pompy abs, abs pump

wiercenie studni

SOLARIS GATE?

Tematy i posty związane ze zjawiskami niewytłumaczalnymi, paranormalnymi.
Awatar użytkownika
espaniolala
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2009-12-17, 20:30

SOLARIS GATE?

Post autor: espaniolala »

Dostalam jakies linki bo lubie czytac o roznych wynalazkach wiec znajomi mi podsylaja i chcialam sie podzielic czyms takim z Wami.

Wpisuje to do strefy dlatego ze wciaz dla mnie to jest SF ale jesli te tajemnicze zapowiedzi jakkolwiek beda mialy odniesienie w rzeczywistosci? to bedzie rewolucja!

Poczytajcie bo ciezko przytoczyc tu wywody

a dla cierpliwych sa rowniez wyklady tworcy tego cuda

http://tymochowicz.net
Awatar użytkownika
oldskulowiec
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2009-12-17, 22:24

Post autor: oldskulowiec »

Ja to poczytalem i g*wno z tego wynika i dlaczego od razu cuda? Jak narazie to jest wszystko dopiero zalazek czegos co jeszcze nie wiadomo czym bedzie...
Limowa
-#
-#
Posty: 150
Rejestracja: 2009-06-08, 14:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Limowa »

Wśród wielu pragnień ludzi, jedno bije wszelkie rekordy, jeśli chodzi o masowe badania opinii na całym świecie, o dziwo, niezależnie od wyznawanych religii, lub ich braku, niezależnie od szerokości i długości geograficznej i co może najistotniejsze, niezależnie od czasu historycznego, co można wnioskować po najwcześniejszych zapiskach i dokumentach – … odwieczne pragnienie nieśmiertelności.
Nie muszę czytać dalej, by stwierdzić, że to bulszit.
Śmierć boli? Tak, ale tylko śmierć kogoś bliskiego.
Każdy umiera, czy nam się to podoba czy nie. Dlatego też powinniśmy wykorzystywać każdą daną nam chwilę, by mówić, by robić, by być... zapamiętanym przez bliskich, nie wszystkich.

Co mnie obchodzi, czy jakiś typ za 100 lat będzie wiedział, że istniałam? Mnie już nie będzie. Będę w miejscu, w które szczerze wierze (zależnie od wiary) z tymi, których kochałam.
Awatar użytkownika
espaniolala
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2009-12-17, 20:30

Post autor: espaniolala »

racja! jesli ma to tylko polegac na tym zeby pozostawiac slady dla przyszlych pokolen to sukcesu raczej nie bedzie chyba ze to tylko jakis dodatek tej zabawy - niepewny ale jakis.
Awatar użytkownika
Adrian
-#
-#
Posty: 45
Rejestracja: 2010-02-17, 15:14
Lokalizacja: City . ;D

Post autor: Adrian »

No. ;]
nic z tego nie wynika. :?
kobo
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2010-03-03, 19:27

Post autor: kobo »

Ciekawe twierdzenia. Wielu zastanawia się, jak będzie przyszłość.
ODPOWIEDZ