pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Thuż, bżóh, hżan, rzułty - czy to koniec polskich liter?

Dyskusja na tematy dotyczące aktualnych wydarzeń związanych z pracą Sejmu, Senatu, prezydenta, działalnością posłów itd.
Awatar użytkownika
Ultima
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2009-07-06, 13:13

Post autor: Ultima »

dla mnie to śmieszne aby teraz obali cała historię,tradycję języka. I conajmniej bardzo głupi pomysł.
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

rzeczywiście, nudzą się.
nie wyobrażam sobie czegoś takiego. bronią się młodszymi, ale przecież wystarczy dzieci w podstawówce nauczyć zasad ortografii, zadawać więcej wypracowań, zachęcać do czytania książek, robić dyktanda... Ja zawsze z dyktand miałam czwórki czy piątki. Ale ja dużo czytam...
Awatar użytkownika
Ultima
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2009-07-06, 13:13

Post autor: Ultima »

Jak dla mnie nie ma żadnego problemu z polską ortografią także miałem dobre oceny z ortografii. I popieram, że to głupota bronic się dziecmi.

To możę skrócą całą matmę ? bo jest tego za dużo ;p
mogą pół historii także wyciąc i fizyki itd. ;p czy to ma sens ? jak dla mnie nie ;p
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

Pewnie niech jeszcze matematykę zlikwidują .
Ortografia to dla mnie sprawa pierwszego rzędu . Jak ją zlikwidują , wyjeżdżam do Holandii o !
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

o właśnie, skoro dzieci już nie będą musiały się uczyć ortografii, to po co im cała matma? wystarczy że będą umiały dodawać, odejmować, dzielić i mnożyć. :P
Dudenzz
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2009-07-08, 02:36

Post autor: Dudenzz »

Bzdura! Moi dziadkowie walczyli o to, żeby w Polsce żyli Polacy. Jeżli ktoś uważa się za Polaka powinien znać swój język ojczysty. Ja wciąż, po tylu latach pamiętam..,
rz piszemy po p,b,d,t,g,k,ch,j,w i odmieniamy na r oraz na r w niektórych wyrazach stricte rosyjskich (np. rieka) i w zakończeniach arz, orz, erz. Dlaczego byle dzieciak z podstawówki nie potrafi tego pojąć, to płodzi tylko jedno, lenistwo, którego w naszym świecie jest zdecydowanie zbyt wiele. Stanowcze nie dla ograniczeń naszej ortografii, wogóle całej semantyki... Co za bzdura.
ODPOWIEDZ