pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Bijatyki

Dział przeznaczony dla Mężczyzn.
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Bijatyki

Post autor: Nocturn »

Panowie, przyznajcie się, jak często stosujecie argument siły zamiast siłę argumentu? Uważacie, że danie komuś w mordę podnosi wasze ego, stajecie się bardziej męscy? A może to zwykły prymitywizm i prostota? Kiedy 1 raz musieliście użyć siły swoich rąk? A Wy, dziewczyny, jak to oceniacie? Odrzuca was to, czy wręcz przeciwnie - wasz facet, który przy was z jakiejś przyczyny się pobił, urósłby w waszych oczach?:>
niewidzialna
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2009-01-26, 15:18

Post autor: niewidzialna »

Nocturn pisze:Odrzuca was to, czy wręcz przeciwnie - wasz facet, który przy was z jakiejś przyczyny się pobił, urósłby w waszych oczach?:>
Uuu w moich oczach raczej by zmalał
Nocturn pisze:A Wy, dziewczyny, jak to oceniacie?
Dla mnie to dziecinada ale jak to mój kolega powiedział "wy dziewczyny tego nigdy nie zrozumiecie"
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Bijatyki

Post autor: maadzia13 »

Nie lubię bójek i nie chciałabym, by ktokolwiek się w nie wdawał. Wydaje mi się, że są inne sposoby rozwiązania konfliktu. Przemoc fizyczna nie jest odpowiednim wyjściem, powinno się raczej użyć mózgu.
Nocturn pisze:Odrzuca was to, czy wręcz przeciwnie - wasz facet, który przy was z jakiejś przyczyny się pobił, urósłby w waszych oczach?:>
Zależy jaka była przyczyna pobicia, jeżeli to coś naprawdę bardzo poważnego i nie byłoby innego wyjścia z sytuacji, to nie zmalałby, ale też by nie urósł :P Natomiast jeżeli słyszę, że Chłopaki biją się o jakieś błahe sprawy, to normalnie mnie trafia. W większości przypadków odrzuca mnie to. Może pochwalę jakiś 1% :)
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

Nocturn pisze:A Wy, dziewczyny, jak to oceniacie? Odrzuca was to, czy wręcz przeciwnie - wasz facet, który przy was z jakiejś przyczyny się pobił, urósłby w waszych oczach?:>
gdyby pobił kogoś w mojej lub swojej obronie, to jak najbardziej w moich oczach by przybrał:)
Husaria93
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2009-02-06, 16:45

Post autor: Husaria93 »

dziewczyny po pobiciu kogoś oczywiście w celach obronnych daje satysfakcje i wrażenie że można przenośić góry
zabaskun
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2009-06-07, 20:01

Post autor: zabaskun »

no ja musze to robi bardzo często ponieważ dziewczyna mieszka na taki dziewnym osiedlu a ja wogule nie z tego miasta i jak w nocy ide sobie na autobus to chyba nie którym to sie nie podoba że tam chodze nie wiem co im zrobiłęm ale dla mnie są zwykłymi frajerami kozacy dopłuki są w grupie a jak sama na sam to juz nikt nie podejdzie....
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Re: Bijatyki

Post autor: psychiczna »

Nocturn pisze: A Wy, dziewczyny, jak to oceniacie? Odrzuca was to, czy wręcz przeciwnie - wasz facet, który przy was z jakiejś przyczyny się pobił, urósłby w waszych oczach?:>
Gdyby pobił się o jakieś głupstwo to oczywiście miałabym mu to za złe.
jednak
Bu. pisze: gdyby pobił kogoś w mojej lub swojej obronie, to jak najbardziej w moich oczach by przybrał:)
inny
-#
-#
Posty: 57
Rejestracja: 2009-04-30, 22:53

Post autor: inny »

Nocturn pisze:A może to zwykły prymitywizm i prostota?
Nic dodać nic ująć.
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

Cóż, do niektórych facetów nie dociera, że dziewczyny wolą wrażliwych mężczyzn...
Chłopak wdając się w bójkę nigdy mi nie zaimponuje, nawet gdyby był nie wiadomo jak silny. Udowodni tylko jaki jest płytki skoro nie umie poradzić sobie w inny sposób z rozwiązaniem problemu. :roll:
Awatar użytkownika
upiór w rowerze
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2009-06-10, 19:04
Lokalizacja: z nienacka.

Post autor: upiór w rowerze »

Hm, raczej jakoś nigdy nie ciągnęło mnie do tego, żeby komuś przywalić, chociaż mam takie nieodparte wrażenie, że niektórym na prawdę by się to przydało. Mimo wszystko, życie jest życiem, a w nim trzeba umieć się bronić przynajmniej jako-tako. :P
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Nie jestem facetem, ale się wypowiem. W podstawówce bardzo często wdawałam się w różne bijatyki, ale całe szczęście już mi to minęło i mam nadzieję, że nie wróci.
Awatar użytkownika
Virgo
-#
-#
Posty: 252
Rejestracja: 2009-07-23, 23:14

Post autor: Virgo »

Hmm wytrzymam wszystkie "pojazdy" ale jeżeli ktoś posunie się za daleko czyli np. : Twoja Stara albo Twoja dziewczyna... To dochodzi do rękoczynów
Awatar użytkownika
Boti_s
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2009-08-19, 10:08

Post autor: Boti_s »

Virgo pisze:Hmm wytrzymam wszystkie "pojazdy" ale jeżeli ktoś posunie się za daleko czyli np. : Twoja Stara albo Twoja dziewczyna... To dochodzi do rękoczynów
zgadzam sie w 100% ... nie lubię jeśli ktoś obraza moich bliskich
Awatar użytkownika
milosz1993
-#
-#
Posty: 135
Rejestracja: 2009-08-17, 22:43
Lokalizacja: Śliwice

Post autor: milosz1993 »

Uważam że biciem nic się nie zdziała, ale czasem naprawdę mam ochotę przywalić... ale nikomu jeszcze tak naprawdę nie przywaliłem i w niektórych przypadkach żałuję :D
gostek1994
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2009-08-21, 05:17

Post autor: gostek1994 »

Panowie, przyznajcie się, jak często stosujecie argument siły zamiast siłę argumentu?
rzadko do tego dochodzi

Kiedy 1 raz musieliście użyć siły swoich rąk?
zawsze moglem uciekac

Uważacie, że danie komuś w mordę podnosi wasze ego, stajecie się bardziej męscy?
nooooo pewnie
ODPOWIEDZ