pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wampiryzm energetyczny.

Tematy i posty związane ze zjawiskami niewytłumaczalnymi, paranormalnymi.
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Wampiryzm energetyczny.

Post autor: Tandetna »

Tak pokrótce:
Wampiry energetyczne są ludźmi. Na pierwszy rzut oka nie różnią się niczym od tych zwyczajnych na ulicy (czyli od normalnych). Ale tylko na pozór. Różnice tkwią, bowiem głębiej, dotyczą ciała astralnego.
Psychiczny wampir posiada odmienne od innych ludzi ciało astralne. Czy w wyniku jakiegoś błędu, mutacji, czy w wyniku innej, bliżej niesprecyzowanej przyczyny, ciało to nie jest zdolne do produkcji energii życiowej, bądź też nie produkuje jej w ilościach wystarczających do prawidłowego funkcjonowania. Istnieje też teoria, że ciało astralne „przecieka" jak durszlak, to znaczy, że nie potrafi utrzymać energii, wobec czego wampir odczuwa jej niedobór i musi uzupełniać ją z innych źródeł (bo wyschnie jak stara kluska).
Jednym słowem, wampir energetyczny to człowiek, który posiłkuje się energią innych ludzi (dostępne są również alternatywne źródła energii).

Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Słyszałam pojęcie "wampir energetyczny", ale jakoś nie kojarzyłam tego z ciałem astralnym i przeciekaniem energii. Dla mnie, ot, byli to ludzie, którzy potrzebują kogoś, kto będzie dodawał im energii. Tłumaczyłam sobie to jakoś bardziej psychologicznie. Osoba o silnej potrzebie kontaktu z innymi ludźmi, aby znaleźć w sobie siłę musi mieć cudze oparcie <- wampir (?).
Nie wiem, zaintrygowałaś mnie. Ale biorę to bardziej jako ciekawostkę.
Bo coś jest w tym braniu energii, aczkolwiek "przeciekanie" ciała astralnego... No nie wiem. ;P
Awatar użytkownika
Blue sky
-#
-#
Posty: 53
Rejestracja: 2010-10-26, 18:26
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Post autor: Blue sky »

według mnie to trochę naciągane. Ciało astralne? Wampiry energetyczne? Znam ludzi, którzy potrafią "wyssać" z innych całą energię do życia ale czy są wampirami? Dla mnie to irracjonalne, choć muszę przyznać, gdyby były racjonalne powody na ich istnienie, pewnie bym uwierzyła ;)
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Blue sky pisze:Ciało astralne?
nie słyszałaś nigdy o tym?

Selene, to co Ty kojarzyłaś nie do końca było chyba wampiryzmem, wampiryzm ten wiąże się z tym, że z drugiej osoby wysysa się całą pozytywną energię, często np zmuszając drugą osobę do płaczu.
Kiedyś zdarzało mi się coś takiego - 'niszczyłam' innych ludzi, często najbliższych i czułam się z tym świetnie.
Awatar użytkownika
Blue sky
-#
-#
Posty: 53
Rejestracja: 2010-10-26, 18:26
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Post autor: Blue sky »

Tandetna pisze:Blue sky napisał/a:
Ciało astralne?
nie słyszałaś nigdy o tym?
oczywiście, że słyszałam, ale nie definiuję tego jako wampira energetycznego :D
Tandetna pisze:Kiedyś zdarzało mi się coś takiego - 'niszczyłam' innych ludzi, często najbliższych i czułam się z tym świetnie.
jak tak Ciebie czytam, to powoli mi się wydaje, że coś w tym musi być...
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Tandetna pisze:z drugiej osoby wysysa się całą pozytywną energię, często np zmuszając drugą osobę do płaczu.
Aa. Więc tak trochę bardziej, jak by to rzec, skrajnie.
Fakt, trochę inaczej to kojarzyłam. No, ale codziennie człowiek dowiaduje się czegoś nowego (;.
Eleazar
-#
-#
Posty: 164
Rejestracja: 2010-04-17, 20:54

Post autor: Eleazar »

Nigdy nie słyszałem o czymś takim, ale jak tak czytam to jestem pewny, że mój ojciec jest po części "czymś" takim. Znaczy nie wysysa pewnie energii... ale czasem, bo nie zawsze, zdarzyło się to tylko kilka razy, czułem się przy nim zupełnie wyzuty ze wszystkich sił. Raz mi coś podobnego demonstrował, ale to było chyba coś innego. W każdym razie dłonie przystawiał niedaleko moich uszu a ja czułem, jakbym w głowie miał sztorm :P
Ale nie, nie uważam, że jest jakimś wampirem xD
Pewnie istnieją tacy ludzie albo przynajmniej tacy częściowi.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Gdzieś o takich ludziach czytałam. Chociaż w tamtym artykule było, że takie osoby "wysysają" pozytywną energię "zasiewając" tą negatywną.
Trudno mi powiedzieć czy faktycznie tacy ludzie istnieją. Owszem znam osoby przy których trudno pośmiać się i przeważnie przy nich tracę dobry nastrój. Czy to wampiryzm? Ja bym bardziej określiła 'urodzeni pesymiści'.
wieter
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-03-31, 14:30

Post autor: wieter »

Czyta się to bardzo ciekawie.
Awatar użytkownika
dzielynsky
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2015-05-11, 18:01
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: dzielynsky »

Mi też :)
Regges
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-07-31, 10:00

Post autor: Regges »

Ciekawe, ale nie do końca prawdziwe. Z wieloma rzeczami się nie zgadzam.
Hryzka90
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-02-02, 13:45
Kontakt:

Post autor: Hryzka90 »

Zastanawiam się nad tym, czy moja koleżanka nie jest właśnie wampirem energetycznym. Niestety bardzo często trace przy niej energie.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

jest to naukowo udowodnione także być może że nim jest.
ODPOWIEDZ