pompy abs, abs pump

wiercenie studni

jak ją poderwać?

Dział przeznaczony dla Mężczyzn.
lektor
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-12-06, 10:21

jak ją poderwać?

Post autor: lektor »

od jakiegoś miesiąca w moim sklepie osiedlowym pracuje nowa dziewczyna. Strasznie mi się podoba. I tu mój problem, nie wiem jak do niej zagadać. Każdy tekst wydaje mi się bzdurny :/ poradźcie coś.
Suzanne
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2011-12-06, 16:25

Post autor: Suzanne »

Zapytaj może najpierw o jakieś promocje czy coś w tym stylu, albo może o jakiś produkt który jej zdaniem jest godny polecenia. Potem jakoś tak naturalnie o czymś innym ale niezobowiązującym. Sklep to może nie jest idealne miejsce do zagadywania, tym bardziej że jest to jej miejsce pracy, ale możesz w ten sposób zacząć.
Awatar użytkownika
mathew17
-#
-#
Posty: 36
Rejestracja: 2011-11-29, 17:58

Post autor: mathew17 »

Może odrazu z taka sugestią twoich zamiarów np "o której kończy prace" albo "kiedy ma wolne popoludnie" itp. ;p
Awatar użytkownika
Who's your dad?
-#
-#
Posty: 113
Rejestracja: 2011-11-20, 23:08
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Who's your dad? »

Wg. mnie najlepiej zapytać wprost czy chce gdzieś wyskoczyć i kiedy ma wolny czas. Nie ma sensu wyskakiwanie z jakąś promocją bo możesz się nieźle wygłupić jak nagle wylecisz jak filip z konopii z jakimiś promocjami....
Awatar użytkownika
misterpop
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2011-12-09, 11:00

Post autor: misterpop »

Przyjdź przed samym zamknięciem i spytaj, czy zdążysz jeszcze coś kupić zanim skończy pracę. Za pewne nie odmówi, kup, podziękuj i zaproponuj w ramach rekompensaty, że odprowadzisz ją do domu.
pudel
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2011-12-09, 11:05

Post autor: pudel »

Nie gadaj głupot opromocjach czy pogodzie-dziewczyny już tego nie lubią.
Bądz miły i zapytaj czy nie wybierze się ztobą do kina czy do pizzeri.
greta5
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2011-12-09, 12:51

Post autor: greta5 »

Na początek nawet powiedzenie jaka jest dziś pogoda jest dobrym pomysłem.Jeśli kobieta podchwyci temat,możesz później przejść do propozycji zaproszenia jej na spacer,oczywiście nic zobowiązującego.Jeśli nie będzie pewna,odpuść,ale jak się zastanowi niech do Ciebie zadzwoni,daj jej Twój numer:)
Awatar użytkownika
misterpop
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2011-12-09, 11:00

Post autor: misterpop »

Widziałem podobny wątek na uwo.pl , koleś tez miał problem jak zagadac do laski, rady kolegów powalają na łopatki :lol: , ale niektórzy calkiem sensownie się wypowiadają.
Ciekawe czy założyciel wątku odważył się na pierwszy krok :D
Rockowy
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2012-01-08, 21:02
Lokalizacja: Łódż

Post autor: Rockowy »

Kup troche rzeczy i jak juz będziesz je pakował powiedz "może masz wolny wieczór, wybralibyśmy się gdzieś na miasto" ( i taki ciepły uśmiech :])
Awatar użytkownika
edziuniek
-#
-#
Posty: 223
Rejestracja: 2011-11-26, 21:16

Post autor: edziuniek »

Stań przy jakiejś promocji zmieniaków i sie spytaj czy te ziemniaki rzeczywiście są na promocji, potem zmnien temat i zagadaj czy są dobre czy nikt sie na nich nie skarżył
i czy szybko sie gotuja.Na koncu możesz coś dodac o przejściu sie na kawke
Jak z toba gdzieś pójdzie to albo musiałeś to strasznie komicznie powiedzieć, albo strasznie komicznie wyglądać :|
lektor
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-12-06, 10:21

Post autor: lektor »

no jeszcze się nie odważyłem, ale dzięki za porady, poczytam i te tutaj i na uwo. Jakoś muszę dać radę, bo nie wybije sobie jej z głowy na bank, a szkoda, żeby mi ktoś ją zgarnął sprzed nosa !
Lacoste24_pl
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2012-02-22, 21:32

Post autor: Lacoste24_pl »

Pamiętaj,że podstawa to zrobić dobre wrażenie,czyli postawić na czysty i zadbany wygląd, bez głupich tekstów. Złap jakikolwiek kontakt i już będzie zdecydowanie łatwiej,pojaw się kilka razy w tym sklepi,kup nawet byle co,ale pokazuj się tam często.
lektor
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-12-06, 10:21

Post autor: lektor »

znalazłem ostatnio ciekawy filmik na blogu oświeconego kochanka Jak być atrakcyjnym? to jest zapis z konferencji jaka była na ten temat, zerknijcie sobie, bo dobrze gadają.
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Perfumy z feromonami na pewno nie zaszkodzą, moim zdaniem dają ciekawe efekty warte wypróbowania http://ferosup.pl/
maszyna12
-#
-#
Posty: 68
Rejestracja: 2014-10-29, 15:32
Kontakt:

Post autor: maszyna12 »

Chyba te rady w stylu pojawiać się w tym sklepie, być miłym - tak zeby było widać, czy na twój widok się chociaż uśmiecha - to dobry początek. Jak cię polubi to ją gdzieś zaproś. Może za pierwszym razem się speszyć, więc możesz ponowić potem propozycję.
Dobre firmy charakteryzują się szybkością działania i dobrą obsługą klienta - wystarczy spojrzeć na druk na szkle
ODPOWIEDZ