pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Partie polityczne

Dyskusja na tematy dotyczące aktualnych wydarzeń związanych z pracą Sejmu, Senatu, prezydenta, działalnością posłów itd.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Partie polityczne

Post autor: Rose »

Czy interesujecie się polityką? W dzisiejszych czasach trudno nic o tym nie wiedzieć. Media wciąż huczą. Którą polską partię polityczną popieracie? Dlaczego? Na kogo głosowaliście, żałujecie? Komu kibicujecie?
Awatar użytkownika
Lina
-#
-#
Posty: 208
Rejestracja: 2009-05-07, 16:40

Post autor: Lina »

Ja w ogóle nie interesuje się polityką ale na temat swojego kraju zawsze trzeba coś wiedzieć xD Ja nikomu nie kibicuje bo każdy jest siebie wart ale gdybym musiała wybierać to chyba zdecydowałabym się na PiS, nie wiem dlaczego ale mam wrażenie, że oni choćby w najmniejszym stopniu zrobią coś dobrego dla kraju, chociaż nie wiem jak inny partie się spisałyby xD
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja od polityki trzymam się jak najdalej.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Rose pisze:Czy interesujecie się polityką?
Szczerze mówiąc nie. Ale nie sposób nic o niej wiedzieć, bo jak się włączy radio czy telewizor zalewają człowieka morzem informacji na ten temat. Nie popieram żadnej partii i nikomu nie kibicuję. Tak jakoś - nie widzę odpowiednich kandydatów :unsure: .
Awatar użytkownika
espaniolala
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2009-12-17, 20:30

Post autor: espaniolala »

Mysle ze potrzeba jeszcze wiele lat zeby bylo dobrze bo tak: z lewej strony sie jakos wszystko trzyma a z prawej co kilka lat sa nowe nazwy :P

glosowalam na PO zeby nie wygral PiS i tylko dlatego a tak nie ma zadnej ktora odpowiadalaby w 100% moim wymaganiom
nawet gdyby powybierac z kazdej wszystko co najlepsze to ciagle niebyloby to
ODPOWIEDZ