pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Nauka podrywu

Dział przeznaczony dla Mężczyzn.
lektor
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-12-06, 10:21

Nauka podrywu

Post autor: lektor »

jak myslicie, można się nauczyć podrywania? taka przemiana jest serio realna http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QjP3iYLrHFU
Awatar użytkownika
misterpop
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2011-12-09, 11:00

Post autor: misterpop »

Pewnie, że można, a nawet trzeba ;) Przeciez to nie przychodzi z mlekiem matki, tu tylko praktyka może przynieść efekty. Może nie od razu trzeba korzystać z jakichś szkoleń, wystarczy próbować i sprawdzać, co działa na dziewczyny ;)
polkownik
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2012-01-16, 21:26

Post autor: polkownik »

Ja to na razie jestem typem goście z przed jego przemiany;D z chęcią bym się tak przemienił, zna ktoś jakiegoś magika? :D Ciekawy jestem ile czasu mu to zajęło.
@misterpop jak mam próbować skoro podejść ciężko? ;/
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Nie wiem na ile to działa, w każdym bądź razie jeden kumpel z innego forum zachwyca się czymś co się zwie "PUA" czyli sztuka podrywania czy coś. Właściwie nawet jeśli to nie pomaga to nieśmiałym na pewno nie zaszkodzi. ;)
Awatar użytkownika
misterpop
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2011-12-09, 11:00

Post autor: misterpop »

polkownik pisze: @misterpop jak mam próbować skoro podejść ciężko? ;/
Samo podejście to jeszcze nie problem, problem jest w tym, jak zagadać ;) Zawsze możesz na początek zapytać o coś niezobowiązującego, np. jak pan na filmiku, zapytać o jakiś sklep czy bankomat. Dobrze mieć w zanadrzu jakąś zabawną historyjkę, która pomoże ci zatrzymac dziewczynę na dłużej a potem to juz jakoś pójdzie.

A od czego jest ten skrót PUA? Pierwsze słyszę :oops:
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Pick Up Artist, czyli artyści podrywu, w niecie pełno jest poradników na ten temat, jeśli dobrze opnaujesz tą wiedzę to po podobno nie będzie dziewczyny której nie będziesz w stanie wyrwać... Chociaż osobiście ja w to wszystko średnio wierzę, no ale jeżeli już to nie podoba mi się po pierwsze podchodzenie do podrywu jak do sportu, a po drugie przedmiotowe traktowanie drugiej osoby.
greta5
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2011-12-09, 12:51

Post autor: greta5 »

A słyszeliście o stronie http://marcinszabelski.pl/ ?Jest naprawdę ciekawa,zawiera wiele informacji i przede wszystkim dobrych,skutecznych rad dotyczących podrywania.Może zerkniecie,a przede wszystkim Ty lektorze:)?
Awatar użytkownika
misterpop
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2011-12-09, 11:00

Post autor: misterpop »

Tandetna pisze:Pick Up Artist, czyli artyści podrywu, w niecie pełno jest poradników na ten temat, jeśli dobrze opnaujesz tą wiedzę to po podobno nie będzie dziewczyny której nie będziesz w stanie wyrwać... Chociaż osobiście ja w to wszystko średnio wierzę, no ale jeżeli już to nie podoba mi się po pierwsze podchodzenie do podrywu jak do sportu, a po drugie przedmiotowe traktowanie drugiej osoby.
No dzięki, juz sie trochę doszkoliłem :lol: Nie no, podrywania nie można traktować jak sportu i robić tego tylko dla samego podrywania, bo to bez sensu, chyba, że ktoś chce sie dowartosciować.
Widzę, że ten Szabelski tez takimi skrótami operuje, ile to sie człowiek jeszcze musi nauczyć ;)
hetmanka
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2011-12-15, 11:17

Post autor: hetmanka »

wedłgu mnie wszystkiego można się nauczyc, wystarczy chciec i poswiecic temu troche czasu :) Nie jestem zwolenniczka jakis szkol podrywu itd, no ale jak ktos musi :D
Awatar użytkownika
misterpop
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2011-12-09, 11:00

Post autor: misterpop »

No niestety nie kazdemu przychodzi to z łatwością, więc jak czuje sie bezsilny, to może warto i skorzystać z takiego szkolenia.
Awatar użytkownika
Musick
-#
-#
Posty: 29
Rejestracja: 2012-01-30, 19:52
Lokalizacja: Z nienacka

Post autor: Musick »

Nauka podrywu ? , proszę was . Jest jeden najprostszy sposób .

Na początek wystarczy tylko pokazać się od jak najlepszej strony , oczywiście uprzedzając że ma się również wady . Kobieta nie poleci na jakieś marne teksty trzeba być sobą , a na pewno jakaś dziewczyna zainteresuję się twoją osobą , z czasem gdy już przekonasz do siebie dziewczynę musisz jej pokazać że jednak nie jesteś chodzącym ideałem możesz zacząć ujawniać swoje wady , jeżeli dziewczyna jest wyrozumiała , to na pewno to zrozumie jeżeli nie , to wiedz , że "To zła kobieta była" ;)
lektor
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-12-06, 10:21

Post autor: lektor »

no nie dla każdego faceta to jest takie proste to podrywanie, dlatego ja mimo wszystko myślę, że takie poradniki, porady jak na blogu Szabelskiego są pomocne dla wielu wielu mężczyzn.
Lacoste24_pl
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2012-02-22, 21:32

Post autor: Lacoste24_pl »

Zgadzam sie,podrywanie to ciężka sztuka i niektórzy już rodzą się z takim talentem,a inni dopiero go nabywają. Wg mnie liczy się praktyka i doświadczenie,trzeba po prostu przełamać pierwsze lody,a poradniki na pewno nie zaszkodzą.
Awatar użytkownika
misterpop
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2011-12-09, 11:00

Post autor: misterpop »

Znalazłem ciekawy zapis z konferencji na temat tego jak być atrakcyjnym dla dziewczyny: Jak być atrakcyjnym, warto takie rzeczy wiedzieć ubiegając się o względy wybranki.
Lacoste24_pl
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2012-02-22, 21:32

Post autor: Lacoste24_pl »

No tak,ale nie można wszystkiego uogólniając tak jak jest w tym artykule. Każdej kobiecie podoba się co innego,dlatego też mamy tak dużą różnorodność i style w ubieraniu się.
ODPOWIEDZ