pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Śmierć pary prezydeckiej

Dyskusja na tematy dotyczące aktualnych wydarzeń związanych z pracą Sejmu, Senatu, prezydenta, działalnością posłów itd.
Awatar użytkownika
Gabriel1991
-#
-#
Posty: 361
Rejestracja: 2010-04-02, 22:14
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Gabriel1991 »

Wiem o tym bo to wkoncu nei bylo 5 osob tylko prawie 100 wiem ze to tragedia i nie dziwie sie nei zrozumialas mnie chodzi mi o te gadanie o bogu w sumie mniejsza nei ebde tlumaczyl
Ale rownieznie uwazam tego za cos zalosnego tylko reakcje niektorych ludzi
Ale nie ebde sie wypowiadal bo nie wypada mowic zle o zmarlych i na ich temat a ta katastrofa jest tematem o nich
Szkoda ze stracilo tyle osob zycie
Ale no wkurza mnie ze mowia tylko o tych slawnych a reszte znaczy ta 8 traktuja za nic
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

Gabriel1991 pisze: bylo by mi zle gdybym stracil kogos bliskiego ale nie dla mnie obce i nic nie znaczace osoby
Takie moje zdanie dla mnie choc jestem niewiezacym bardziej przejela smierc polskiego papierza niz to
tak sie sklada,ze te osoby powinny miec dla ciebie jakiekolwiek znaczenie z tego wzgledu ,ze decyduja o panstwie w ktorym zyjesz a co za tym idzie maja wplyw na twoje zycie.

Tez mam podejscie do takich spraw,ze po co mam sie przejmowac kims kogo nie znalam,zreszta zostalam przez takie podejscie miedzy innymi okrzyknieta ta najbardziej oschla na forum,nie wazne.

Mozesz miec to tak gleboko w dupie jak tylko dasz rade ale nie masz najmiejszcze prawa mowic,ze zalosne jest gadanie ,ze bog moze miec kogos w opiecie.
Jestem deistka i nie wierze ,ze bog mogl miec cos z tym wspolnego ale historia pokazuje,ze ludzie czesto wlasnie dzieki wierze daja sobie jakos rade z tragediami,lepiej tak niz wcale. Wiec nie masz najmnieszego prawa nazywac tego pierdolami.
Kazdy radzi sobie inaczej i to ,ze ciebie to nie obchodzi nie znaczy ,ze inni rowniez maja takie podejscie.

[ Dodano: 2010-04-10, 20:26 ]
Gabriel1991 pisze:a reszte znaczy ta 8 traktuja za nic
nie trakutja jak nic ,poniewaz jezeli bys troche bardziej sie tym zainteresowal to bys wiedzial,ze oni rowniez sa wymieniani na mszach itd.
A to ,ze np. gazeta baltycka dala liste zmarlych a na koncu dopisek o pozostalych 8 to chyba lepsze to niz jakby wogle zostali pominięci.
Awatar użytkownika
Gabriel1991
-#
-#
Posty: 361
Rejestracja: 2010-04-02, 22:14
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Gabriel1991 »

Wiem masz racje ale ja tylko napisalem co mysle nic wiecej
Awatar użytkownika
Iwona
-#
-#
Posty: 75
Rejestracja: 2010-03-31, 18:11

Post autor: Iwona »

Jak bliska mi osoba zmarła rok temu to nikt o tym nie buło takiego rozgłosu :(
ale szkoda że tyle osób zgineło.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Tragedia ogromna co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości. Jednak cisną się na usta pytania dlaczego głowa państwa wraz z innymi ludźmi (elitą) leciała dwudziestoletnim samolotem? I dlaczego najważniejsi ludzie w państwie ok. 100 osób leciało jednym samolotem?! To jest nie do pomyślenia.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

psychiczna pisze:I dlaczego najważniejsi ludzie w państwie ok. 100 osób leciało jednym samolotem?! To jest nie do pomyślenia.
Dokładnie. Czy nikt nie pomyślał, że w razie wypadku wszyscy mogą zginąć? Nie powinni lecieć tylko jednym samolotem.
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

Gabriel1991 pisze:Wiem masz racje ale ja tylko napisalem co mysle nic wiecej
Pomyśl zanim następnym razem coś napiszesz, bo niedobrze się robi jak czytam to co napisałeś. Całe szczęście marionetkowa, już Ci odpisała i to w wersji light. Ty dopiero piszesz jak to ująłeś PIERDOŁY PRZEZ DUŻE P. Wiesz w ogóle jaką funkcję pełni prezydent w Polsce? Jak za mało mówią wg Ciebie o pozostałych to przestudiuj ich biografię, obejrzyj zdjęcia z dzieciństwa, będziesz wiedzieć więcej.


btw. przypomina wam się taka stronka jak www.odliczamy.pl :unsure:

[ Dodano: 2010-04-11, 12:07 ]
psychiczna pisze:Jednak cisną się na usta pytania dlaczego głowa państwa wraz z innymi ludźmi (elitą) leciała dwudziestoletnim samolotem?
Bo taki był dostępny.
psychiczna pisze:I dlaczego najważniejsi ludzie w państwie ok. 100 osób leciało jednym samolotem?!
Bo to był samolot rządowy, lecieli nim więc ludzie reprezentujący Polski rząd.
Cheery pisze:Dokładnie. Czy nikt nie pomyślał, że w razie wypadku wszyscy mogą zginąć? Nie powinni lecieć tylko jednym samolotem.
Eee, to mieli jechać pojedynczo? Więcej samolotów, większe prawdopodobieństwo jakiegoś wypadku. Nikt takiej tragedii się nie spodziewał, był jeden pewny samolot.. który zawiódł. Myślicie, że lepiej byłoby grupować ludzi w ten sposób: "jak ten samolot ulegnie katastrofie, są jeszcze inni pozostali".
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Bo taki był dostępny.
Przeszedłeś samego siebie....Ten samolot już dawno powinien być w muzeum.
Nie po raz pierwszy zawodził a mimo to nadal nim latano.
Bo to był samolot rządowy, lecieli nim więc ludzie reprezentujący Polski rząd.
Ze względów bezpieczeństwa nie powinni lecieć wszyscy razem. Bo podczas katastrofy tracimy elitę państwa. Tak jak stało się w tym przypadku.
Więcej samolotów, większe prawdopodobieństwo jakiegoś wypadku.
No chyba nie. Nie sądzę aby np. trzy samoloty nagle się popsuły. Rozumiem jeden ale nie trzy.
Wtedy ginie tylko kilka osób a nie cała elita państwa.
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

psychiczna pisze:Ten samolot już dawno powinien być w muzeum.
Tak jak większość rzeczy w Polsce.
psychiczna pisze:Nie sądzę aby np. trzy samoloty nagle się popsuły. Rozumiem jeden ale nie trzy.
Wtedy ginie tylko kilka osób a nie cała elita państwa.
No to mówię, poprowadziłabyś selekcję "na wypadek katastrofy"?
Dałaś przykład trzech samolotów:
Dwa dolatują, jeden się rozbija - wtedy byś zapytała: dlaczego nie lecieli jednym samolotem? Jeden może by doleciał, więcej samolotów większe prawdopodobieństwo katastrofy...
Pod tym względem można gadać i gadać, ułożyć matematyczne równanie prawdopodobieństwa, ale do sensownych wniosków się nie dojdzie.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

psychiczna pisze:Jednak cisną się na usta pytania dlaczego głowa państwa wraz z innymi ludźmi (elitą) leciała dwudziestoletnim samolotem?
Dokładnie.
Po pierwsze - ten samolot.. brak słów.
Po drugie - wydaje mi się, że 'elita' nie powinna latac razem. Pomyślcie co by było gdyby był tam np marszałek.

Symbolika Katynia - coś strasznego. Już zawsze będzie kojarzyć się Polakom z czymś potwornym, ze śmiercią.

Najpierw pomyślałam, że to żart, kiedy nie było jeszcze oficjalnych wiadomości. 'No nie możliwe, po prostu nie możliwe..'
Jak można było do tego dopuścić? Żeby tyle ważnych osób...

No cóż. Kaczyński zapisał się tą śmiercią w historii..
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

psychiczna, tak sie sklada,ze ten samolot niedawno wrocil z Rosji z remontu,zostal tam odswiezony,jezeli cohdzi o technike jak i prezentacje.
Drugi taki sam samolot jest obecnie nadal w Rosji.
Technicznie byl w idealnym stanie i do 2016 roku mogl spokojnie latac.
Byl to jedyny samolot w tamtym momencie dostepny,bo drugi jak juz wspomnialam jest nadal w remoncie w Rosji.
Po za tym bylo to reprezentacja Polski i bylo do przewidzeni ,ze poleca wszyscy razem.

Polska nie ma nie wiadomo ile samolotow,zeby latac sobie w mniejszych grupkach.
Tym bardziej jak sama pewnie wiesz,a przynajmniej mam na to nadzieje,nie mogli oni leciec byle jakim samolotem tylko odpowiednio przystosowanym.
Byl on zreszta dokladnie sprawdzony przed odlotem tak samo jak kazdy inny samolot i gdyby mial jakakolwiek usterke,awarie wgl by nie wylecieli.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Dwa dolatują, jeden się rozbija - wtedy byś zapytała: dlaczego nie lecieli jednym samolotem?
Nie. Wtedy cieszyłabym się, że zginęło tylko kilka ludzi a nie wszyscy.
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

psychiczna pisze:Nie. Wtedy cieszyłabym się, że zginęło tylko kilka ludzi a nie wszyscy.
Przeczytaj jeszcze raz co napisalas i zastanow sie.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Powiem Wam tak: To o co się spieracie jest bezsensu.
Samolot mógł być odnowiony, naprawiony itd.
Pilot. 'Jeden z lepszych'
Przecież ludzie nie są nieomylni, a to od nich zależą losy maszyny.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

i gdyby mial jakakolwiek usterke,awarie wgl by nie wylecieli.
Awaria mogła nastąpić w powietrzu.
ODPOWIEDZ