pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wspólne wakacje

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Wspólne wakacje

Post autor: Rose »

Czy spędziliście kiedyś wakacje razem ze swoimi chłopakami/dziewczynami? Jakiś wypad pod namiot, weekend nad morzem itp.? Co na to Wasi rodzice?
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Ciężka próba. Znaczy się w zeszłym roku we Włoszech na turnusie była ze mną jedna prara (ona o rok ode mnie młodsza, a on 2 lata starszy). Po tygodniu chyba było im za dużo, kłócili się i w ogóle...

A co na to moi rodzice? Trudno powiedzieć. Sądzę, że gdybyśmy mieli jechać sami nie byliby zachwyceni, ale ostatnio kiedy jechałam ze znajomymi na tydzień nad jezioro zdawali sobie sprawę z tego, że będzie tam też mój chłopak i jedynie mama rzuciła mi tekst 'Tylko nie wróć stamtąd podwójnie!' ;D
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Nie spędziłam jeszcze wakacji wraz z chłopakiem, bo aktualnie takowego nie mam, ale myślę, że jeżeli bym chciała się gdzieś wybrać- pojechałabym. Czy to razem ze znajomymi, czy tylko we dwoje myślę, że Mama nie zrobiłaby olbrzymiego problemu, aczkolwiek może się mylę ;) W sumie mam już prawie swoje 18lat, więc raczej mogłabym pojechać. jakieś 2 lata wstecz, może też by mnie Mama puściła, ale wydaje mi się, że jeżeli by jechała gromada znajomych.
Awatar użytkownika
Barbie
-#
-#
Posty: 130
Rejestracja: 2009-08-01, 11:50

Post autor: Barbie »

W tym roku byłam na wakacjach ze swoim chłopakiem wcześniej czasem wyjezdżaliśmy na jakieś weekendy we dwoje. Co na to moi rodzice? Hmm... Nie mają nic przeciwko temu, ponieważ mi ufają i wiedzą że nie zrobimy żadnych głupot.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Nie byłam, ale myślę, że to by był w pewnym sensie sprawdzian dla nas. Rodzice? Mama na pewno by się zgodziła, nie robię żadnych głupot, dzięki czemu ufa mi.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Nie byłam, a gdybym już miała jechać, to góra dwa dni, bo więcej bym nie wytrzymała. Podejrzewam, że moi rodzice nie mieliby nic przeciwko.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Wyjazd ze znajomymi nawet jeśli byłby tam mój chłopak - nie ma sprawy.
Wyjazd we dwoje, tylko ja i on - rok temu byłoby "Nigdy w życiu". W tym roku sami mi się pytali, czy nie jedziemy nigdzie. No ale to zależy od chłopaka. Musieliby go znać i mu ufać.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Jeździłam ze swoim byłym na wakacje Z obecnym też chcemy gdzieś razem jechać A co na to rodzice W sumie to nic bo wkońcu spędzamy ze sobą prawie wszystkie noce więc co to za róznica czy jesteśmy u mnie czy u niego czy u mojej mamy czy na wakacjach A żeby robić tzw głupoty to wcale nie trzeba wyjeżdżać na wakacje :P
Awatar użytkownika
pesca
-#
-#
Posty: 284
Rejestracja: 2009-09-23, 18:28

Post autor: pesca »

A liczy się kilka spędzonych nocy z facetem poznanym na wakacjach i wspólny pobyt nad morzem (czyli w miejscu gdzie się poznaliśmy)?
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Myślę iż moi starzy za mało mi ufają by mi na coś takiego pozwolić.
Może kiedyś
Awatar użytkownika
You_Like?
-#
-#
Posty: 221
Rejestracja: 2009-09-21, 18:45

Post autor: You_Like? »

No w tym roku akurat miałam wypad na weekend do Augustowa rodzice jak najbardziej pozytywnie nastawieni . :)
Awatar użytkownika
Klamerka
-#
-#
Posty: 350
Rejestracja: 2009-08-06, 18:37

Post autor: Klamerka »

Wspólny weekend. Rodzice nie mieli nic przeciwko, już nie :)
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

niestety jeszcze nie ale marzę o tym .. :D
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

W te wakacje z moim obecnym chłopakiem pojechaliśmy jeszcze jako znajomi, pierwszego wieczoru wszystko się zmieniło, ostatecznie spaliśmy już w jednym namiocie. Byliśmy tam jeszcze dwa dni, fantastyczne dwa dni.
Później znów mieliśmy 3 dniowy wyjazd, połączony z moimi urodzinami. Również cudnowne wspomnienia. :)
Ostatnio zmieniony 2010-10-27, 21:13 przez Tandetna, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pandora
-#
-#
Posty: 193
Rejestracja: 2010-10-19, 19:53
Lokalizacja: Łóżko Vangarda

Post autor: Pandora »

Całe wakacje 2008 (miałam 17 lat) spędziłam u mojego wówczas 21letniego partnera.
Było dużo imprez, domówek etc.
Rodzice pozwoli mi u niego nocować.
ODPOWIEDZ