pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Siłownia

Dział przeznaczony dla Mężczyzn.
WybebeszonyTrup
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2011-08-17, 13:04

Post autor: WybebeszonyTrup »

Ćwiczyłem dawniej, ostro. Przestałem i spadłem z masy, roztyłem się. Teraz chodzę systematycznie tak już od marca, miałem tylko przez ten okres od marca 5 dni przerwy. Od marca straciłem na wadze 32 kilo...taki spasiony byłem.
Ćwiczę plecy górne partie mięśni, trenuję na masę.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

A ja znów zaczęłam chodzić na siłownie Najpierw ok 40 min biegania a potem jeszcze 40 min na siłowni i człowiek czuje się świetnie :D
Awatar użytkownika
Werewolf
-#
-#
Posty: 53
Rejestracja: 2011-09-26, 22:29
Lokalizacja: Kutno

Post autor: Werewolf »

Na silce nie cwicze, wole na hali z chłopakami pocwiczyc Martial Arts ;) A jak jest silka, to nawet jak tam cwicze to zazwyczaj biore hantle w reke i napieprzam w worek ;0
Stealth
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2011-10-14, 08:16

Post autor: Stealth »

Ja od czasu do czasu idę dla towarzystwa z kuzynem, ot tak żeby się poruszać :) mam za mało samozaparcia żeby chodzić regularnie
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

U mnie w domku zaczyna sie tworzyć mała siłownia :)
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

Ćwiczyłam na szkolnej siłowni w gimnazjum. Kształtowałam głównie nogi i były efekty. Myślę, żeby zapisać się na jakąś siłownię i popracować nad innymi partiami ciała.
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

WybebeszonyTrup pisze:Ćwiczyłem dawniej, ostro. Przestałem i spadłem z masy, roztyłem się. Teraz chodzę systematycznie tak już od marca, miałem tylko przez ten okres od marca 5 dni przerwy. Od marca straciłem na wadze 32 kilo...taki spasiony byłem.
Ćwiczę plecy górne partie mięśni, trenuję na masę.
Ja również robiłem sobie takie przerwy ale nie jest to na pewno nic dobrego.
Często ciężko jest się zmotywować aby jeździć codziennie na siłownię. Szczególnie jeśli jest oddalona od naszego miejsca zamieszkania. Niemniej zawsze można przecież urządzić sobie takie miejsce w domu .Sam tak zrobiłem i dzięki temu w sumie ćwiczę o wiele częściej. Jak jest pod nosem to ciężko jest z tego nie skorzystać.
Sprzęt możesz sobie zawsze zamówić o wiele taniej w sieci.
Na przykład tutaj:
http://bushido-sport.pl/
mają bardzo dobre ceny tak wiec moim zdaniem warto. Kupowałem tam worek treningowy i drążki do podciągania się.
Awatar użytkownika
Grrrruuubas
-#
-#
Posty: 70
Rejestracja: 2014-08-07, 12:17

Post autor: Grrrruuubas »

Crossfit jest najbardziej działającym treningiem :))
Bombel
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-10-01, 23:23

Post autor: Bombel »

Chodzę 3 razy w tygodniu i praktycznie nie używam maszyn tylko wolne ciężary.
Awatar użytkownika
LidiusZ
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2014-09-11, 09:19

Post autor: LidiusZ »

Zgadzam się co do crossfitu;) kiedyś ostro bawiłem się w to;p muszę rzucić fajki i planuję jak najszybciej wrócić do tego;] już po jednym treningu mięśnie są ostro pobudzone i rządne kolejnych ćwiczeń;]
pośmigamy?
Macik
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-10-06, 23:37

Post autor: Macik »

Crossfit rzeczywiście wygląda fajnie,może się kiedyś na niego skuszę.Na razie trenuję w domu 3-4 razy w tygodniu-efekty nie najgorsze.
rumcajs5
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2014-10-10, 09:52

Post autor: rumcajs5 »

Ja już nie chodze na siłkę, bo to jest dla mnie nudne, a nie chcę mieć mocno widocznych mięśni. jeźdżę na nartach i snowboardzie, a latem nieganie. Teraz się zastanawiam, żeby na zimę kupić sobie narty biegowe i zacząć trenować, bo podobno to jest bardzo dobre na kondycję i wytrzymałość.
Irol
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-10-12, 14:45

Post autor: Irol »

Chodzę na siłownie 3 razy w tyg. i kończę trening zawsze 15 minutową bieżnią.
wojakowski
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-01-19, 09:56

Post autor: wojakowski »

Ja mam takie postanowienie noworoczne, ale jeszcze nie zacząłem, jeszcze nie mam weny
Awatar użytkownika
Panker
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2015-01-21, 18:21
Lokalizacja: Jabłonowo

Post autor: Panker »

Ja staram się chodzić kilka razy w tygodniu :)
Żyjemy nie tak jak chcemy, lecz tak jak potrafimy
ODPOWIEDZ