pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Śmierć pary prezydeckiej

Dyskusja na tematy dotyczące aktualnych wydarzeń związanych z pracą Sejmu, Senatu, prezydenta, działalnością posłów itd.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Nie jest trafna bo ludzie się sprzeciwiają ?
Boże święty nawet na zmarłego człowieka potrafią bluzgać.

Gdyby był taki zły to na pogrzeb nie przyjeżdżaliby prezydenci osobiście tylko by przysyłali swoich sługusów.
To, że taki Obama przyjęci osobiście chyba jednak znaczy, że Kaczyński był osobą szanowaną przez wszystkich oprócz swojego zacnego narodu.


Ludzie obsrywają go jak mogą, a ciekawe jak oni by sobie poradzili w roli prezydenta.
JA go tam nigdy nie lubiłam, nie interesuje się polityką ale dla mnie przede wszystkim zginął człowiek.
Zginęli ludzie.

Może mieliby urządzać głosowanie gdzie ma być pochowany hę ?

Takie gadanie, że to podzieliło naród to gówno prawda bo on zawsze był podzielony i nawet parę dni żałoby na pokaz tego nie zmieniło.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Cyklon ma całkowita rację w tym sporze.
Spocznie obok królów, a znacie ich historię? Czy wszyscy z nich zrobili coś wielkiego, nie mają nic na sumieniu? Nic bardziej mylnego.
Dlaczego nic się nie mówi, o tym, że Komorowski wyszedł z propozycją pochówku na Wawelu. Dlaczego? O tym media milczą, a całą "winę" zrzucają na Kościół. Para Prezydencka to byli ludzie głębokiej wiary. W czasach, kiedy ludzie coraz bardziej oddalają się od religii i Kościoła oni trwali w wierze, współpracowali z Kościołem.
Cały ten spór wydaje mi się bezsensowny. Jeszcze na samym początku pomyślałam "Wawel?!", dopiero pózniej na spokojnie przemyślałam.
To jest już fakt, a ponoć nad faktami się nie dyskutuje. Nie zmienimy już tego, więc protestujący powinni dać sobie spokój. Zakłócają czas żałoby, refleksji, spokój.

[ Dodano: 2010-04-16, 11:50 ]
niepokorna pisze: Całe życie żył w Warszawie, a my Go chcemy chować na Wawelu.
niepokorna jacy my? Kto wyszedł z tą propozycją? Czyżby to była kolejna próba skłócenia państwa i narobienia bałaganu...?
Szczerze powiedziawszy, wątpię, żeby Lech Kaczyński i jego żona chcieliby zostać tam pochowani. Na miejscu rodziny wolałabym ich mieć przy sobie, w Warszawie.
Wawel, żeby tam wejść,potrzebne są bilety, nie wiadomo jak teraz będzie z rodziną.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Szczerze mówiąc to ja jestem przeciwna temu żeby Kaczyński był pochowany na Wawelu
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

Rose pisze:Wawel, żeby tam wejść,potrzebne są bilety, nie wiadomo jak teraz będzie z rodziną.
No córka z tego co wiem w Sopocie mieszka... Trochę dziwnie by było gdyby dolatywała na miejsce spoczynku swoich rodziców samolotem :|
Limowa
-#
-#
Posty: 150
Rejestracja: 2009-06-08, 14:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Limowa »

SynSula pisze:Nie jest trafna bo ludzie się sprzeciwiają ?
Boże święty nawet na zmarłego człowieka potrafią bluzgać.
Bo co, bo zmarł to już "nie wypada"?

SZCZERZE MÓWIĄC, nie znałam go, w Telewizji pokazywali go zawsze jako łamagę, który zawsze się jąkał, mylił i żona pokazywała mu jak machać do Polaków. Robili z niego łajzę, choć był bardzo wykształconym, choć starym człowiekiem. To, że nie był medialny, nie oznacza, że był zły! Widzieliście np ten wywiad z telewizją TVN z 11 listopada? Słyszeliście jak Para prezydencka się wypowiada?

Moim zdaniem, od czasu wolnych wyborów, to Lech Kaczyński był najlepszym prezydentem. Możecie mnie zjechać, napisać, że się mylę, ale to jest MOJE zdanie. Był wykształcony i MIAŁ SWOJE ZDANIE! A to, ze mylił się przemawiając, to nic dziwnego, bo Prezydenci innych Państw CZYTAJĄ z monitorów, a Lech Kaczyński uczył się wszystkiego na pamięć.
Nie był medialny, ale mimo iż stał się prezydentem był sobą! Prostym człowiekiem z Żoliborza.




Nie chciałam zakładać nowego wątku, ale mam pytanie:
Co myślicie o tym?
katyn.dbv.pl
O tym jak dwaj mężczyźni potraktowali reporterów Polsatu:
http://www.youtube.com/watch?v=VOwTYf226Eo
Oraz ten artykuł:
http://iskry.pl/index.php?option=com_co ... 7&Itemid=1
Jeszcze to:
http://www.tvn24.pl/12690,1652252,0,1,d ... omosc.html
Atreju
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2010-04-15, 20:30
Lokalizacja: Lębork

Post autor: Atreju »

Dlaczego nic się nie mówi, o tym, że Komorowski wyszedł z propozycją pochówku na Wawelu.
O tym to nawet nie wiedziałem.
Jednak jestem przeciwny chowaniu pary prezydenckiej na Wawelu. Według mnie jest to miejsce spoczynku bohaterów narodowych i osób BARDZO ważnych w historii Polski, a Lech Kaczyński raczej do takich nie należał.
Tak poza tym mieszkał w Warszawie i był jej prezydentem, a to chyba też jest w jakiś sposób ważne.
Inną sprawą są odwiedziny bliskich. Czy za każdym razem musieliby kupować bilety, aby "odwiedzić" bliskich? Wydaje się to bezsensowne. A poza tym pozostaje sprawa dużej odległości.


Co myślicie o tym?
katyn.dbv.pl
Według mnie duża przesada.
Limowa
-#
-#
Posty: 150
Rejestracja: 2009-06-08, 14:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Limowa »

Atreju pisze:Według mnie duża przesada.
Z czyjej strony? :)
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Ludzie robią wielką szopkę wokół tego.
JA rozumiem sprzeciwiać się, gdzie ma być pochowany ale żeby wyjść na ulice z transparentem i to strajkować trzeba być debilem !!

My tu teraz dyskutujemy, jego pochowają w niedziele a potem zrobi się w rządzie jeszcze większy burdel.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

SynSula pisze:wyjść na ulice z transparentem i to strajkować trzeba być debilem !!
dokładnie, zwłaszcza teraz kiedy mówi się o nas na całym świecie i wszyscy śledzą to co się dzieje. Ludzie robią tylko wstyd. Też się z tym zbytnio nie zgadzam, ale i tak nic nie zdziałam więc się nie udzielam i tyle
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Szkoda Szmajdzińskiego.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Mną jakoś szczególnie to nie wstrząsnęło...
MrSskeptic
-#
-#
Posty: 51
Rejestracja: 2010-04-27, 17:59

Post autor: MrSskeptic »

Moim zdaniem i tak nic się nie zmieni. Nawet o Wawel się kłócili...Jezu...Ale teraz dużo wyborców będzie oddawało głos na Kaczyńskiego, bo mu współczuje czy coś.
ODPOWIEDZ