pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jarosław Kaczyński na prezydenta?

Dyskusja na tematy dotyczące aktualnych wydarzeń związanych z pracą Sejmu, Senatu, prezydenta, działalnością posłów itd.
Awatar użytkownika
Screw
-#
-#
Posty: 173
Rejestracja: 2010-03-29, 19:55

Post autor: Screw »

Dowiedziawszy sie o tym-wybuchlam smiechem.
Na jego miejscu do tej pory nie mialabym nawet ochoty rozmawiac z dziennikarzami, a co dopiero brac udzial w wyborach prezydenckich.
Albo zyska poparcie dzieki wspolczuciu, albo wzbudzi ogolne zgorszenie.
U mnie poparcia tego nie otrzyma.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Ludzie strasznie potrzebują sensacji. Nawet jeśli zgłosi swoją kandydaturę, proszę bardzo przecież jest politykiem. Nawet jeśli wybiorę się na wybory na nikogo z PiS-u nie zagłosuję, bo nie popieram ich systemu rządzenia ani założeń.
Ktoś dobrze zauważył jest bratem zmarłego prezydenta , więc jeśli będzie startował i ten fakt wykorzysta ma spore szanse w wyborach.
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Cóż startować niech startuje,jednakże ja na niego nie zagłosuję.
Osobiście zdziwiło mnie to,że startuje w wyborach.Myślałam,że włączy się w kampanię,ale nie jako kandydat,lecz jako osoba zachęcająca obywateli do głosowania.Niemniej uważam,że prezydent powinien być w pewnym sensie bezpartyjny.Wybierać opcje korzystniejsze dla obywateli,nie dla swojej partii.
Jest to zdolność,której nie posiadał jego brat oraz nie posiada On (oceniam to po pełnieniu wcześniejszej funkcji premiera).I póki będziemy wybierali polityków,dla których będzie liczył się interes partii,a nie interes państwa to nie stworzymy państwa demokratycznego.
ODPOWIEDZ