pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kto wygra wybory

Dyskusja na tematy dotyczące aktualnych wydarzeń związanych z pracą Sejmu, Senatu, prezydenta, działalnością posłów itd.
matrix
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2011-07-15, 09:52

Kto wygra wybory

Post autor: matrix »

Która partia waszym zdaniem ma największe szanse na wygranie nadchodzących wyborów ?
qman
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2011-07-15, 09:55

Post autor: qman »

Z sondażów wynika ,ze to PO jednak wygra tegoroczne wybory ,ale nic nie wiadomo na pewno.
palisander
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2011-09-01, 21:41
Lokalizacja: Konin

Post autor: palisander »

Nieważne kto wygra, bo i tak nic się nie zmieni.
luke000
-#
-#
Posty: 77
Rejestracja: 2011-10-12, 19:31

Post autor: luke000 »

Wygrało PO ale czy to coś zmieni mnie zadziwiła partia Palikota naprawdę jak by tacy ludzie rządzili to nie wiem co z tą polską:)
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

Wygrało PO ale czy to coś zmieni mnie zadziwiła partia Palikota naprawdę jak by tacy ludzie rządzili to nie wiem co z tą polską:)
Co przez to rozumiesz?

Ja muszę powiedzieć, że spodziewałam się takiego wyniku. I strasznie się zdenerwowałam. Byłam i jestem za Ruchem Palikota. I to nie ze względu na legalizację marihuany, jak większość, ale ze względu na opodatkowanie Kościoła i innych punktów przyczyniających się, aby rozdzielić państwo i politykę od Kościoła.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Lyssa pisze: I to nie ze względu na legalizację marihuany, jak większość, ale ze względu na opodatkowanie Kościoła i innych punktów przyczyniających się, aby rozdzielić państwo i politykę od Kościoła.
Mi się ten pomysł też bardzo podoba.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja głosowałam na Palikota, ze względu na to, że chce opodatkować kościół.
luke000
-#
-#
Posty: 77
Rejestracja: 2011-10-12, 19:31

Post autor: luke000 »

szczerze mówiąc gdyby on nie mówił o marihuanie i opodatkowaniu kościoła to miałby może jakiś 1 % co jest jak to ując smutne i żeby nie było że chce kogoż obrazić nie chodzi o to że to pokazuje jak niewiele interesujemy się czym na co głosujemy szkoda
Ornio
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2014-10-05, 15:56

Post autor: Ornio »

A jak myślicie kto wygra w Warszawie? na kogo będziecie głosować, ja znalazłem kandydata na którego oddam swój głos, zobaczcie jego program http://24db.pl , myślę, że facet ma sensowne podejście
Funnyfob
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2019-05-16, 03:32
Lokalizacja: Norway
Kontakt:

Kto wygra wybory

Post autor: Funnyfob »

nie wiadomo kto wygra. jak inter strzeli Barcelonie 1 bramkę na wyjeździe to barca przegra ale jak nie to inter będzie mógł pomarzyć o finale...
Andrzej Sienkiewicz
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2020-07-29, 14:00

Re: Kto wygra wybory

Post autor: Andrzej Sienkiewicz »

Wiadomości z całego kraju na dowolny temat można przeczytać na blogu https://zycie.news, tego bloga czytam okresowo, gdy w kraju zaczyna się coś dziać, żeby się zmienić. Na przykład przez ostatni miesiąc śledziłem sytuację podczas wyborów prezydenckich.
ODPOWIEDZ