pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Prezydent 2010

Dyskusja na tematy dotyczące aktualnych wydarzeń związanych z pracą Sejmu, Senatu, prezydenta, działalnością posłów itd.
Awatar użytkownika
espaniolala
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2009-12-17, 20:30

Prezydent 2010

Post autor: espaniolala »

Kto powinien zostac prezydentem RP w nadchodzacych wyborach?
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Szczerze mówiąc, nie widzę odpowiedniego kandydata.
Pewnie musiałabym się bardziej zagłębić w politykę, żeby kogoś takiego odnaleźć. To może z innej strony... Kto nie powinien zostać prezydentem RP? Ja tam podziękowałabym już panu Kaczyńskiemu i Tuskowi.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja te wszystkie wybory mam głęboko gdzieś. To będą pierwsze wybory na których mam prawo, ale nie obowiązek głosować. A kandydatów nawet nie znam.
Awatar użytkownika
espaniolala
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2009-12-17, 20:30

Post autor: espaniolala »

NAwiedzonA, w takim przypadku (robilam to juz pare razy) spelnij obywatelski obowiazek i idz do wyborow ale np skresl wszystkich albo wrzuc pusta kartke i powiedz to innym moze kiedys jak juz takich nas bedzie wiecej cos dobrego z tego wyniknie :)
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

wszystko mi jedno, tylko nie Kaczyński
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Myślałam o tym, ale po co. Pewnie nawet nie bedzie i sie chciało iść.
Awatar użytkownika
oldskulowiec
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2009-12-17, 22:24

Post autor: oldskulowiec »

Tez szczegolnie nie przejmuje sie wyborami, bo przewaznie jest tak ze kandydat na ktorego glosowalem nie przechodzi do nastepnej tury a w finale nie chce glosowac ani na jednego ani na drugiego i klapa...
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Byłam pewna , że Tusk tym razem wygra, jednak zrezygnował. Nie interesuje się już polityką tak jak kiedyś. Nawet nie wiem czy wybiorę się na wybory. Po co mam głosować jeśli nawet nie znam dobrze człowieka, który będzie rządził? Może bliżej wyborów przypatrzę się kandydatom.
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

Kiedyś interesowałem się polityką, teraz tak szczerze mówiąc to mi wisi kto nim będzie : >
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Raczej nie interesuje się polityką, może nim zostać kto chce byle nie tylko Kaczyński, nie mogę na niego patrzeć a jak zaczyna coś mówić to moim zdaniem robi tylko wstyd polsce, sapie i nic poza tym
ODPOWIEDZ