Masakra jakaś
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

redi_gyal pisze:Skąd ta desperacja???

Po małżeństwie mamy mam uraz, wiem ile z tym jest kłopotu, jeśli po latach okaże się coś nie tak. Ludzie mówią 'a najwyżej się rozwiodę', a to wcale takie łatwe nie jest, a w wolnym związku można się w spokoju rozejść, a nie ciągać się po sądach.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Niki pisze:

Po małżeństwie mamy mam uraz, wiem ile z tym jest kłopotu, jeśli po latach okaże się coś nie tak. Ludzie mówią 'a najwyżej się rozwiodę', a to wcale takie łatwe nie jest, a w wolnym związku można się w spokoju rozejść, a nie ciągać się po sądach.
Obydwoje moich braci jest po rozwodzie ale już żyją w nowych związkach jeden wziął drugi raz ślub a drugi bierze na jesień Trudno Nie wyszło za pierwszym razem ale teraz są szczęśliwi. Jakby nie spróbowali znów wejść w związki to może nie ułożyłoby im się życie tak jak teraz Więc jestem zdania nigdy nie mów nigdy. Gdyby nie wydarzenia z zeszłego roku to ja sama mogłabym być teraz rozwódką ale napewno bym się nie broniła przed nowym związkiem.
ODPOWIEDZ