pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Gdzie w stolicy można znaleźć mieszkania na wynajem?

Dział przeznaczony dla Mężczyzn.
Maciuszek87
-#
-#
Posty: 251
Rejestracja: 2020-08-07, 08:34

Gdzie w stolicy można znaleźć mieszkania na wynajem?

Post autor: Maciuszek87 »

Gdzie w stolicy można znaleźć mieszkania na wynajem? Przejrzałam już popularne portale ogłoszeniowe, ale nic ciekawego nie udało mi się wyszperać. Troszkę zależy mi na czasie, wobec czego będę wdzięczna za w miarę szybkie odpowiedzi.
miki789
-#
-#
Posty: 258
Rejestracja: 2019-05-10, 13:15

Re: Gdzie w stolicy można znaleźć mieszkania na wynajem?

Post autor: miki789 »

Ja póki co wynajmuje mieszkanie w W-wie, ale nie powiem marzyłby mi się własny domek gdzieś za miastem. Tyle dobrze, że trafiłam kiedyś nieco przez przypadek na Oferty Kwadrat, bo nie płacę dużo za wynajem i mogę jeszcze troszkę odłożyć.
powell70
-#
-#
Posty: 192
Rejestracja: 2019-10-08, 12:09

Re: Gdzie w stolicy można znaleźć mieszkania na wynajem?

Post autor: powell70 »

Wszędzie można znaleźć, ale po co nabijać komuś kabzę jak lepiej tę samą kwotę płacić do banku na SWOJE mieszkanie?! Wiele biur deweloperskich ma atrakcyjne oferty cenowe nowych mieszkań, np. LuxHome w Ząbkach pod Warszawą http://www.luxhome.pl jest przykładem na to, że nowoczesne mieszkanie nie musi kosztować miliona złotych czyli tyle ile w Warszawie.
lucaskruszyna
-#
-#
Posty: 846
Rejestracja: 2019-11-05, 09:31

Re: Gdzie w stolicy można znaleźć mieszkania na wynajem?

Post autor: lucaskruszyna »

Ja jestem po wynajmie mieszkania z serwisem ofertyprofit.pl i mogę zdecydowanie polecić, bardzo dobra propozycja, płaci się raz i ma się dostęp do wszystkich ofert, poza tym informacje, powiadomienia o tych ofertach, które najlepiej pasują do tego jakie oczekiwania i potrzeby ma dany klient. Moim zdaniem warto będzie z takich możliwości skorzystać.
Wielgus33
-#
-#
Posty: 125
Rejestracja: 2021-12-27, 13:23

Re: Gdzie w stolicy można znaleźć mieszkania na wynajem?

Post autor: Wielgus33 »

Ja wynająłem mieszkanie przez ofertę www.OfertyHome.pl. Dobrze zorganizowany serwis, który ma sporo różnych ofert więc będzie okazja do tego, by znaleźć mieszkanie dla siebie. Wygodne jest to, że masz jedną sensowną opłatę 260 i tyle, a nie płacisz jakichś horrendalnych prowizji jak to w standardowych agencjach.
Fijal14
-#
-#
Posty: 121
Rejestracja: 2021-01-14, 10:19

Re: Gdzie w stolicy można znaleźć mieszkania na wynajem?

Post autor: Fijal14 »

Ja wynajmowałem mieszkanie z   StartWynajem.pl . Duży plus dla nich za organizację, można rezerwować mieszkania z późniejszym terminem wynajmu więc to ciekawa opcja, którą warto ewentualnie wykorzystać.
ODPOWIEDZ