pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Bieganie zimą

Dział przeznaczony dla Mężczyzn.
gilbert
-#
-#
Posty: 39
Rejestracja: 2015-04-14, 16:38

Post autor: gilbert »

frokus pisze:Na pewno ubrania termiczne trzeba mieć które utrzymują ciepło jeżeli decydujemy się biegać w zimę podczas niskiej czy bardzo niskiej temp.
na zime są specjalne dedykowane na zime,z innymi dodatkami niz na lato
Franciszka pisze:Musiałabym w takie ubrania zainwestować. Na razie nie jest tak źle, najgorsze uszy i głowa więc kupiłam opaskę:D Z resztą na razie nie mam problemu
są tez fajne czapki temo na zime, z daszkiem lub zwykłe , bodajże z merino
hewlett pisze:
Franciszka pisze:Ja też wiele nie potrzebuję, ale ubrać się muszę bo już się raz doigrałam i byłam chora
sprawdźcie sobie odzież termoaktywną tervel i under armour.
dobre marki, tylko w dobrej cenei trzeba znalesc
hewlett pisze:
mastrek pisze:Biegam tylko wiosną i latem więc za dużo ubioru mi nie potrzeba :)
bez sensu się tak ograniczać :)
wg wręcz przeciwnie , latem bardziej sie pocisz
hewlett pisze: niekoniecznie dla biegaczy, każdy outdoorowy sklep z odpowiednimi konsultantami będzie ok.
tylko nie sieciówki
Mess pisze:Dzięki zdecydowałam się na SPAIO, komplet był w dobrej cenie. A kupione o dziwo w militaria.pl
czemu o dziwo? bardzo dobry ,znany i dobrze zaopatrzony sklep ;]
rokefeler pisze: nie prawda, na komplety tez sa, militaria wlasnie czesto komplety przecenia
tu się zgodze, trzeba tylko przyczaić kiedy
rokefeler pisze:
Mess pisze:Klasycznych kurtek do biegania tam chyba nie ma, ale pewni dla chcącego nic trudnego :)
klasyczne kurtki do biegania czyli jakie ?
wiatrowki od nike?
może sofshelle?
rokefeler pisze:
Olawio pisze:Biegam 2-3 razy w tygodniu po 30 minut-przez zimę też biegałem ale ogólnie to zimą bym tego nie nazwał bo wielkich mrozów nie było.
mowi sie ze nie powinno sie biegac w temperaturze wiekszej jak +25stC i mniejszej niz +15stC
i kąpać w wodzie poniżej 1stC , a jednak człowiek-mors umie, i lubi na dodatek. takie gadanie, nawet są teraz takie chusty na twarz tez termoaktywne
rokefeler
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2014-10-23, 01:28

Post autor: rokefeler »

gilbert pisze:może sofshelle?
softshell jest nielekki
wg mnie to odziez do trekkingu, wspinaczki
gilbert pisze: rokefeler napisał/a:
Olawio napisał/a:
Biegam 2-3 razy w tygodniu po 30 minut-przez zimę też biegałem ale ogólnie to zimą bym tego nie nazwał bo wielkich mrozów nie było.

mowi sie ze nie powinno sie biegac w temperaturze wiekszej jak +25stC i mniejszej niz +15stC
i kąpać w wodzie poniżej 1stC , a jednak człowiek-mors umie, i lubi na dodatek. takie gadanie, nawet są teraz takie chusty na twarz tez termoaktywne
mialo byc mniejszej jak -15stC
jasne ze czlowiek moze wiele, ale jednak nie kazdy jest morsem
Awatar użytkownika
hewlett
-#
-#
Posty: 156
Rejestracja: 2009-02-15, 23:41

Post autor: hewlett »

gilbert pisze: są tez fajne czapki temo na zime, z daszkiem lub zwykłe , bodajże z merino
czapki z merino chyba nie widziałem, podeślij.
gilbert pisze:
hewlett pisze:
mastrek pisze:Biegam tylko wiosną i latem więc za dużo ubioru mi nie potrzeba :)
bez sensu się tak ograniczać :)
wg wręcz przeciwnie , latem bardziej sie pocisz
no i co, że się pocę? a jak mam niby czerpać korzyści z biegów jeżeli ograniczam własne pocenie?

gilbert pisze:
hewlett pisze: niekoniecznie dla biegaczy, każdy outdoorowy sklep z odpowiednimi konsultantami będzie ok.
tylko nie sieciówki
oczywiście, że nie ten duży sklep na D o którym mówisz to tak naprawdę dyskont, nie powinno się tam robić profesjonalnych zakupów.

gilbert pisze: takie gadanie, nawet są teraz takie chusty na twarz tez termoaktywne
kominiarki do biegania i te chusty 8w1- faktycznie niezły pomysł.

rokefeler pisze:
gilbert pisze:może sofshelle?
softshell jest nielekki
wg mnie to odziez do trekkingu, wspinaczki
no faktycznie do biegania specjalnego jeszcze nie widziałem. to chyba nie tędy droga...
pesto
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2015-04-16, 09:46
Kontakt:

Post autor: pesto »

Moim zdaniem zimą biegają prawdziwi biegacze, bo jak jest ciepło przyjemnie to każdemu chce się biegać ale nie każdy już pójdzie jak będzie 0 stopni i deszcze :) Kiedyś usłyszałem że z 10 treningów jakie masz liczą się tylko 2, te na które najbardziej nie chciało Ci się iść i miałem najwiecej przeciwności.
Awatar użytkownika
paraliz
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2015-02-18, 20:05
Lokalizacja: Legnica

Post autor: paraliz »

rokefeler pisze:mowi sie ze nie powinno sie biegac w temperaturze wiekszej jak +25stC i mniejszej niz +15stC
Czyli innych sportów też nie można uprawiać? Daj spokój.. Trzeba być po prostu odpowiednio ubranym.
na zime są specjalne dedykowane na zime,z innymi dodatkami niz na lato
Na zime masz większą gramature materiału.
gilbert pisze:są tez fajne czapki temo na zime, z daszkiem lub zwykłe , bodajże z merino
Jak ma być czapka na zime, to zakrywająca uszy. Daszek ci nie będzie za bardzo potrzebny.
wg wręcz przeciwnie , latem bardziej sie pocisz
Dlatego polecam w lato do biegania mimo wszystko nosic odzież z długim rekawkiem.
hewlett pisze:czapki z merino chyba nie widziałem, podeślij.
Wygląda jak normalna czapka. Po porstu zamiast wełny/syntetyku masz wełne merino link
gilbert
-#
-#
Posty: 39
Rejestracja: 2015-04-14, 16:38

Post autor: gilbert »

rokefeler pisze:jasne ze czlowiek moze wiele, ale jednak nie kazdy jest morsem
niepodwarzalnie masz racje ;] ja nie jestem, nie lubię wręcz zimna
hewlett pisze:czapki z merino chyba nie widziałem, podeślij.
https://www.militaria.pl/icebreaker_mer ... p32638.xml ta akurat z daszkiem
hewlett pisze:kominiarki do biegania i te chusty 8w1- faktycznie niezły pomysł.
to sie jakos tak smiesznie nazywa, ale pomysłowe, jest możeszs na głowe , na szyje ,na twarz,
hewlett pisze:no i co, że się pocę? a jak mam niby czerpać korzyści z biegów jeżeli ograniczam własne pocenie?
masterek ograniza sie do pory roku;]
pesto pisze:Moim zdaniem zimą biegają prawdziwi biegacze, bo jak jest ciepło przyjemnie to każdemu chce się biegać ale nie każdy już pójdzie jak będzie 0 stopni i deszcze Kiedyś usłyszałem że z 10 treningów jakie masz liczą się tylko 2, te na które najbardziej nie chciało Ci się iść i miałem najwiecej przeciwności.
lekko nie jest... czasem trzeba sie zmusić, tym bardziej jak jest właśnie niesprzyjająca pogoda
paraliz pisze:Jak ma być czapka na zime, to zakrywająca uszy. Daszek ci nie będzie za bardzo potrzebny.
niektóre mają takie "uszy" doczepiane, alewg mnie ta z daszkiem i bez okrycia uszu i tak jest fajna
Mess
-#
-#
Posty: 67
Rejestracja: 2014-12-07, 21:12
Lokalizacja: Polska

Post autor: Mess »

Daszek też chroni przed wiatrem, deszczem, każdym innym opadem etc.
hewlett pisze: kominiarki do biegania i te chusty 8w1- faktycznie niezły pomysł.
A to co znowu za wymysł? Czapka wystarczy!
rokefeler
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2014-10-23, 01:28

Post autor: rokefeler »

paraliz pisze:Czyli innych sportów też nie można uprawiać? Daj spokój.. Trzeba być po prostu odpowiednio ubranym.
mowie Ci jakie sa zalecenia dla rekreacyjnego joggingu, a robic mozna wszystkoi wszedzie i w kazdych awarunkach
Mess pisze: hewlett napisał/a:

kominiarki do biegania i te chusty 8w1- faktycznie niezły pomysł.


A to co znowu za wymysł? Czapka wystarczy!
buff daje fajna ochorne na usta i nos, nie wdychasz zimnego powietrza
Awatar użytkownika
hewlett
-#
-#
Posty: 156
Rejestracja: 2009-02-15, 23:41

Post autor: hewlett »

rokefeler pisze: buff daje fajna ochorne na usta i nos, nie wdychasz zimnego powietrza
które przy rozgrzanym bieganiem organizmie jest mocno niebezpieczne. są też maski specjalne do biegania, które odporwadzają wilgoć. bo w buff może sie skraplać i zamarzać zależnie od temperatury- też niewygodne.
gilbert pisze: to sie jakos tak smiesznie nazywa, ale pomysłowe, jest możeszs na głowe , na szyje ,na twarz.
są jeszcze takei 32 w 1...
wiele sposobów zakładania na głowę, szyję i rękę :)
pesto pisze:Moim zdaniem zimą biegają prawdziwi biegacze, bo jak jest ciepło przyjemnie to każdemu chce się biegać ale nie każdy już pójdzie jak będzie 0 stopni i deszcze :) Kiedyś usłyszałem że z 10 treningów jakie masz liczą się tylko 2, te na które najbardziej nie chciało Ci się iść i miałem najwiecej przeciwności.
ale to kontuzjogenne strasznie- lód i w ogóle- zimą t chyba ograniczyć się tzreba do bieżni.
stil
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2015-05-04, 15:19
Kontakt:

Post autor: stil »

Uuuu bieganie zimą to tylko dla zachartowanych, gratuluje wszystkim tym co biegają bo ja nie potrafie....
Carbid
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-05-06, 13:05
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Carbid »

rokefeler pisze: sezon bikini sie zbliza
sam powinienem sie ruszyc z przed tego kompa :)
Już warto się częściej poruszać po ulicach, panie zmieniły garderoby na letnie a i moda sportowa kwitnie, jak się zaczną upały to wręcz warto poszukać jakiś wzorzystych koszulek termoaktywnych. Macie jakieś typy??
Życie najbliższe swej istocie smakuje najlepiej.
gilbert
-#
-#
Posty: 39
Rejestracja: 2015-04-14, 16:38

Post autor: gilbert »

Mess pisze:A to co znowu za wymysł? Czapka wystarczy!
a co to za wymysł? nic w tym nadzwyczajnego,fajne te buff`y są , na wiele sposobów przydatne. jeżeli byś kiedys przeziębiła gardło podczas sportu to byś wiedziała po co to
rokefeler pisze:buff daje fajna ochorne na usta i nos, nie wdychasz zimnego powietrza
no dokładnie . a ten materiał chyba działa jakos tak fajnie ,że sie para z ust nie osadza, nie skrapla
hewlett pisze:są jeszcze takei 32 w 1...
to juz bym musiał na instrukcje patrzeć:D żeby do szalika instrukcja była ! co to za czasy ! :D
hewlett pisze:ale to kontuzjogenne strasznie- lód i w ogóle- zimą t chyba ograniczyć się tzreba do bieżni.
chyba ,że masz dobre obuwie,wtedy spokojnie ogarniesz i lód i kałuże i śnieg . na biezni to nie to samo , jakos ja nie lubie , nudzi mi sie podczas biegania na biezni, a w terenie to chociaż pejzarze pooglądam :]
stil pisze:Uuuu bieganie zimą to tylko dla zachartowanych, gratuluje wszystkim tym co biegają bo ja nie potrafie....
to może czas sie nauczyć?;] zacznij teraz wiosną, latem będziesz juz w dobrej formie, przyjdzie jesień - ustabilzujesz kondycje, a bieganie zima bedzie nowym wyzywaniem . jest cała gama sprzętów w tym odzieży ,butów, ,żeby Ci pomóc;]
Carbid pisze:Już warto się częściej poruszać po ulicach, panie zmieniły garderoby na letnie a i moda sportowa kwitnie, jak się zaczną upały to wręcz warto poszukać jakiś wzorzystych koszulek termoaktywnych. Macie jakieś typy??
tez zauważyłem,że jest moda na ładne ciuchy sportowe, w ogóle styl sportowy. ale co się dziwić stroje sportowe sa teraz ładne, kolorowe,buty tak samo więc aż się chce nosić . kupiłbym dziewczynie jakąs kolorową koszulke termo :D:P
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Post autor: esen »

Jaka konwersacja się wywiązała, a było tak niewinnie :)
Awatar użytkownika
hewlett
-#
-#
Posty: 156
Rejestracja: 2009-02-15, 23:41

Post autor: hewlett »

na lodzie żadne obuwie nie daje gwarancji przyczepności...
rokefeler
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2014-10-23, 01:28

Post autor: rokefeler »

Carbid pisze:Już warto się częściej poruszać po ulicach, panie zmieniły garderoby na letnie a i moda sportowa kwitnie, jak się zaczną upały to wręcz warto poszukać jakiś wzorzystych koszulek termoaktywnych. Macie jakieś typy??
osobiscie wole jednokolorowe, najlepiej czarne, ale dla kobiet jak najbardziej dobre wzory sa mile widziane
hewlett pisze:na lodzie żadne obuwie nie daje gwarancji przyczepności...
w pewnym sensie podeszwa vibram daje zwiekszenie przyczepnosci na lodzie, ale nie 100%
ODPOWIEDZ