pompy abs, abs pump

wiercenie studni

PIS atakuje

Dyskusja na tematy dotyczące aktualnych wydarzeń związanych z pracą Sejmu, Senatu, prezydenta, działalnością posłów itd.
lasiczka_poznan
-#
-#
Posty: 144
Rejestracja: 2010-05-12, 20:42

Post autor: lasiczka_poznan »

Politycy w wiekszosci to nieudacznicy, ktorzy dorwali sie wladzy. mnie nie obchodza haki itd. dla mnie licza sie wyniki. nie lubie pisu tak czy siak, ale po bede rozliczala za efekty

[ Dodano: 2011-04-22, 14:48 ]
zobaczymy co wniosa nowe wybory. mam nadzieje ze nie bedzie zmiany warty
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

Tak patrząc na sytuację polityczną w Polsce, to muszę stwierdzić, że PiS raczej nic innego nie robi jak krytykuje. Według mnie partia, która neguje każdą decyzję rządu (nawet uzyskanie 300mld z budżetu UE) jest po prostu mało wiarygodna w swojej krytyce.
Awatar użytkownika
Bloh29
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2015-07-19, 14:39
Lokalizacja: Malbork

Post autor: Bloh29 »

Straszenie PIS jest śmieszne i żałosne. Naprawdę po 8 latach rządów platformy to jedyny argument tej bandy złodziei i parodystów?
Liczmy lata dopiero tym, którzy nie mają nic innego do liczenia ;)
Awatar użytkownika
Hairic3
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-07-18, 16:58
Lokalizacja: Rypin

Post autor: Hairic3 »

Dzieci to się powinno straszyć platformą albo kopaczową. Proszę was, dajcie spokój z takimi tematami.
Grzeczność została zdefiniowana trochę cynicznie jako sztuka ludzi inteligentnych mająca na celu utrzymanie głupich na pewien dystans.
MichaelOrary
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2018-06-08, 15:55
Lokalizacja: Virgin Islands
Kontakt:

PIS atakuje

Post autor: MichaelOrary »

To jest po prostu smieszne... PiS zachecony wynikami wyborow najwidoczniej chce doporowadzic do sytuacji, gdzie cala wladza skupia sie w rekach jednej partii... A od tego jest b. blisko do dyktatury i systemu autorytarnego. Czyzby Mussolini 2 i w dwoch osobach?
Awatar użytkownika
skooter
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-08-27, 22:13

Re: PIS atakuje

Post autor: skooter »

Dzięki za sugestywne porady. Myślę, że z pewnością przydadzą mi się.
Z lenistwa pochodzi ubóstwo.
Awatar użytkownika
spotsdor27
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-09-08, 17:51

Re: PIS atakuje

Post autor: spotsdor27 »

Podpytajcie w tej materii znajomych. Sądzę, że to będzie najlepsze możliwe rozwiązanie.
Ludzie zapomną, co powiedziałeś. Ludzie zapomną, co zrobiłeś. Ale nigdy nie zapomną, jak się dzięki tobie poczuli.
Awatar użytkownika
Rivers1a
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-09-14, 08:23

Re: PIS atakuje

Post autor: Rivers1a »

Nie posiadam zbyt dużego doświadczenia w tym temacie. Ciężko będzie mi więc pomóc...
Dziwiło go co innego. Fakt, że bestia postanowiła go uratować.
Awatar użytkownika
Tuurkus
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-09-22, 16:50

Re: PIS atakuje

Post autor: Tuurkus »

Nie jest to za bardzo mój obszar wiedzy. Raczej ciężko będzie mi w tym przypadku pomóc.
zapobieganie zmęczeniu pomaga uchronić się przed zmartwieniami.
ODPOWIEDZ