pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Polityk, którego szanujesz.

Dyskusja na tematy dotyczące aktualnych wydarzeń związanych z pracą Sejmu, Senatu, prezydenta, działalnością posłów itd.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Polityk, którego szanujesz.

Post autor: Heroine. »

Jest taki polityk, którego darzycie szczególnym szacunkiem? Jeśli tak to kto to? Czym sobie na to zasłużył?
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Jest kilku takich polityków.
Jednym z nich jest śp. Zbigniew Religa. Najwybitniejszy kardiochirurg w Polsce. Można by dużo o nim pisać. Szkoda, że nie wszystkie swoje pomysły mógł wcielić w życie jako minister zdrowia. Był człowiekiem wielkiego serca.
Kolejnym politykiem, którego darzę dużym szacunkiem jest Zbigniew Ziobro. Myślę, że nie bez powodu został uhonorowany tytułem Człowiek Roku tygodnika "Wprost" (2006r.). Wspaniały minister sprawiedliwości. Ostatnie zamieszanie wokół jego osoby, w związku z aferą o tym lekarzu, jest hm, nie wiem jak to nazwać. Ale w całej tej sprawie popieram oczywiście Z.Z.
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

Palikot .
Bo jest głupi i pie'oli opinie innych .
Awatar użytkownika
espaniolala
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2009-12-17, 20:30

Post autor: espaniolala »

Palikot .
To fakt ze ma gdzies opinie innych i jestem calkiem szczery ale jego wyglupy to czysty PR.

Dla mnie chyba nie ma takiego ktory poruszylby mnie do tego stopnia zeby mi sie spodobal
Awatar użytkownika
oldskulowiec
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2009-12-17, 22:24

Post autor: oldskulowiec »

Zgadzam sie z espaniolala. Palikot robi show biznes z polityki ale nawet fajnie mu to wychodzi. Jednak suma sumarum wszyscy najlepiej nadaja sie do rozmow w tloku majewskiego...
Limowa
-#
-#
Posty: 150
Rejestracja: 2009-06-08, 14:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Limowa »

LEPPER! Ten człowiek mnie rozwala. Ma odpowiedź na wszystko. Choć nie do końca zgadzam się z polityką jaką prowadzi, imponuje mi inteligencją.
Dodatkowo skończył te samą szkołę co mój ojciec i połowa rodziny. xD

Do czasu poprzednich wyborów prezydenckich byłabym skłonna Głosować na Tuska w przyszłych wyborach. Jednak wkurzył mnie strasznie tym, jakie poprawki chciał wprowadzić do konstytucji.
Na szczęście nasza konstytucja jest "sztywna" i żeby ją zmienić potrzebują 2/3 głosów, a to w naszym państwie jest niewykonalne.
Bo gdzie dwóch Polaków tam 3 poglądy. ;D
Awatar użytkownika
Adrian
-#
-#
Posty: 45
Rejestracja: 2010-02-17, 15:14
Lokalizacja: City . ;D

Post autor: Adrian »

Ja też za Lepperem . ;D
Oglądaliście jak go wczoraj albo przed wczoraj przesłuchiwali jak tamta kolesiówa mówiła że on ma ostro owłosione plecy, albo że ją zgwa**** .;/ przecież on miał wtedy nogę po jajca w gipsie to jakim cudem mógł to robić ? ; :lol: ;
Awatar użytkownika
Chloe
-#
-#
Posty: 65
Rejestracja: 2010-01-01, 17:40

Post autor: Chloe »

Limowa pisze:LEPPER! Ten człowiek mnie rozwala. Ma odpowiedź na wszystko. Choć nie do końca zgadzam się z polityką jaką prowadzi, imponuje mi inteligencją.
Ja nie znam jego polityki, ale jego odpowiedzi dla mnie często są śmieszne i nieracjonalne. Na zasadzie "Wcale nie, wcale tak".
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Dla mnie polityk powinien być autorytetem, mieć odpowiednie wykształcenie i wypowiadać się tak żebyśmy nie musieli się za niego wstydzić. Niestety pan Lepper do nich nie należy. W naszym kraju jak już ktoś dojdzie do władzy to liczy się dla niego tylko kasa.
Nie ma w Polsce polityka, którego mogłabym szanować.
ODPOWIEDZ