pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wspólne wakacje

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

Chciałabym ale obecnie nie mam chłopaka. Rodziców próbowałam przekonać na noc z chłopakiem i nie byli zadowoleni.
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

byłam na wakacjach z chlopakiem, 3 tygodnie w Niemczech ;) fajnie było ;)
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

wątpię, żeby udał mi się przekonać na to rodziców, poza tym nie jestem jeszcze gotowa na taki krok.
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Takie wspólne wakacje potrafią być niezłym egzaminem dla związku :P Wiem coś o tym....
Niemniej przetrwaliśmy z dziewczyną. Na początku trochę się kłóciliśmy ponieważ sam lubię zwiedzać ona natomiast lubi wypoczywać sobie na plazy .Dało się jednak znaleźć dobre rozwiązanie.
Wybralismy się nad morze. Do Sopotu. Było naprawdę świetnie.
Gdyby ktoś z Was jechał w te rejony tutaj jest dobra strona, na którą możecie sobie zajrzeć:
http://trojmiejskieinfo.pl/ - znajduje się na niej info o największych atrakcjach jakie warto jest właśnie tam zwiedzić. Poczytajcie sobie.
Ten, kto raz nie złamie w sobie tchórzostwa, będzie umierał ze strachu do końca swoich dni.
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Ja byłam w Egipcie na takich wakacjach :)
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Post autor: esen »

Minęło sporo czasu, więc pewnie chłopak może spać już u Ciebie. Chyba, że masz innego?
rotek
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2015-06-25, 14:41
Kontakt:

Post autor: rotek »

Pomysł genialny ;D można wspólnie odpocząc, wyjasnić kilka rzeczy i wzmocnić więź;)
Szukasz reklamy? Sprawdz Przyczepy reklamowe !
Awatar użytkownika
robben28
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-06-02, 18:44
Lokalizacja: Ciechocinek

Post autor: robben28 »

Spoko
Ludzie mylą ustawodawstwa z prawodawstwem.
Awatar użytkownika
Robe19
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2015-06-20, 15:59
Lokalizacja: Płońsk

Post autor: Robe19 »

rotek pisze:Pomysł genialny ;D można wspólnie odpocząc, wyjasnić kilka rzeczy i wzmocnić więź;)
Popieram w 100% :)
Pafet
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-07-01, 12:54
Kontakt:

Post autor: Pafet »

Ja przez kilka lat spędzałem wakacje ze swoją dziewczyną. Zaczęliśmy gdy mieliśmy 16 lat i rodzice nie mieli z tym problemu.
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

A może takie nietypowe wakacje będą dobrą opcją? Nie wiem ile chcecie wydać na wyjazd, ale patrząc po stronach, które porównują wypożyczalnie kamperów http://www.rentcamper.eu/pl/wypozyczaln ... -bydgoszcz, np. tu wychodzi na to że za 3000 złotych można zrobić sobie fajną wycieczkę w gronie znajomych. To zawsze alternatywa dla wakacji w hotelu.
Mokoma
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2015-07-27, 09:20

Post autor: Mokoma »

Bo to czy rodzice mają coś przeciwko czy nie zależy od tego jak zachowuje się na co dzień wobec faceta i cz jest się odpowiedzialnym. Generalnie pomysł fajny ale trzeba takie wakacje spędzać z głową.
dominika
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2015-06-05, 11:17

Post autor: dominika »

U mnie na szczęście już nie te czasy, kiedy rodzice mi czegokolwiek zabraniają, więc nie mam najmniejszych problemów, żeby z facetem wyjechać na wakacje. W tym roku byliśmy też razem w Grecji, konkretnie na wyspie Skiathos. Wyjazd był tygodniowy, ale i tak było super. Tu możecie poczytać o tej wyspie, jest naprawdę piękna: http://www.qtravel.pl/inspiracje/wyspa-skiathos-grecja-id376
Obrazek
Kiedy kobieta nie ma racji, pierwsza rzecz, którą należy zrobić, to natychmiast ją przeprosić.
Lennex
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-07-27, 15:21

Post autor: Lennex »

Spędzałam tak wakacje od 16roku życia i nikt nie miał niczego przeciwko. Moi rodzice są specyficzni, bardzo mi ufają, to artyści, wolni od uprzedzeń.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

takTaki wypad to jest super sprawa, dużo czasu dla siebie, nikt nie przeszkadza. Bomba :)
ODPOWIEDZ