pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Bieganie zimą

Dział przeznaczony dla Mężczyzn.
Awatar użytkownika
Negra
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2015-02-08, 11:17

Post autor: Negra »

jukli pisze:O dziwo, bo nie jest to typowy sklep dla biegaczy
fakt, ale mają dobre marki w ofercie - nie tylko odzież termo ale też softshelle na przykład
be happy :)
Mess
-#
-#
Posty: 67
Rejestracja: 2014-12-07, 21:12
Lokalizacja: Polska

Post autor: Mess »

Klasycznych kurtek do biegania tam chyba nie ma, ale pewni dla chcącego nic trudnego :)
Awatar użytkownika
bollin8
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-02-24, 23:12
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: bollin8 »

Bieganie zimą to niezłe hartowanie się ;D
Cechą wielkich ludzi jest to, że stawiają innym o wiele mniejsze wymagania niż sobie.
rokefeler
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2014-10-23, 01:28

Post autor: rokefeler »

Mess pisze:Klasycznych kurtek do biegania tam chyba nie ma, ale pewni dla chcącego nic trudnego :)
klasyczne kurtki do biegania czyli jakie ?
wiatrowki od nike?
maju87
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-03-02, 15:03
Kontakt:

Post autor: maju87 »

Jak już się biega to powinno się biegać cały czas, a w zimę jeszcze lepiej się biega bo się człowiek hartuje i będzie zdrowy :)
Awatar użytkownika
krowoder
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-02-15, 19:19
Lokalizacja: Ciechocinek

Post autor: krowoder »

Dobrze wiedzieć :)
A close friend can become a close enemy.
Awatar użytkownika
hewlett
-#
-#
Posty: 156
Rejestracja: 2009-02-15, 23:41

Post autor: hewlett »

trudniej wykonać ;)
Jacobo
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-03-14, 11:08

Post autor: Jacobo »

Ja zacząłem biegać w tym roku bo takie mam postanowienie noworoczne i w zimę mi się bardzo fajnie biega.
Awatar użytkownika
paraliz
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2015-02-18, 20:05
Lokalizacja: Legnica

Post autor: paraliz »

Jacobo pisze:Ja zacząłem biegać w tym roku bo takie mam postanowienie noworoczne i w zimę mi się bardzo fajnie biega.
W tym roku nie było takie białej zimy, więc też nie trzeba było sobie przerw robić.
Jak już się biega to powinno się biegać cały czas, a w zimę jeszcze lepiej się biega bo się człowiek hartuje i będzie zdrowy :)
Tylko, że po śniegu się gorzej biega niż po ziemi. Zawsze można na siłownie pójść i tam pobiegać.
rolnik
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2015-03-19, 13:25
Kontakt:

Post autor: rolnik »

Dla mnie takie bieganie to jest moc, gratuluje wszystkim tym którzy regularnie biegają zimą!
serafinkoncki
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2015-02-24, 22:34

Post autor: serafinkoncki »

Ja dostałem zapalenia płuc bo za lekko się ubrałem :?
Olawio
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-03-23, 12:22

Post autor: Olawio »

Biegam 2-3 razy w tygodniu po 30 minut-przez zimę też biegałem ale ogólnie to zimą bym tego nie nazwał bo wielkich mrozów nie było.
Awatar użytkownika
dejw
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2015-03-23, 23:22
Lokalizacja: ŁDZ

Post autor: dejw »

ja niestety jak jest temperatura w okolicach 0 to odpadam z bieganiem, szacun dla tych, którzy daja radę!
pozdro!
Awatar użytkownika
paraliz
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2015-02-18, 20:05
Lokalizacja: Legnica

Post autor: paraliz »

serafinkoncki pisze:Ja dostałem zapalenia płuc bo za lekko się ubrałem :?
Dlatego właśnie tak ważna jest odpowiednia odzież. Ubierzesz się w złą, która nie odprowadza tak potu, przez wiatr wyziębisz organizm i choroba murowna.
Olawio pisze:Biegam 2-3 razy w tygodniu po 30 minut-przez zimę też biegałem ale ogólnie to zimą bym tego nie nazwał bo wielkich mrozów nie było.
Akurat w tym roku udało się i można było częściej pobiegać zimą. Tylko jazda na nartach trochę na tym ucierpiła...
rokefeler
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2014-10-23, 01:28

Post autor: rokefeler »

Olawio pisze:Biegam 2-3 razy w tygodniu po 30 minut-przez zimę też biegałem ale ogólnie to zimą bym tego nie nazwał bo wielkich mrozów nie było.
mowi sie ze nie powinno sie biegac w temperaturze wiekszej jak +25stC i mniejszej niz +15stC
ODPOWIEDZ