pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Moja ojczyzna

Dyskusja na tematy dotyczące aktualnych wydarzeń związanych z pracą Sejmu, Senatu, prezydenta, działalnością posłów itd.
Awatar użytkownika
Pasta
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2009-04-05, 22:05

Post autor: Pasta »

no na pewno przyznam się, że jestem polka a dumna jestem za historie nie za terazniejszość , nie wkładamy teraz wiele w świat, oczywiście nie mówie o wszystkich i wszytskim oczywiście ze w Polsce mamy rzeczy i ludzi za których bede dumna teraz. ale to co np. reprezentuja nasi politycy mówi samo za siebie.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Jestem patriotką. Kocham Polskę, szanuję i nie wyobrażam sobie życia (na stałe) poza nią. Zawsze bronię honoru Polski, chociażby w rozmowach z obcokrajowcami. Jestem dumna z Naszego kraju. Oczywiście jest kilka rzeczy, które natychmiast bym zmieniła...Ale Polska to mój dom.
Awatar użytkownika
Igniis
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2009-07-26, 20:01

Post autor: Igniis »

Ja kocham Polskę ,zawsze jestem z niej dumna, bo dla mnie Mój Kraj to nie politycy wiecznie skłóceni i bijący się (czasami) w Sejmie, to nie polskojęzyczna telewizja lub prasa. Lecz Polska to Nasza tradycja obyczaje ,historia i poczucie jedności(choć teraz w czasach pokoju chyba najbardziej Nam tego braknie).
Pozdrawiam wszytskich Patriotów.xD
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Nie jestem stuprocentową patriotką. Kocham Polskę. Z dumą przyznaję się do bycia Polką. Ale ja kocham ten KRAJ. Czyli podobnie jak u Igniis.
Nienawidzę ciągłych kłótni w sejmie, naszej inteligentnej telewizji i wstydzę się za dużą część Polaków.
Ale kocham ten kraj.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Kocham Polskę, ale za patriotkę się nie uważam. Wstydzę sie naszego pijaństwa, no i polityków :/
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

ewcia9494 pisze:Wstydzę sie naszego pijaństwa,
Mi sie akurat to podoba . Polacy to naprawde silny i patriottyczny naród .Politycy są jacy są , robią co robią ale nie zapominajmy że to myśmy ich wybrali ( chodzi mi o rząd i pana prezydenta)
Cenie mój kraj i cały czas mam nadzieje że z roku na rok zrobi nam sie tu Irladnia .
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Tutaj żyję, tutaj się urodziłam. Jestem powiązana z tym krajem. Coś w końcu mnie z nim łączy. I tak, darzę swoją ojczyznę pewnego rodzaju przywiązaniem. Czy można nazwać to miłością? Nie wiem.
ODPOWIEDZ