pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Perfumy.

Dział przeznaczony dla Mężczyzn.
Rollo
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-04-29, 00:32

Post autor: Rollo »

Mam aktualnie Paco Rabanne Invictus i mnie jego zapach bardzo odpowiada.
Awatar użytkownika
Adalberto
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-04-27, 21:10
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Adalberto »

Dla mnie wszystkie co mają w sobie nute cytrusową są idealne ! Także " Energy" i mogę kupować w ciemno : )
Son, you got a panty on your head.
stil
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2015-05-04, 15:19
Kontakt:

Post autor: stil »

Ja ostatnio przetestować te perfumy z FM Grup o których ktoś już wspominał w tym temacie i powiem wam że doznałem szoku! Są o wiele tańsze a jakość jest taka sama, mam porównanie ponieważ mam perfumy AquaDigio Armaniego i tutaj jest tj. zamiennik i pachnie identycznie a nawet troche dłużej. No i jedno psiknięcie nie kosztuje 40 zł tylko 3 zł wiec można używać ile się chce ;)
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Post autor: esen »

Ja wolę chyba jednak oryginały :)
emkaa2
-#
-#
Posty: 64
Rejestracja: 2015-03-19, 07:50
Lokalizacja: warszawa

Post autor: emkaa2 »

a ja mam podrobki angel i trzymaja caly dzien
carpe diem
simplebjuti
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2015-05-18, 19:46

Post autor: simplebjuti »

ja ostatnio się na wody toaletowe z Avonu przerzuciłam. Najgorsze nie są ale psikam się ze 3 razy dziennie.
Najlepsze materace - blog z ciekawostkami o materacach :)
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

A co myślicie o feromonach? Według Was to działa czy jest to ściema? Znalazłem na stronie alluramin ofertę, ale nigdy nie korzystałem. Piszą, że nie ma żadnych skutków ubocznych i działa od razu. Ktoś potwierdzi/zaprzeczy?
dnowaczek87
-#
-#
Posty: 114
Rejestracja: 2015-10-20, 12:43

Post autor: dnowaczek87 »

Witam,
Ja staram się używać tylko perfum markowych. Aktualnie kupuje w internecie w sklepie z perfumami Kalaaps.pl który oferuje na prawdę bardzo fajne ceny i też można na test kupić jakiś tester.
Liduna
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2016-05-23, 15:54

Post autor: Liduna »

Boskie są perfumy versace bright crystal. Już nawet nie wącham innych, gdy wchodzę do perfumerii, bo wiem, że lepszych nie znajdę :P Znajomi też wiedzą i gdy nie wiedzą, co mi kupić np. na urodziny, to dostaję tę wodę toaletową.
ODPOWIEDZ