pompy abs, abs pump

wiercenie studni

oświetlenie LED

Dział przeznaczony dla Mężczyzn.
forumers850
-#
-#
Posty: 141
Rejestracja: 2014-10-07, 12:49
Kontakt:

oświetlenie LED

Post autor: forumers850 »

Witam! Co myślicie o tego typu oświetleniu? Czy warto zainwestować i wymienić w biurze wszystkie lampy właśnie na ledowe? Ponoć tym sposobem można zaoszczędzić sporo energii elektrycznej. Zastanawiam się również nad wyborem dostawcy. Czy jest tu wobec tego ktoś, kto mógłby podzielić się ze mną opiniami na temat firmy Luxon? Podobno są absolutnym liderem na rynku. Zainteresowanym zostawiam link do ich strony:
http://luxon.pl/
Jeśli nie wiem czym jeździć sprawdzam na www.ekarent.pl
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Ledy nie są złe, wręcz ostatnio bardzo popularne
Awatar użytkownika
Marcinek33
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-02-16, 19:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Marcinek33 »

A czy takie oświetlenie warszawa jest warte uwagi Waszym zdaniem? Ja się właśnie bardzo poważnie zastanawiam nad tym co byłoby warto wybrać. Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady oraz sugestie w tym obszarze tematycznym :)
Jest taki rodzaj przyjaźni, że robi się razem tylko dwie, trzy rzeczy i żadna strona nie chce więcej ani mniej, bo wiadomo, że można na siebie liczyć w razie potrzeby
Awatar użytkownika
kinno9
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2018-05-23, 11:36

Post autor: kinno9 »

Dzięki wielkie za interesujące porady :) Myślę, że z całą pewnością mi się przydadzą :)
Samotnym jest się tylko wtedy, gdy ma się na to czas.
loki
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2015-06-29, 14:34

Re: oświetlenie LED

Post autor: loki »

jak mówimy o ledach to na pewno warto wspomniec o sporym postepie jaki nastapil w ich rozwoju a mianowicie pojawieniu sie smartledow i inteligentnego oswietlenia. Warto sobie zajrzec na strone: https://spectrumsmart.pl/ i poczytac jakie cuda moga wyprawiac sciemnialne zarowki, zarowki zmieniajace kolor
zbyhu
-#
-#
Posty: 71
Rejestracja: 2015-03-24, 13:03
Kontakt:

Re: oświetlenie LED

Post autor: zbyhu »

ledy pozwoliły na tworzenie ciekawych kształtów lamp. Ze względu na wysokość pomieszczeń stosuje się lampy montowane bezpośrednio do sufitu aby nie przeszkadzały podczas codziennego użytkowania pomieszczeń. Ciekawe wzornictwo oferuje sklep pp-design.pl. Warto zajrzeć i może coś uda się znaleźć pasującego do Waszych wnętrz.
napomocyn
-#
-#
Posty: 44
Rejestracja: 2018-12-05, 14:57

Re: oświetlenie LED

Post autor: napomocyn »

oświetlenia ledowego używam także w pracy, mam lampę milwaukee M12, można ją stabilnie postawić lub powieśić i mieć dobrze oświetloną powierzchnię roboczą. Przydatna sprawa, szczególnie teraz jak dużą część dnia jest ciemno
ODPOWIEDZ