pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Bieganie zimą

Dział przeznaczony dla Mężczyzn.
Mercus
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2013-06-30, 15:44

Bieganie zimą

Post autor: Mercus »

Czy są tutaj może amatorzy sportów, chodzi mi przede wszystkim o biegaczy. Chciałbym się Was poradzić w jednej sprawie, otóż chcę na okres zimowy kupić tego typu
odzież do biegania Chodzi mi przede wszystkim o tym, żeby pełniła ona funkcję ochronną, ale nie jestem przekonany, czy to faktycznie dobry wybór, więc prosiłbym ewentualnie o jakąś wskazówkę w co powinienem się zapatrzyć przed zimą. Z góry dzięki!
leny
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2013-11-25, 09:29

Post autor: leny »

Bardzo dobrym wyjśćiem jest kupienie bielizny termoaktywnej , takiej jak na snowboard , jest lekka i świetnie trzyma ciepło :)
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Post autor: Franciszka »

muszę o takiej pomyśleć. Biegam od ponad dwóch miesięcy i teraz zaczynam odczuwać zimno
rumcajs5
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2014-10-10, 09:52

Post autor: rumcajs5 »

Hm, a od czego są narty biegowe? To chyba lepsze niż zwykły jogging jeśli chodzi o sylwetkę i zdrowie, a jakoś to ciągle malo popularny sport.
HateMonday
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2014-10-09, 15:54

Post autor: HateMonday »

Ciężko mi było się ogarnąć jak było ciepło, żeby pobiegać, a teraz... jeszcze gorzej :P
frokus
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2014-10-17, 14:58
Kontakt:

Post autor: frokus »

Na pewno ubrania termiczne trzeba mieć które utrzymują ciepło jeżeli decydujemy się biegać w zimę podczas niskiej czy bardzo niskiej temp.
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Post autor: Franciszka »

Musiałabym w takie ubrania zainwestować. Na razie nie jest tak źle, najgorsze uszy i głowa więc kupiłam opaskę:D Z resztą na razie nie mam problemu
Fleksu
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2014-10-25, 01:51

Post autor: Fleksu »

Ja nie potrzebuję jakiegoś specjalnego stroju,wystarczą mi buty,trochę cieplejsze spodnie oraz czapka i rękawiczki i mogę iść biegać.
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Post autor: Franciszka »

Ja też wiele nie potrzebuję, ale ubrać się muszę bo już się raz doigrałam i byłam chora
Protek
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-11-10, 08:52

Post autor: Protek »

Bardzo lubię biegać zimą ale jak niema śniegu,jest wtedy fajne,świeże powietrze.
Mess
-#
-#
Posty: 67
Rejestracja: 2014-12-07, 21:12
Lokalizacja: Polska

Post autor: Mess »

Mój chłopak biega zimą i jesienią chce mu kupić na gwiazdkę jakąś odzież termo. Co polecacie?
mastrek
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2012-09-06, 21:40

Post autor: mastrek »

Biegam tylko wiosną i latem więc za dużo ubioru mi nie potrzeba :)
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Mess pisze:Mój chłopak biega zimą i jesienią chce mu kupić na gwiazdkę jakąś odzież termo. Co polecacie?
Nie za bardzo się na tym znam. Udaj się najlepiej do sklepu dla biegaczy - tam Ci coś doradzą. Ja biegam tylko, jak jest ciepło. ;-)
Awatar użytkownika
hewlett
-#
-#
Posty: 156
Rejestracja: 2009-02-15, 23:41

Post autor: hewlett »

Franciszka pisze:Ja też wiele nie potrzebuję, ale ubrać się muszę bo już się raz doigrałam i byłam chora
sprawdźcie sobie odzież termoaktywną tervel i under armour.
mastrek pisze:Biegam tylko wiosną i latem więc za dużo ubioru mi nie potrzeba :)
bez sensu się tak ograniczać :)
ladyaga pisze:
Mess pisze:Mój chłopak biega zimą i jesienią chce mu kupić na gwiazdkę jakąś odzież termo. Co polecacie?
Nie za bardzo się na tym znam. Udaj się najlepiej do sklepu dla biegaczy - tam Ci coś doradzą. Ja biegam tylko, jak jest ciepło. ;-)
niekoniecznie dla biegaczy, każdy outdoorowy sklep z odpowiednimi konsultantami będzie ok.
rokefeler
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2014-10-23, 01:28

Post autor: rokefeler »

ladyaga pisze: Nie za bardzo się na tym znam. Udaj się najlepiej do sklepu dla biegaczy - tam Ci coś doradzą. Ja biegam tylko, jak jest ciepło. ;-)
tez nie do konca
w sklepie "dla biegaczy" maja drogi sprzet bo jest on specjalny
mozna to samo kupic w innych, taniej, bo nie nazywa sie to sklepem dla biegaczy
hewlett pisze: sprawdźcie sobie odzież termoaktywną tervel i under armour.
potwierdzam
swietne marki
sam mam tervel i spaio
Mess pisze:Mój chłopak biega zimą i jesienią chce mu kupić na gwiazdkę jakąś odzież termo. Co polecacie?
na zime to z welną merino
nie sa to tanie rzeczy
ale maja swietne parametry
ODPOWIEDZ