pompy abs, abs pump

wiercenie studni

oszczędności przy goleniu

Dział przeznaczony dla Mężczyzn.
tomek101
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2016-05-09, 08:46
Kontakt:

Post autor: tomek101 »

Jak kupujecie elektryka to brauna z podwójną folią. Jednego brauna skończyłem ale służył mi 8 lat :). Philips jest za słaby do twardego zarostu.
lema
-#
-#
Posty: 57
Rejestracja: 2016-07-28, 16:29

Post autor: lema »

Chyba najoszczędniejszą opcją jest zainwestowanie w dobrą golarkę, mój mężczyzna ma taką z babyliss, tutaj odpada opcja pianki do golenia, żelu itp. bo goli się na sucho, można też na mokro jak ktoś chce. Wydaje się kasę raz a potem problem z głowy, już nie trzeba inwestować
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Nie każdemu to podejdzie. Mój używa tylko maszynek.
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

Re

Post autor: glamko »

Ja zaoszczędzam na maszynkach kupując je dla męża na stronie drogerii https://www.twojlombard.pl/112-drogeria, są one nie drogie i dobre
Piotrek65
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2018-08-06, 13:26

Re: oszczędności przy goleniu

Post autor: Piotrek65 »

Na goleniu to raczej nie ma co oszczędzać. Używając np. tańszych maszynek można sobie podrażnić skórę i będzie więcej strat niż pożytku ;)
napomocyn
-#
-#
Posty: 44
Rejestracja: 2018-12-05, 14:57

Re: oszczędności przy goleniu

Post autor: napomocyn »

Przy goleniu może dużo się nie da zaoszczędzić ale ogólnie to można oszczędzić zapuszczając brodę ;) od dawna żadnych pianek ani żeli do golenia nie kupowałem, bo mam dłuższy zarost, przejeżdżam tylko beard designerem, nałożę jakiś olejek i tyle, a jaka to wygoda, w koncu nie mam twarzy w krostkach bo niestety po goleniu miałem spory z tym problem.
jeremy
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2018-07-05, 17:33

Re: oszczędności przy goleniu

Post autor: jeremy »

W sumie to racja.
johnatan
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2019-01-23, 22:38

Re: oszczędności przy goleniu

Post autor: johnatan »

Szczerze to ja nie mam jakiegos wiekszego zaufania do producentow maszynek .. mowa o wiodacych markach. Sporo sie juz naczytalem o metodach postarzania produktow. Nawet jakis czas temu znajomy dal mi sie ogolic jakims sprzetem za dobre kilkaset zloty .. nie zrobil na mnie wiekszego wrazenia. Moze skora jest minimalniej gladsza ale nie takim kosztem. Postanowilem poszukac jakiejs alternatywy .. bowiem zawsze mnie fascynowalo jak mezczyzni kiedys golili sie brzytwa. W sumie to troche zapomniana mozna powiedziec sztuka dlatego tez musialem sporo poszeperac w sieci odnosnie poradnikow :) Kolejna kwestia byla brzytwa do golenia .. dopiero udalo mi sie znalezc duzy wybor w tym sklepie internetowy - https://afterbarber.pl/kategoria-produk ... ia/ostrza/ Przez dlugi czas nie moglem wyjsc z podziwu jak dokladnie to cudo goli .. doslownie do golej skory :) Moja kobieta byla bardzo zdziwiona tak gladka twarza. Same ostrza tez sa o wiele lepszej jakosci niz te zwykle .. takze moge z czystym sumieniem polecic.
john_bentall
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2019-02-06, 18:55

Re: oszczędności przy goleniu

Post autor: john_bentall »

johnatan pisze: 2019-01-23, 22:47 Szczerze to ja nie mam jakiegos wiekszego zaufania do producentow maszynek .. mowa o wiodacych markach. Sporo sie juz naczytalem o metodach postarzania produktow. Nawet jakis czas temu znajomy dal mi sie ogolic jakims sprzetem za dobre kilkaset zloty .
Niestety to prawda. Golenie się (systematyczne!) maszynką foliową jest ekonomiczne, przyjemne i efektywne, ale sama maszynka to dość spory wydatek. Wyposażanie się w tańsze pozycje anonimowych producentów raczej prowadzi jedynie do zniechęcenia. Wg mnie to właśnie jest przyczyną nie najlepszej "prasy" jaką maja maszynki foliowe. Ale cóż się dziwić, najlepsze kosztują ponad 1000zł. Najtańsza, bardzo dobra i godna polecenia to Braun 3090cc to koszt ok. 390 zł.
Michael89
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2019-07-02, 12:50

Re: oszczędności przy goleniu

Post autor: Michael89 »

Odkąd dziadek dał mi na 18 urodziny brzytwę to nie wyobrażam sobie golenia bez niej. Ja za porządną zapłaciłem ostatnio około 100 zł. https://barbercompany.pl/golenie/brzytw ... a/brzytwy/ Taki sprzęt starczy Ci spokojnie na parę lat. Więc to wydaje mi się najbardziej ekonomiczną opcją 8)
ODPOWIEDZ