pompy abs, abs pump

wiercenie studni

styl

Dział przeznaczony dla Mężczyzn.
u.ef.o
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2008-12-27, 11:26
Lokalizacja: z Domu xDD

styl

Post autor: u.ef.o »

jako dziewczyna zawsze zastanawiałam się nad pewną sprawa. Czy podobają wam się dziewczyny, które mają jakiś swój wyrobiony styl ubierania się czy może takie, które są bardziej spontaniczne w doborze ubioru? Lecicie na tzw. plastiki? I co myślicie o dziewczynach słuchających rocka czy metalu i ubierających się w takim stylu?
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

Nie jestem facetem ale pozwolę sobie wypowiedzieć w tym temacie.
Nie pomyślałaś ,że wszyscy faceci nie myślą w ten sam sposób? Co za tym idzie,nie mają tych samych zainteresowań,poglądów i tak,tak..nie uwierzysz ale nie podobają się też wszystkim te same laski.
Jeżeli np.jakiś dres to dziwne byłoby gdyby zainteresował się nagle jakąś punkówą. To zależy od charakteru a nie od tego czy jest się facetem.
Awatar użytkownika
KnifeInAwife
-#
-#
Posty: 37
Rejestracja: 2010-11-26, 19:14
Lokalizacja: spierdalaj?

Re: styl

Post autor: KnifeInAwife »

u.ef.o pisze:I co myślicie o dziewczynach słuchających rocka czy metalu i ubierających się w takim stylu?
Matalówy/gotki to największy rak, nienawidze i je*** po stokroć.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

KnifeInAwife pisze:je*** po stokroć.
ogarnij się trochę ze swoimi wypowiedziami i pomyśl zanim coś napiszesz.
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

KnifeInAwife pisze:Matalówy/gotki to największy rak, nienawidze i je*** po stokroć.
Czy wiesz na czym polega forum? Przede wszystkim na dyskusji ,a nie na zbędnym obrażaniu osób. Po za tym jeżeli jesteś taki świetny i takich wyszukanych przekleństw używasz to może przypomnij sobie w wolnej chwili zasady ortografii,będzie przemiło :)
Awatar użytkownika
KnifeInAwife
-#
-#
Posty: 37
Rejestracja: 2010-11-26, 19:14
Lokalizacja: spierdalaj?

Post autor: KnifeInAwife »

marionetkowa pisze:Czy wiesz na czym polega forum? Przede wszystkim na dyskusji ,a nie na zbędnym obrażaniu osób.
Wyraziłem swoją opinie, tyle ze w troche inny sposob niz tobie przystoi.Szeroko pojęty ból dupy w internecie, nie wynika ani z przekleństw ani wyrazania swojego zdania tylko ciemnoty i braku dystansu.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

KnifeInAwife, wyrażanie opinii - jak najbardziej. Ale cenimy sobie tutaj wyrażanie ich w taki sposób, by wszystko odbywało się w miarę kulturalnie. A zwrot 'je***' w stosunku do 'metalówek' i 'gotek' jest pewnego rodzaju obrazą. Masz prawo czegoś nie lubić, odczuwać niechęć. Aczkolwiek używaj innego słownictwa. Z pewnością na naszym forum są osoby należące do subkultur, które wymieniasz, a regulamin mówi coś o tego typu sytuacjach. Kultura. Poziom. To świetnie, że masz własne zdanie. Na tym polega przyjemność fora dyskusyjnego. Ale uczymy się ubierać słowa w taki sposób, by nikogo nie obrażać, a jedynie wyrażać swoją indywidualną opinię. Dystans? Oczywiście, ważna rzecz. Cóż, odwołam się do punktu 3, części 1 naszego regulaminu. Zapoznaj się. ;)
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Styl u kobiet, hmm, zależy do której. Zazwyczaj styl powinien pasować do charakteru. Niektóre lubią chodzić w obcisłych rzeczach, a inne lubią luźny styl. Pierwsze - pociąga, a drugie jest często bardzo słodkie, dziewczyny wtedy wyglądają tak niewinnie :).

Osobiście nie mam nic do glanów albo jakichś dodatków w stylu łańcuchów, itd. Miałem nawet dziewczynę, która tak się ubierała, choć w sumie jej styl się strasznie zmienił przeze mnie ;o. Zaczęła chodzić w dużych ciuchach, słuchać tego, co ja, co mnie bardzo mile zaskoczyło, bo o to nie prosiłem, a nawet nie sugerowałem ;). Choć obroża mnie trochę odrzucała :D.

Jedyne dziewczyny, których nigdy nie będę akceptował, to puste solary z toną tapety na twarzy, w każdej kobiecie jest jakieś naturalne piękno, nie trzeba się "upiększać" za pomocą ogromnej ilości makijażu.
Rockowy
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2012-01-08, 21:02
Lokalizacja: Łódż

Post autor: Rockowy »

Moqueur pisze:Jedyne dziewczyny, których nigdy nie będę akceptował, to puste solary z toną tapety na twarzy, w każdej kobiecie jest jakieś naturalne piękno, nie trzeba się "upiększać" za pomocą ogromnej ilości makijażu.
Ale dlaczego, 80% facetów kocha takie dziewczyny bo są łatwe i siebie nie szanują, ja osobiscięlubie dziewczyny które ubeierają się w fajne koszule, koszulki ale nie lubie jak dziewczyna nosi jakies cieniutkie sweterki to jest okropne....
Lacoste24_pl
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2012-02-22, 21:32

Post autor: Lacoste24_pl »

Myślę,że nie wolno też przesadzać, to kolejny stereotyp że każdy facet wybiera zgrabną lalunie, ważne żeby pokazała tylko kawałek ciała. Ni jak ma się to do rzeczywistości,chociaż każdy mężczyzna to wzrokowiec i przywiązujemy do tego uwagę. Ale liczy się też coś innego.
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

Dla mnie liczy się by dziewczyna była kobieca! Nie lubię przegięć w żadną stronę.
Lacoste24_pl
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2012-02-22, 21:32

Post autor: Lacoste24_pl »

No to masz podobnie jak ja,ale wiadomo ze jeżeli trafimy na tą właściwą dziewczynę,to jej charakter i tak nam się spodoba,bez względu na to jaki będzie.
hellibiu
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-05-25, 14:31

Post autor: hellibiu »

Człowiek powinien się dobrze czuć w tym w czym chodzi.
Awatar użytkownika
lapii888
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-07-19, 17:11
Lokalizacja: Ruda Wielka

Post autor: lapii888 »

to wszystko zależy od indywidualnych upodobań każdego człowieka
Słowa są czynami, a czyny są rodzajem słów.
ODPOWIEDZ