pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Gadżety

Dział przeznaczony dla Mężczyzn.
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Gadżety

Post autor: Nocturn »

Często mówi się, że faceci to gadżeciarze. Kobietki mają swoje torebki i tonę kosmetyków, a faceci zbierają kolejny telefon, odtwarzacz, albo inne, zupełnie zbędne ustrojstwo. Zgadzacie się z tym, że faceci lubią kolekcjonować takie rzeczy? Może sami lubujecie się w gadżetach, nowych technologiach?
fajnyfranek
-#
-#
Posty: 249
Rejestracja: 2009-02-06, 07:28

Post autor: fajnyfranek »

dupa. kolejna bajka wyssana z palca, przynajmniej odnośnie facetów. ostatnio mam kontakt z dużą liczbą ludzi i mało jakiego faceta widzę z czymś więcej niż telefon ;)
to są ogólnie utarte stereotypy, że kobieta z torebką, a facet w samochodzie, skórze i telefonem w ręku ;p
Awatar użytkownika
Lukasz
-#
-#
Posty: 263
Rejestracja: 2009-07-13, 16:11

Post autor: Lukasz »

Popieram kolegów wyżej, jakieś stereotypy i tyle. Nie przepadam za jakimiś gadżetami, nawet przestałem zegarek nosić. Jedyne do czego się mogę przyznać to, że często zmieniam telefony, ale to tylko to.
Awatar użytkownika
4-listnaKoniczyna
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2009-07-05, 23:01

Post autor: 4-listnaKoniczyna »

NO i jeżeli jest to prawda to co w tym złego?? Przecież ok kobiety mają torebki (co dla mnie i tak jest parodią każdej przypisywać to żetylko jej w głowie ubrania kosmetyki torebki że ma tego full i chce jeszcze więcej) to dlaczego mężczyźnie nie mogą też czegoś sobie mieć.

A zbieranie różnych telefonów itp to raczej do chomikowania bym zaliczyła a nie do gadżetowania. Ale to moja własna opinia.
Awatar użytkownika
hewlett
-#
-#
Posty: 156
Rejestracja: 2009-02-15, 23:41

Post autor: hewlett »

bo kase lepiej wydać na piwo ;)
Awatar użytkownika
Virgo
-#
-#
Posty: 252
Rejestracja: 2009-07-23, 23:14

Post autor: Virgo »

Hmm gadżety. Ja tam bardzo lubię wszelkiego rodzaju nowinki techniczne. Zazwyczaj oprócz telefonu noszę MP4 i słuchawki.
Awatar użytkownika
dorsoni
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2009-09-25, 14:14

Post autor: dorsoni »

No, jak najbardziej męzczyzni lubią gadzety, ale nie one o wszystkim decydują. Gadzety to dodatek, mówiący o właścicielu.

Mój np. ostatnio szuka takiej kosiarki husqvarny - zastanawiam się o czym to świadczy? :)
Załączniki
HUSQVARNA PANTHERA LEO 2.jpg
HUSQVARNA PANTHERA LEO 2.jpg (3.88 KiB) Przejrzano 7948 razy
Awatar użytkownika
server
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2009-09-19, 07:59
Lokalizacja: Ostrowiec Św.

Post autor: server »

Powiem tak: Czym człowiek jest doroślejszy tym bardziej dojrzalszy i nie w głowie mu jakieś tam gadżety tylko rodzina...

Mój np. ostatnio szuka takiej kosiarki husqvarny - zastanawiam się o czym to świadczy?
O czym? A o tym. Albo twój chłopak mądrze myśli i nie chce kupić gówna, bo ,,Husqvarna" to obecnie najlepsza marka tego sprzętu na świecie lub piszesz na forum, aby się dowartościować i pochwalić, jaki to twój chłopak lub mąż jest bogaty;]
cherem
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-10-01, 11:12
Kontakt:

Post autor: cherem »

Najlepiej puszki po piwie.
Bartss
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-10-05, 14:11

Post autor: Bartss »

Nie przepadam za gadżetami. Nie przywiązuje wagi to ceny produktu, jego wartości. Mam bardzo małą ilośc przedmiotów.





_________
www.twoje-inwestycje.pl/wybor-dobrej-lokaty-terminowej/
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

Kobiety zawsze lubiły dobre torebki perfumy. To tak jak faceci piwo i szybkie auta. To się już nie zmieni. Moja dziewczyna jakiś czas temu znowu zagadywała wysyłając link do strony http://www.verostilo.com coś tam zobaczyłem, nawet spoko, ale jak mam jej kupić to dopiero na święta, bo zaboli po kieszeni :)
Awatar użytkownika
hewlett
-#
-#
Posty: 156
Rejestracja: 2009-02-15, 23:41

Post autor: hewlett »

Bartss pisze:Nie przepadam za gadżetami. Nie przywiązuje wagi to ceny produktu, jego wartości. Mam bardzo małą ilośc przedmiotów.
ale pewnie wszystkie z wyższej półki, lepszych producentów.?
Virgo pisze:Hmm gadżety. Ja tam bardzo lubię wszelkiego rodzaju nowinki techniczne. Zazwyczaj oprócz telefonu noszę MP4 i słuchawki.
to jest też fajny gadżet, dla bardziej survivalowych: https://www.militaria.pl/pentagon/brans ... p37210.xml
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

Chyba w dobry wątek trafiłam. Słuchajcie, nie znacie może jakiegoś telefonu na dwie karty sim ? Pytam ponieważ potrzebuję takiego telefonu dla mojego faceta który bardzo się denerwuje noszeniem dwóch komórek jednocześnie (służbowy i prywatny). Pomyślałam, że to może mu w dużym stopniu ułatwić życie tylko się on jest strasznie wybredny w odniesieniu do telefonów a ja nie znam zbyt wiele modeli które mają taką opcję. Help!
Kandyd
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-12-29, 11:12

Post autor: Kandyd »

Oprócz smartfona to raczej innych gadżetów nie posiadam.
klimus88
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2016-02-25, 00:32

Post autor: klimus88 »

ja też jestem gadżeciażem, ale raczej takim trochę oldschoolowym :P nie znam się za bardzo na komputerach i tych wszystkich telefonach, nie wiem ile mają rdzeni i do czego to ma być wszystko, ale oddam wszystkie pieniądze za gadżety survivalowe - ostatnio kupiłem sobie coś takiego: http://www.hobby4men.com/zestaw-taktyczny-gerber-bg-bear-grylls-survival-tool-pack - noszę często przy sobie, nigdy nie wiadomo kiedy się przyda, a do tego nieźle wygląda. Znajomi mówią mi już że mam ostrego świra na tym punkcie ;)
ODPOWIEDZ