pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Unia Europejska

Dyskusja na tematy dotyczące aktualnych wydarzeń związanych z pracą Sejmu, Senatu, prezydenta, działalnością posłów itd.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Unia Europejska

Post autor: niepokorna »

Uważacie, że to dobrze, iż jesteśmy członkiem Wspólnoty? Czy to krok naprzód?
czy wg. Was od przystąpienia Polski do UE coś się zmieniło?
Jesteście przeciwni przystąpieniu Polskie do strefy Euro?
Myślicie, że przez ostatnie problemy (pomoc Grecji, problemy z ratyfikacją Traktatu Lizbońskiego) UE się rozpadnie?
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Byłam zwolenniczką UE. Pamiętam to referendum. To podniecenie. Moja siostra była mała i myślała, że wejście do UE oznacza przejście jakieś granicy czy coś takiego...;d

Z perspektywy czasu widzę wady członkostwa Unii. Te wszystkie normy europejskie...
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

niepokorna pisze:Uważacie, że to dobrze, iż jesteśmy członkiem Wspólnoty? Czy to krok naprzód?
czy wg. Was od przystąpienia Polski do UE coś się zmieniło?
Raczej tak. I jasne, że się zmieniło pełno dofinansowań na uczelnie/szkoły/bezrobotnych/rolników/właścicieli nowych firm itd. I z tego co wiem 2013 r. wszystko się kończy tzn. dofinansowania z UE. Ja tego osobiście nie widzę.
Czy się zmieniło? Na 100% a plusy czy minusy każdy może dać z swojej sytuacji/perspektywy. Temat wręcz rzeka.
niepokorna pisze:Jesteście przeciwni przystąpieniu Polskie do strefy Euro?
Nie. Przez pół roku praktycznie handlowałam tylko Euro jest zwyczajniej wygodniej niż wszystko przeliczać na złotówki później na Euro i odwrotnie. Przeraża mnie tylko to, że ceny pójdą wysoko w górę. Jeszcze gorzej niż obecnie.
lasiczka_poznan
-#
-#
Posty: 144
Rejestracja: 2010-05-12, 20:42

Post autor: lasiczka_poznan »

bardzo dobrze ze jestesmy w UE. natomiast ja osobiscie jestem przeciwnikiem euro. Moj znajomy z grupy w policealnej AP sciaga towar ze Szwecji i rozlicza sie w euro i mowi ze woli we wlasnym kraju PLN, choc na kursie czasem traci czasem zyskuje. jak widac po innych krajach warto zostac przy wlasnej walucie
Awatar użytkownika
LuksusV
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2012-02-28, 20:38

Post autor: LuksusV »

UE to zło. Było tym od początku, a teraz jest tylko gorzej. Nie będę się rozpisywał, ale przystąpienie do tego chorego tworu było sprzedaniem Polski po prostu. Za ładny chodniczek, i długi samorządów. A teraz się to sypie, będzie się sypać, aż się rozsypie, oby tylko nas to za mocno nie trzepnęło.
karosza
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-08-11, 12:13

Post autor: karosza »

Coś się zmienia, bez wątpienia.
ODPOWIEDZ