pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Siłownia

Dział przeznaczony dla Mężczyzn.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Może zacznę .
Warto dbać o kondycję , ale można znaleźć na to inne sposoby .
Awatar użytkownika
milosz1993
-#
-#
Posty: 135
Rejestracja: 2009-08-17, 22:43
Lokalizacja: Śliwice

Post autor: milosz1993 »

ja chodziłem na siłownię, ale bez żadnych koksów, jakoś nie mam zamiaru tego brać. Teraz nie mam czasu i ochoty...
Awatar użytkownika
kafu777
-#
-#
Posty: 181
Rejestracja: 2008-12-11, 11:36

Post autor: kafu777 »

Chodze na silownie ostatnio dosc regularnie. Lubie 'czuc' wszystkie miesnie po silowni. Cwicze malymi ciezarami 20-30 kg (jednak z duza iloscia powtorzen), laweczka pozioma, wasko trzymajac rece i oczywiscie przy tym odpowiedni wdech i wydech - duzo daje na klate.
Chodze, bo lubie :)
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Kiedyś chodziłam dosyć często bo mieliśmy siłownie w szkole a teraz do szkoły nie chodzę na siłownię. Naprawdę żałuję że już nie mam okazji bo czuję że trochę zapuściłam się ale próbuję nadrabiac to innymi rzeczami np regularnymi wycieczkami w góry :)
Awatar użytkownika
You_Like?
-#
-#
Posty: 221
Rejestracja: 2009-09-21, 18:45

Post autor: You_Like? »

Kiedyś chodziłam ,ale to jakoś sensu nie miało bo trzeba by było wtedy parę rzeczy odrzucić .Być może jeszcze kiedyś..
Awatar użytkownika
Bodybuilder
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2010-08-12, 14:26
Lokalizacja: Deutschland

Post autor: Bodybuilder »

Przezucanie zelastwa to jest to...
Ten sport uczy nas jak byc konsekwentnym, wytrwalym.. poprostu wyrabia charakter... poprzez cwiczenia, trzmanie michy tzw diety... naprawde tylko nieliczni wytrzymuja i to mi sie w tym podoba..

W razie czego pytajcie smialo, jesli macie jakies pytania :)
Awatar użytkownika
Mychau
-#
-#
Posty: 83
Rejestracja: 2010-08-02, 15:29
Lokalizacja: ZMA

Post autor: Mychau »

Coś tam się ćwiczyło trochę ;)
Karek

Post autor: Karek »

Nie chodzę, bo mi się nie chce. :shock:
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Chodzę, ale niezbyt często, gdyż mam w domu parę najbardziej potrzebnych mi urządzeń.
Co posiadam?
Atlas, drążek do podciągania, uchwyty do robienia pompek, ławkę ze sztangą, bieżnię i hantle. Specjalnie urządzony oddzielnie pokój mam, żeby w miarę możliwości codziennie ćwiczyć.
Awatar użytkownika
Buli
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2010-11-01, 04:42

Post autor: Buli »

kiedyś chodziłem prawie codziennie niestety plan dnia mi się zmienił oraz aktualny brak własnego transportu zmusił mnie do zakupienia własnej "multi siłowni". Czasami chodzenie na siłownie może byćnudne dlatego też sugeruje zabieranie ze sobą znajomych, po pierwsze mamy z kim porozmawiać a po drugie bardziej motywuje do intensywniejszego wysiłku czyli inaczej popisu siły przed znajomym.
Awatar użytkownika
Hendoslaw
-#
-#
Posty: 84
Rejestracja: 2011-01-07, 21:33
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Hendoslaw »

ćwicze w domu.
Awatar użytkownika
Poqelin
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2010-11-30, 09:25

Post autor: Poqelin »

Każda forma sportu jest dobra, ja chodzę na siłownię 4 razy w tygodniu i uwielbiam stan kiedy po treningu wjeżdża dobry humor i takie pozytywne zmęczenie :]
Gwiazdor09
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2011-03-28, 19:32

Post autor: Gwiazdor09 »

Panowie jak zaczniecie cwiczyc to i tak zetkniecie sie z koksem predzej czy pożniej ,Ja cwicze 2 latka juz , troche żałuje
rumcajsik
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2011-03-26, 18:01

Post autor: rumcajsik »

Gwiazdor09 pisze:Panowie jak zaczniecie cwiczyc to i tak zetkniecie sie z koksem predzej czy pożniej ,Ja cwicze 2 latka juz , troche żałuje
Przepraszam ale "W du** byłeś gówno widziałeś". Ćwiczę od trzech lat, w grudniu miałem przerwę bo poszedłem na operację i zaczynam ćwiczyć znów od 1 maja. Nie brałem żadnych odżywek, duperelek itp. bo tylko wątroba na tym cierpi. Lepiej nadgonić to jakąś dietą i są efekty praktycznie takie same.
Gwiazdor09
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2011-03-28, 19:32

Post autor: Gwiazdor09 »

no to podziwiam ciebie ,ale pisze tak jak jest nie brakuje osob (tzw sezonowców) ktorzy chca nabrac masy w szybki sposob zeby sie jakos pokazac na plazy
ODPOWIEDZ