pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Bieganie zimą

Dział przeznaczony dla Mężczyzn.
gilbert
-#
-#
Posty: 39
Rejestracja: 2015-04-14, 16:38

Post autor: gilbert »

a takie nakładki ,gumowe,czy silikonowe, czy raki? to juz na lodzie da rade chyba,co nie?
rokefeler
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2014-10-23, 01:28

Post autor: rokefeler »

tak, zdecydowanie zaleca sie raki albo chociaz takie nakladki na buty z kolcami na powierzchnie pokryte lodem
Awatar użytkownika
hewlett
-#
-#
Posty: 156
Rejestracja: 2009-02-15, 23:41

Post autor: hewlett »

rokefeler pisze:tak, zdecydowanie zaleca sie raki albo chociaz takie nakladki na buty z kolcami na powierzchnie pokryte lodem

i one są generalnie dosyć tanie, można się zamknąć w 50 zł.
gilbert pisze:a takie nakładki ,gumowe,czy silikonowe, czy raki? to juz na lodzie da rade chyba,co nie?
tak, w zasadzie to wystarczy, generalnie dałoby się wejść do śodka w takich nakładkach niebojąc się o niszczenie podłogi.
Pawel 2Trefl
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-08-13, 15:36
Kontakt:

Post autor: Pawel 2Trefl »

Wiem też, że adidas wyprodukował podobno całkiem dobry model na warunki zimowe, ale nie miałem okazji przetestować. Sam biegam amatorsko i przez cały rok korzystam z asics gel pulse (chyba 4, jeśli się nie mylę). Szkoda mi pieniędzy na coś typowo zimowego, bo wiem, że nie korzystałbym z tego na tyle często, a moje obecne obuwie jest całkiem przyzwoite, o ile nie wykonuje się żadnych gwałtownych przyspieszeń na wybitnie ślizgiej nawierzchni.
gilbert
-#
-#
Posty: 39
Rejestracja: 2015-04-14, 16:38

Post autor: gilbert »

hewlett pisze:i one są generalnie dosyć tanie, można się zamknąć w 50 zł.
gdzie w takiej cenie znaezłeś?
rokefeler pisze:tak, zdecydowanie zaleca sie raki albo chociaz takie nakladki na buty z kolcami na powierzchnie pokryte lodem
pytanie czy jest to znośne podczas biegania, czy wygodne?
Edzio
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-08-31, 10:15

Post autor: Edzio »

Ja generalnie biegam przez cały rok i zima mi nie straszna.
rokefeler
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2014-10-23, 01:28

Post autor: rokefeler »

hewlett pisze:i one są generalnie dosyć tanie, można się zamknąć w 50 zł.
nakladki z kolcami,
w zaleznosci od marki to od 20 do 100zl
gilbert pisze:pytanie czy jest to znośne podczas biegania, czy wygodne?
raki sa tragiczne w poruszaniu sie wszedzie poza sniegiem i lodem, takze w nich nie pobiegasz
Adriano
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-09-13, 00:46

Post autor: Adriano »

Chcę zacząć biegać jakie buty tak do 250 zł warto kupić?
jenyy88
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-09-24, 14:47

Post autor: jenyy88 »

Jak masz 250 zł to już naprawdę kupisz jakieś spoko buty :D Ja mam swoje z Lidla i też się da w nich spoko biegać ;)
rokefeler
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2014-10-23, 01:28

Post autor: rokefeler »

jednak jestem innego zdania, w tej kategorii cenowej, dobre buty do biegania dopiero sie zaczynaja w zwyz
Awatar użytkownika
kryspin34
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2015-10-20, 22:22

Post autor: kryspin34 »

rokefeler pisze:jednak jestem innego zdania, w tej kategorii cenowej, dobre buty do biegania dopiero sie zaczynaja w zwyz
Dokładnie... Niestety, tak to wygląda...
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

Ja na ubraniach czasami zaoszczędze i kupię sobie z promocji natomiast jeśli chodzi o buty to jestem zdania,ze nie opłaca się oszczędzać i warto jest kupić sobie zawsze coś porządniejszego. Przecież takie buty będą Wam słuzyły na dłużej. Nie warto jest kupować sobie tanich trampek, które Wam się rozpadną. Przetestowałem juz kilka marek butów sportowych ale powiem Wam,ze najlepiej wykonane są chyba Vansy W tym roku kupiłem sobie nową parę na zimę.
Zobaczcie sobie:
http://supersklep.pl/buty/vans
Wybrałem ten model:
Obrazek
- Źle pan wygląda - zawyrokował.
- Niestrawność - odparłem.
- A co panu zaszkodziło?
- Życie.
Awatar użytkownika
Laca999
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-11-08, 19:37
Lokalizacja: Rumia

:)

Post autor: Laca999 »

Ja biegam już od 5 tygodni. Kondycja coraz lepsza.
Możesz żyć tyle razy, ile chcesz, na swój własny koszt.
Awatar użytkownika
Labreti
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-11-09, 09:57
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Labreti »

Ja też niedawno zacząłem. Ale już się wkręciłem.
Nothing in education is so astonishing as the amount of ignorance it accumulates in the form of inert facts.
Szczepan
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2015-02-28, 17:25

Post autor: Szczepan »

A może po prostu kupić sobie bieżnię i biegać w domu. Albo orbitreka [http://www.redcoon.pl/c03010000-Trening-cardio] . Wczoraj w TVN24 wypowiadał się kardiolog z Białego stoku. Mówił ze branie lekarstw na choroby wynikające z otyłości brzusznej (cukrzyca typu II, nadciśnienie, choroba wieńcowa) nic nie daje jeżeli się nie ćwiczy przynajmniej 45 minut co dziennie.
No to może rączka w górę kto tego przestrzega.
aaaa....
tu was mam !
ODPOWIEDZ