pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Nauka podrywu

Dział przeznaczony dla Mężczyzn.
mati
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2012-12-27, 09:59

Post autor: mati »

Aby poderwać fajną pannę, nie trzeba wcale mieć jakiegoś świetnego wyglądu, majątku czy wypasionych ciuchów. Grunt to mieć dobre gadane, poukładane w głowie i trochę śmiałości. Mój kumpel nawet przy remontowaniu swojej kawalerki szukał gotowych pomysłów na http://www.archeton.pl/projekty-domow-z-wnetrzami aby także jego chałupa pozytywnie działała na kobiety. Bez przesady chłopaki, miejcie trochę umiaru i dystansu do życia.
Lacoste24_pl
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2012-02-22, 21:32

Post autor: Lacoste24_pl »

Wszystkie rzeczy się ze sobą łaczą,ponieważ dziewczynie trzeba czymś zaimponować,a niestety wielką rzadkością jest to aby zwróciła uwagę na kogoś kto ma dobrze poukładane w głowie. To byłby prawdziwy skarb.
shedol
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2013-09-06, 21:18

Post autor: shedol »

a według mnie z tym trzeba się po prostu urodzić
Awatar użytkownika
poweros
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2013-09-23, 20:09

Post autor: poweros »

Pewność siebie, poczucie humoru, uśmiech. Tyle wystarczy:)
puczx
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2013-09-24, 10:04

Post autor: puczx »

Niektórym potrzeba trochę alkoholu we krwi, więc to też ważny czynnik :P
franek
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2013-09-24, 14:25

Post autor: franek »

Taa, tylko alkohol pomoże Ci na chwilę, a nie przez całe życie
Awatar użytkownika
poweros
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2013-09-23, 20:09

Post autor: poweros »

Do podrywu wystarczy i o to chodzi :P
haczo
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2013-10-07, 14:55

Post autor: haczo »

I potem może nie będzie się miało kaca moralnego, bo nic nie będzie się pamiętać :D
leny
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2013-11-25, 09:29

Post autor: leny »

Powiem Ci że jak ktoś ma dobrą gadane i interesującą osobwość to wygląd nie ma zadnego znaczenia :) Trzeba być śmiałym i zabawnym , potem to sie jakos samo potoczy :P
Trupi2441
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2014-05-06, 14:43

Post autor: Trupi2441 »

Wygląd nie ma znaczenia, trzeba pokazać kobiecie, że Ci na niej zależy :D
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Ja również jestem zdania,że wygląd nie ma takiego znaczenia. Szczerze to sam do najatrakcyjniejszych nie należę - no raczej taka średnia krajowa czym kiedyś tłumaczyłem sobie brak powodzenia.
Jednak obecnie nie narzekam na kontakty z laskami. Wszystkiego można się nauczyć.
Polecę Wam tę książkę:
http://najtaniej.co/produkt/ksiazki/mys ... 36693.html - świetna pozycja, która pokazuje praktycznie wszystkie najważniejsze metody podrywu. Jak zagadać a potem utrzymać związek.
Warto jest sobie poczytać i zastosować się do rad. U mnie podziałało już pierwszego dnia tak,że aż sam się zdziwiłem.
Mata
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-07-18, 09:21
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń
Kontakt:

Post autor: Mata »

Moim zdaniem najważniejsza jest pewność siebie i wyczucie odpowiedniego żartu który bawi upragnioną kobiete.
Szukasz może psychoterapeuty? www.psychoterapeuta-zdrowie.pl
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

No właśnie najważniejsza jest ta pewność siebie. Dziewczyna lekko wyczuje jeśli tego nie posiadasz.
Sam nigdy nie należałem do mistrzów podrywu jednak jestem zdania,że mozna się tego wyuczyć. Poczytajcie sobie blogi w sieci, można się czegoś ciekawego dowiedzieć
Można sobie również kupić feromony. Sam stosuję od dłuższego czasu. Okazuje się ,że dziewczyny bardzo dużą wagę przykładają do zapachu. Zauważyłem,że od kiedy stosuję takie perfumy. gadka o wiele lepiej się klei. Używam aktualnie Love & Desire: http://intymnosc.pl/love-desire-100ml-s ... p-540.html
lektor
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-12-06, 10:21

Post autor: lektor »

z moich znalezisk w sieci w temacie myślę że fajne jest to szkolenie kodatrakcyjnosci i to nie tylko na problemy z poderwaniem dziewczyny. Taki kompleksowy poradnik życia hehe, zwłaszcza jeśli się ma kompleksy i jest się samotnym, nieśmiałym.
krox
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-08-29, 09:34
Kontakt:

Post autor: krox »

Były różne już programy z nauką podrywu itp. ale myślę że samemu można się tego nauczyć i każdy znajdzie jakiś sposób. Najlepiej być sobą :)
ODPOWIEDZ