pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Szybki zarost

Dział przeznaczony dla Mężczyzn.
House.M.D
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2010-06-20, 01:17

Szybki zarost

Post autor: House.M.D »

Cóż, temat może wydać się śmieszny i absurdalny, ale jednak potrzebuję opinii. Otóż mam 19 i mam bardzo słaby zarost. W zasadzie to trochę pod nosem i na brodzie a na policzkach i górnej części szyi tylko tzw. "meszek". Jednak ja potrzebuje jak najszybciej "wyhodować" sobie męski zarost. Jest mi to potrzebne z dwóch powodów, jeden jest taki, że wyglądam bardzo młodo i "niemęsko" jak na swój wiek. Ogólnie sylwetkę mam spoko tylko twarz jak 16 latek. Drugi powód to taki, że jestem początkującym aktorem na studiach i do swojej roli od października przydałby mi się jakiś męski zarost i wygląd 19latka a nie 16. I nie mówcie żebym poczekał bo i tak niedługo zarost będzie mnie irytował bo będę go golił 3 razy w tygodniu tracąc na to kupę czasu. Od dawna już chciałem go mieć i wcale mi on nie będzie przeszkadzał. Wręcz przeciwnie.
Słyszałem, że regularnie się goląc przyspiesza się rozrost zarostu, zwiększa jego grubość itp. Ale czy to prawda? Słyszałem także, że dobrze jest też potrzymać 2-3 minuty piankę/żel do golenia a potem dopiero ogolić i stosować balsam itp. Nie chce tutaj też zbytnio wchodzić w naturę i łykać jakieś hormony bo wiadomo jak to może się negatywnie odbić na zdrowiu.
Jest jakiś sposób by ominąć genetykę? Dodam jeszcze, że mój ojciec ma dosyć obfity zarost i nosi wąsy.
Serdecznie pozdrawiam.
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

House.M.D, a wpadles na pomysł zgosic sie do lekarza ? Jezeli on czegos nie wymysli to skieruje cie do jakiegos specjalisty,nie mam pojecia kto sie tym zajmuje.
Wydaje mi sie poprostu,ze takie eksperymenty sa tylko i wylacznie strata czasu wiec lepiej isc odrazu do kogos kto moze miec o tym jakies pojecie.
A do roli hm wiesz zawsze mozna sobie wasy przykleić xD
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Słyszałem, że regularnie się goląc przyspiesza się rozrost zarostu, zwiększa jego grubość itp. Ale czy to prawda?
Owszem. Jednak wszystko zależy od hormonów.
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

House.M.D pisze:I nie mówcie żebym poczekał bo i tak niedługo zarost będzie mnie irytował bo będę go golił 3 razy w tygodniu tracąc na to kupę czasu.
Dobrze, ja Ci tego na pewno nie powiem :) 3razy na tydzień to żadna strata czasu. Co więcej wątpię, żeby szybko się pojawił skoro nie masz go w takim wieku. Rzeczywiście lepiej idź do lekarza.
hellibiu
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-05-25, 14:31

Post autor: hellibiu »

Zazdroszczę.
emkaa2
-#
-#
Posty: 64
Rejestracja: 2015-03-19, 07:50
Lokalizacja: warszawa

Post autor: emkaa2 »

czy te urzadzenie jest do podcinania brody http://www.bdsklep.pl/remington-mb4010- ... y,id-45426 ??
carpe diem
ODPOWIEDZ