pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jak zabezpieczyć dom?

Dział przeznaczony dla Mężczyzn.
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Jak zabezpieczyć dom?

Post autor: puzon »

Jak można zabezpieczyć dom przed ewentualnym włamaniem? Na moim osiedlu nie jest za spokojnie, obawiam się o mój dom. Może ktoś mi pomoże i podpowie jak można zabezpieczyć dom?
Ten, kto raz nie złamie w sobie tchórzostwa, będzie umierał ze strachu do końca swoich dni.
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

Nieruchomość warto ubezpieczyć ale ubezpieczenie nie obejmie wszystkiego. Jeżeli będziesz miał włamanie to zwracają zwykle tylko część kosztów. Dlatego warto zamontować alarm antywłamaniowy. Nie jest to jakiś ekstremalny koszt a dzięki niemu będziesz spokojniejszy. Do ochrony możesz wykorzystać takie systemy mobilne http://www.mieszkajbezpiecznie.pl/artyk ... e-mobilne/ dzięki którym możesz sterować tym co się w domu dzieje.
Dozent
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2014-03-19, 16:50

Post autor: Dozent »

w moim przypadku najskuteczniejszym sposobem okazalo sie zalozenie kompletnej instalacji do monitoringu, w sklad ktorej wchodzila kamera cctv, specjalistyczny rejestrator, okablowanie, etc., teraz mam swiety spokoj bo potencjalni zlodzieje od razu widza kamere i odpuszczaja :)
kkiken21
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-04-24, 15:44
Kontakt:

Post autor: kkiken21 »

Dobre rozwiązanie. O ile centrale zrobi się w miejscu niedostępnym dla innych
Juael
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-04-25, 14:14
Kontakt:

Post autor: Juael »

Dokładnie , zawsze można wykupić jakieś dodatkowe ubezpieczenie domu, ewentualnie podpisać umowę z agencją ochrony.
darek91
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2014-05-05, 15:10
Kontakt:

Post autor: darek91 »

jeśli chodzi o okna to załóżrolety zewnętrzne, a skoro chodzi o drzwi to jakieś dobre i masywne :)
przewozy-niemcy.pl - busy do niemiec.
szarawilla.pl - Catering Opole.
pyskacz
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2014-08-28, 19:17

Post autor: pyskacz »

Proponuje sprawdzić swojego dotychczasowego ubezpieczyciela. Ja skorzystałem z rozszerzenia mojejoferty ubezpieczenia na życie w Poznaniu i dzięi temu wynegocjonowałem lepsze warunki.
kowall90
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-02-12, 15:29

Post autor: kowall90 »

Monitoring to też dobra sprawa, ale to nie trzeba jakiś dodatkowych papierków? po prostu się instaluje kamery i już ?
jukli
-#
-#
Posty: 219
Rejestracja: 2015-02-10, 11:48

Post autor: jukli »

Żeby zabezpieczyć własny dom, nie trzeba mieć żadnych dodatkowych papierów.
Awatar użytkownika
Pelasia
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2014-11-12, 07:52

Post autor: Pelasia »

Alarm to bardzo dobra sprawa ale warto jest zastanowić się przede wszystkim nad odpowiednim ubezpieczeniem. Złodzieje w dzisiejszych czasach są bardzo sprytni.Wiele z nich jest w stanie pokonać nawet najlepsze systemy zabezpieczeń. I co wtedy?Zostajecie praktycznie z niczym. Sama nie chciałabym być na pewno w takiej sytuacji. Możecie sobie zerknać tutaj:
https://superpolisa.pl/faq/ubezpieczeni ... ieszkania/

Obecnie na stronie znajduje się bardzo dobry poradnik o tym jak wybrać odpowiednie ubezpieczenie domu oraz mieszkania. Może to pomoże Wam w wyborze odpowiedniej opcji dla siebie. Często za zamontowanie w domu alarmu firmy ubezpieczeniowe oferują na ubezpieczenia znaczne rabaty.
olesitro
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2015-09-01, 10:42

Post autor: olesitro »

Zabezpiecz fundamenty to będzie dobrze.
Supremator
-#
-#
Posty: 41
Rejestracja: 2012-09-04, 21:38

Post autor: Supremator »

Same fundamenty niewiele Ci dadzą. Jak już kupować ubezpieczenie to takie z formułą all risks. Wtedy TU Ci żadnego numeru nie wywinie, dostaniesz zwrot nawet jakbyś żelazko zostawił...
Awatar użytkownika
szari88
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2016-01-16, 10:44
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: szari88 »

Ja nie wyobrażam sobie innego zabezpieczenia niż monitoring. Wprawdzie trochę należy wydać, ale ma się teraz święty spokój.
Jeśli na progu twego domu znajdziesz bukiet ulubionych kwiatów bez bilecika, to wiesz na pewno, że jest on od twojego przyjaciela.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

Ubezpieczenie domu przed ewentualnym zdarzeniem to podstawa, ale warto też pomyśleć o montażu monitoringu który zarejestruje każde zdarzenie, co potem może stanowić dowód w sprawie o wypłacenie ubezpieczenia czy na policji.
Ajlar
-#
-#
Posty: 125
Rejestracja: 2016-01-28, 19:55

Post autor: Ajlar »

Najlepiej zamontowac system alarmowy Gostynin z firmy Security Systems - sam tak zrobilem wlasnie niedawno u mnie w domu. Powiadomienia sms, powiadomienia mejlowo, dostep online - super sprawa!
ODPOWIEDZ